Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXIII сессия) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 170/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 260/32 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 09 қазанда № 4091 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасы негізінде және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XХІII сессия) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3664 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы "Отарқа" № 2 газетінде, 2014 жылғы 16 қаңтардағы "Голос Экибастуза" № 2 газетінде жарияланған) № 170/23 шешіміне келесі өзгерістер
енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"12 862 778" деген сандар "12 849 209" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 683 627" деген сандар "9 577 917" деген сандармен ауыстырылсын;
"66 532" деген сандар "111 248" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 185" деген сандар "66 185" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 090 434" деген сандар "3 093 859" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "12 981 799" деген сандар "12 986 121" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"107 203" деген сандар "112 759" деген сандармен ауыстырылсын;
"108 334" деген сандар "113 890" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 206 505 мың теңге,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 223 505 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 17 000 мың теңге;";
5) тармақшасында " - 450 620" деген сандар " - 456 176" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында " 450 620" деген сандар " 456 176" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1567-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Қалалық мәслихат хатшысы
В.Ф.Егер
Б.Қ. Құспеков
Екібастұз қалалық мәслихатының
2014 жылғы 23 қыркүйектегі
(V шақырылған кезекті
XXХII сессия)
№ 260/32 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
(V шақырылған кезекті
ХХIII сессия)
№ 170/23 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXIII сессия, V созыв) от 26 декабря 2013 года № 170/23 "О бюджете города Экибастуза на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 23 сентября 2014 года № 260/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 октября 2014 года № 4091
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХIІI сессия, V созыв) от 26 декабря 2013 года № 170/23 "О бюджете города Экибастуза на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3664, опубликовано 16 января 2014 года в газете "Отарқа" № 2, 16 января 2014 года в газете "Голос Экибастуза" № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "12 862 778" заменить цифрами "12 849 209";
цифры "9 683 627" заменить цифрами "9 577 917";
цифры "66 532" заменить цифрами "111 248";
цифры "22 185" заменить цифрами "66 185";
цифры "3 090 434" заменить цифрами "3 093 859";
в подпункте 2) цифры "12 981 799" заменить цифрами "12 986 121";
в подпункте 3):
цифры "107 203" заменить цифрами "112 759";
цифры "108 334" заменить цифрами "113 890";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 206 505 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 223 505 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 17 000 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры " -450 620" заменить цифрами " -456 176";
в подпункте 6) цифры " 450 620" заменить цифрами " 456 176";
приложения 1567 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        В.Ф. Егер
Секретарь городского
маслихата                                  Б.К. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХХII сессия, V созыв)
от 23 сентября 2014 года № 260/32
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХIII сессия, V созыв)
от 26 декабря 2013 года № 170/23
Бюджет города Экибастуза на 2014 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

27647
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1569
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
58837
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54749
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51625
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1874
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1080
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
170
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
4088
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
4088
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1647939
1
Тұрғын үй шаруашылығы
219653
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3544
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1726
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1818
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5599
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5599
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
159660
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
142186
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1558
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
11979
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3937
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
5099
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5099
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
20851
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
20808
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
43
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі

27647
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1569
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
58837
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54749
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51625
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1874
021
Капитальные расходы государственного органа
1080
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
170
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4088
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4088
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1647939
1
Жилищное хозяйство
219653
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3544
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
1726
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1818
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5599
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5599
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
159660
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
142186
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1558
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11979
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3937
464
Отдел образования района (города областного значения)
5099
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5099
467
Отдел строительства района (города областного значения)
20851
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
20808
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
43
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)

032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3
Елдi мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергiлiктi деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
Төрт-Құдық ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Торт-Кудукский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа