Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды, сайлаушылармен кездесулер үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 28 шілдедегі № 198 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 тамызда № 3920 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 144 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 21.05.2019 № 144 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды белгілеу мақсатында Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 28 июля 2014 года № 198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 августа 2014 года № 3920. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 21 мая 2019 года № 144 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 21.05.2019 № 144 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях определения мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч с избирателями акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Актогайской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов, согласно приложению 1.

2. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер үшін келісім-шарт негізінде ұсынылатын үй-жайлардың тізбесі 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына міндеттелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Батырғұжинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтоғай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Ю. Горбенко
2014 жылғы "28" шілде
Аудан әкімдігінің
2014 жылғы "28" шілдедегі
№ 198 қаулысына
1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Ауылдық округі, елдi мекеннiң атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Саны
1
2
3
4
1.
Ақтоғай ауылдық округі, Ақтоғай ауылы
Қ.Алин көшесі 97 мекенжайы бойынша орналасқан "Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Школьный тұйық көшесі бойынша орналасқан нарық жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
М.Горький көшесі 86 мекенжайы бойынша орналасқан "Аудан әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің мәдениет, халық шығармашылығы және ойын сауық үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Марденов көшесі 101 мекенжайы бойынша орналасқан "Ақтоғай орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Мүткенов көшесі 12 мекенжайы бойынша орналасқан "Зейнетақы төлеу мемлекеттік орталығы" Республикалық қазыналық кәсіпорнының ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
2
Ақтоғай ауылдық округі, Приречен ауылы
ХХІІ Партсъезд көшесі 14 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппараты ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
ХХІІ Партсъезд 12 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық Мәдениет үйі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
ХХІІ Партсъезд 3 мекенжайы бойынша орналасқан дүкен жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Мир көшесі 10 мекенжайы бойынша орналасқан "Браво" дүкен жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
3
Ақтоғай ауылдық округі, Жоламан ауылы
Мектеп көшесі 5 мекенжайы бойынша орналасқан кешенді блок-модуль жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
4
Ақтоғай ауылдық округі, Тортай ауылы
Орталық көшесі 1 бойындағы хабарландыру тақташасы.
1
5
Ақтоғай ауылдық округі, Қамбар ауылы
Орталық көшесі 1 бойындағы хабарландыру тақташасы.
1
Ақтоғай ауылдық округі бойынша жиыны
12
6
Әуелбек ауылдық округі, Әуелбек ауылы
Мир көшесі 9 мекенжайы бойынша орналасқан округ Әуелбек ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Мир көшесі 9а мекенжайы бойынша орналасқан аурухана ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Ленин көшесі 14 мекенжайы бойынша орналасқан автобус аялдамасы жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
7
Әуелбек ауылдық округі, Өтес ауылы
Жастар көшесі 28 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
Әуелбек ауылдық округі бойынша жиыны
4
8
Басқамыс ауылдық округі, Басқамыс ауылы

2. Определить перечень помещений, предоставляемых для встреч кандидатов с избирателями на договорной основе, согласно приложению 2.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Акима района С. Батыргужинов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Актогайской районной
территориальной избирательной комиссии Ю. Горбенко
"28" июля 2014 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Актогайского района
от "28" июля 2014 года № 198
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование сельского округа, населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Количество
1
2
3
4
1
Актогайский сельский округ, село Актогай
Доска объявлений, расположенная у здания государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района" по улице К.Алина 97;
1
Доска объявлений, расположенная у рынка по переулку Школьный;
1
Доска объявлений, расположенная у здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, народного творчества и досуга отдела культуры и развития языков Актогайского района акимата района" по улице М.Горького 86;
1
Доска объявлений, расположенная у здания государственного казенного коммунального предприятия "Актогайская районная центральная больница" по улице Марденова 101;
1
Доска объявлений, расположенная у здания Республиканского казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий" по улице Муткенова 12.
1
2
Актогайский сельский округ, село Приреченское
Доска объявлений, расположенная у здания аппарата акима округа по улице ХХII Партсъезда 14;
1
Доска объявлений, расположенная у здания сельского Дома культуры по улице ХХII Партсъезда 12;
1
Доска объявлений, расположенная у магазина по улице ХХII Партсъезда 3;
1
Доска объявлений, расположенная у магазина "Браво" по улице Мира 10.
1
3
Актогайский сельский округ, село Жоламан
Доска объявлений, расположенная у комбинированного блок-модуля по улице Мектеп 5.
1
4
Актогайский сельский округ, село Тортай
Доска объявлений, расположенная по улице Орталык 1.
1
5
Актогайский сельский округ, село Камбар
Доска объявлений, расположенная по улице Орталык 1.
1
Итого по Актогайскому сельскому округу
12
6
Ауельбекский сельский округ, село Ауельбек
Доска объявлений, расположенная у здания аппарата акима округа по улице Мира 9;
1
Доска объявлений, расположенная у здания больницы по улице Мира 9а;
1
Доска объявлений, расположенная у автобусной остановки по улице Ленина 14.
1
7
Ауельбекский сельский округ, село Отес
Доска объявлений, расположенная у здания клуба по улице Жастар 28.
1
Итого по Ауельбекскому сельскому округу
4
8
Баскамысский сельский округ, село Баскамыс

1 Май көшесі 8 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппараты ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
1 Май көшесі 7 мекенжайы бойынша орналасқан кешенді блок-модуль жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Ленин көшесі 7/2 мекенжайы бойынша орналасқан медициналық пункт ғимаратының жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
9
Басқамыс ауылдық округі, Қарақоға ауылы
Мектеп көшесі 7 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимаратының жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
Басқамыс ауылдық округі бойынша жиыны
4
10
Жалаулы ауылдық округі, Ивановка ауылы
Садовая көшесі 84 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппаратының ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Садовая көшесі 85 мекенжайы бойынша орналасқан аурухана ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
11
Жалаулы ауылдық округі, Қарасу ауылы
Степная көшесі 16 мекенжайы бойынша орналасқан Жалаулы бастауыш мектебі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
12
Жалаулы ауылдық округі, Балтасап ауылы
Садовая көшесі 15 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
Жалаулы ауылдық округі бойынша жиыны
4
13
Жолболды ауылдық округі, Жолболды ауылы
Коммунистическая көшесі 50 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппараты ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Коммунистическая көшесі 49 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық стадион жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Ленин көшесі 11 мекенжайы бойынша орналасқан кешенді блок-модуль жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
14
Жолболды ауылдық округі, Шұға ауылы
Жаңаауыл көшесі 8 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
15
Жолболды ауылдық округі, Шілікті ауылы
Мектеп көшесі 3 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық стадион жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
Жолболды ауылдық округі бойынша жиыны
5
16
Қараоба ауылдық округі, Қараоба ауылы
Советов көшесі 13 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппараты ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Терешкова көшесі 13 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық Мәдениет үйі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Советов көшесі 11 мекенжайы бойынша орналасқан кешенді блок-модуль жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
17
Қараоба ауылдық округі, Жаңа-ауыл ауылы
Достық көшесі 5 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
18
Қараоба ауылдық округі, Исантерек ауылы
Желтоқсан көшесі 2 мекенжайы бойынша орналасқан бұрынғы мектеп ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
Қараоба ауылдық округі бойынша жиыны
5
19
Қожамжар ауылдық округі, Қожамжар ауылы
Садовая көшесі 4 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппараты ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
С.Елубаев көшесі 11 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық Мәдениет үйі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Ақтоғай аграрлық-техникалық колледжінің ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
20
Қожамжар ауылдық округі, Қайран ауылы

Доска объявлений, расположенная у здания аппарата акима округа по улице 1 Мая 8;
1
Доска объявлений, расположенная у комбинированного блок-модуля по улице 1 Мая 5;
1
Доска объявлений, расположенная у медицинского пункта по улице Ленина 7/2.
1
9
Баскамысский сельский округ, село Каракога
Доска объявлений, расположенная у здания клуба по улице Мектеп 7.
1
Итого по Баскамысскому сельскому округу
4
10
Жалаулинский сельский округ, село Ивановка
Доска объявлений, расположенная у здания аппарата акима округа по улице Садовая 84;
1
Доска объявлений, расположенная у здания больницы по улице Садовая 85.
1
11
Жалаулинский сельский округ, село Карасу
Доска объявлений, расположенная у здания Жалаулинской начальной школы по улице Степная 16.
1
12
Жалаулинский сельский округ, село Балтасап
Доска объявлений, расположенная у здания клуба по улице Садовая 15.
1
Итого по Жалаулинскому сельскому округу
4
13
Жолболдинский сельский округ, село Жолболды
Доска объявлений, расположенная у здания аппарата акима округа по улице Коммунистическая 50;
1
Доска объявлений, расположенная у сельского стадиона по улице Коммунистическая 49;
1
Доска объявлений, расположенная у комбинированного блок-модуля по улице Ленина 11.
1
14
Жолболдинский сельский округ, село Шуга
Доска объявлений, расположенная у здания клуба по улице Жанаауыл 8.
1
15
Жолболдинский сельский округ, село Шиликты
Доска объявлений, расположенная у сельского стадиона по улице Мектеп 3.
1
Итого по Жолболдинскому сельскому округу
5
16
Караобинский сельский округ, село Караоба
Доска объявлений, расположенная у здания аппарата акима округа по улице Советов 13;
1
Доска объявлений, расположенная у здания сельского Дома культуры по улице Терешковой 13;
1
Доска объявлений, расположенная у комбинированного блок-модуля по улице Советов 11.
1
17
Караобинский сельский округ, село Жана-аул
Доска объявлений, расположенная у здания клуба по улице Достык 5.
1
18
Караобинский сельский округ, село Исантерек
Доска объявлений, расположенная у бывшего здания школы по улице Желтоксан 2.
1
Итого по Караобинскому сельскому округу
5
19
Кожамжарский сельский округ, село Кожамжар
Доска объявлений, расположенная у здания аппарата акима округа по улице Садовая 4;
1
Доска объявлений, расположенная у здания сельского Дома культуры по улице С.Елубаева 11;
1
Доска объявлений, расположенная у здания Актогайского аграрно-технического колледжа.
1
20
Кожамжарский сельский округ, село Кайран

Орталық көшесі 5/1 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
21
Қожамжар ауылдық округі, Жамбыл ауылы
Мектеп көшесі 7 мекенжайы бойынша орналасқан КБМ жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
22
Қожамжар ауылдық округі, Қараой ауылы
Кубань көшесі 6 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
Қожамжар ауылдық округі бойынша жиыны
6
23
Мүткенов ауылдық округі, Мүткенов ауылы
Шарапиденов көшесі 1 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппараты ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Торговая көшесі 1 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық Мәдениет үйі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Мүткенов көшесі 1 мекенжайы бойынша орналасқан аурухана ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
24
Мүткенов ауылдық округі, Жаңатап ауылы
Орталық көшесі 21 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
25
Мүткенов ауылдық округі, Жаңабет ауылы
Мектеп көшесі 15 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
26
Мүткенов ауылдық округі, Естай ауылы
Мектеп көшесі 16 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
27
Мүткенов ауылдық округі, Әбжан ауылы
Мектеп көшесі 7 мекенжайы бойынша орналасқан клуб ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
Мүткенов ауылдық округі бойынша жиыны
7
28
Разумов ауылдық округі, Андриановка ауылы
Молодежная көшесі 2 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппараты ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Драганов көшесі 2 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық Мәдениет үйі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Драганов көшесі 5 мекенжайы бойынша орналасқан пошта бөлімшесі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Школьная көшесі 1 мекенжайы бойынша орналасқан Агрономия орта мектебі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
29
Разумов ауылдық округі, Разумовка ауылы
Мир көшесі 6 мекенжайы бойынша орналасқан медициналық пункт ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
30
Разумов ауылдық округі, Барлыбай ауылы
Специалистов көшесі 12 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппараты ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
Школьная көшесі 13 мекенжайы бойынша орналасқан Еңбекші орта мектебі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
Разумов ауылдық округі бойынша жиыны
7
31
Харьков ауылдық округі, Харьков ауылы
Советов көшесі 45 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппараты ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Советов көшесі 10 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық Мәдениет үйі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
32
Харьков ауылдық округі, Қарабұзау ауылы
Целинная көшесі 5 мекенжайы бойынша орналасқан медициналық пункт ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
Харьков ауылдық округі бойынша жиыны
3
33
Шолақсор ауылдық округі, Шолақсор ауылы
Целинная көшесі 14 мекенжайы бойынша орналасқан округ әкімі аппараты ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы;
1
Мир көшесі 10 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық Мәдениет үйі ғимараты жанындағы хабарландыру тақташасы.
1
34
Шолақсор ауылдық округі, Қырықүй ауылы
Целинная көшесі 4 мекенжайы бойынша хабарландыру тақташасы.
1
Шолақсор ауылдық округі бойынша жиыны
3
Аудан әкімдігінің
2014 жылғы "28" шілдедегі
№ 198 қаулысына
2 қосымша
Сайлаушылармен кездесулер үшін үй-жайлардың тізбесі
Ауылдық округі, елдi мекеннiң атауы
Сайлаушылармен кездесулер үшін үй-жайлары
Саны
1
2
3
4
1
Ақтоғай ауылдық округі, Ақтоғай ауылы
М.Горький көшесі 86 мекенжайы бойынша орналасқан "Аудан әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің мәдениет, халық шығармашылығы және ойын сауық үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны.
1
2
Ақтоғай ауылдық округі, Приреченское ауылы
ХХІІ Партсъезд көшесі 12 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық клуб.
1
3
Ақтоғай ауылдық округі, Жоламан ауылы
Мектеп көшесі 7 мекенжайы бойынша орналасқан Ақбидай негізгі мектебі.
1
4
Әуелбек ауылдық округі, Әуелбек ауылы
Мир көшесі 9а мекенжайы бойынша орналасқан клуб.
1
5
Әуелбек ауылдық округі, Өтес ауылы
Орталық көшесі 8а мекенжайы бойынша орналасқан клуб.
1
6
Басқамыс ауылдық округі, Басқамыс ауылы

Доска объявлений, расположенная у здания клуба по улице Орталык 5/1.
1
21
Кожамжарский сельский округ, село Джамбул
Доска объявлений, расположенная у комбинированного блок-модуля по улице Мектеп 7.
1
22
Кожамжарский сельский округ, село Караой
Доска объявлений, расположенная у здания клуба по улице Кубань 6.
1
Итого по Кожамжарскому сельскому округу
6
23
Муткеновский сельский округ, село Муткенова
Доска объявлений, расположенная у здания аппарата акима округа по улице Шарапиденова 1;
1
Доска объявлений, расположенная у здания сельского Дома культуры по улице Торговая 1;
1
Доска объявлений, расположенная у здания больницы по улице Муткенова 1.
1
24
Муткеновский сельский округ, село Жанатап
Доска объявлений, расположенная у здания клуба по улице Орталык 21.
1
25
Муткеновский сельский округ село Жанабет
Доска объявлений, расположенная у здания клуба по улице Мектеп 15.
1
26
Муткеновский сельский округ, село Естая
Доска объявлений, расположенная у здания клуба по улице Мектеп 16.
1
27
Муткеновский сельский округ, село Абжан
Доска объявлений, расположенная у здания клуба по улице Мектеп 7.
1
Итого по Муткеновскому сельскому округу
7
28
Разумовский сельский округ, село Андриановка
Доска объявлений, расположенная у здания аппарата акима округа по улице Молодежная 2;
1
Доска объявлений, расположенная у здания сельского Дома культуры по улице Драганова 2;
1
Доска объявлений, расположенная у здания отделения почты по улице Драганова 5;
1
Доска объявлений, расположенная у здания Агрономийской средней школы по улице улица Школьная 1.
1
29
Разумовский сельский округ, село Разумовка
Доска объявлений, расположенная у здания медицинского пункта по улице Мира 6.
1
30
Разумовский сельский округ, село Барлыбай
Доска объявлений, расположенная у здания аппарата акима округа по улице Специалистов 12;
1
Доска объявлений, расположенная у здания Енбекшинской средней школы по улице Школьная 13.
1
Итого по Разумовскому сельскому округу
7
31
Харьковский сельский округ, село Харьковка
Доска объявлений, расположенная у здания аппарата акима округа по улице Советов 45;
1
Доска объявлений, расположенная у здания сельского Дома культуры по улице Советов 10
1
32
Харьковский сельский округ, село Карабзау
Доска объявлений, расположенная у здания медицинского пункта по улице Целинная 5.
1
Итого по Харьковскому сельскому округу
3
33
Шолаксорский сельский округ, село Шолаксор
Доска объявлений, расположенная у здания аппарата акима округа по улице Целинная 14;
1
Доска объявлений, расположенная у здания сельского Дома культуры по улице Мира 10.
1
34
Шолаксорский сельский округ, село Кырыкуй
Доска объявлений, расположенная по улице Целинная 4.
1
Итого по Шолаксорскому сельскому округу
3
Приложение 2
к постановлению акимата
Актогайского района
от "28" июля 2014 года № 198
Перечень помещений для встреч с избирателями
Наименование сельского округа, населенного пункта
Помещения для встреч с избирателями
Количество
1
2
3
4
1
Актогайский сельский округ, село Актогай
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры, народного творчества и досуга отдела культуры и развития языков Актогайского района акимата района", расположенное по улице М.Горького 86
1
2
Актогайский сельский округ, село Приреченское
Сельский клуб, расположенный по улице ХХІІ Партсъезда 12
1
3
Актогайский сельский округ, село Жоламан
Акбидайская основная школа, расположенная по улице Мектеп 7
1
4
Ауельбекский сельский округ, село Ауельбек
Клуб, расположенный по улице Мира 9а.
1
5
Ауельбекский сельский округ, село Отес
Клуб, расположенный по улице Орталык 8а
1
6
Баскамысский сельский округ, село Баскамыс