Баянауыл ауданында 2014 жылы жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 121/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 мамырда № 3793 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Баянауыл ауданы әкімі аппарат басшысының 2015 жылғы 26 қаңтардағы N 2-26-111 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Баянауыл ауданы әкімі аппарат басшысының 26.01.2015 N 2-26-111 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтарға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Баянауыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл ауданында 2014 жылы жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2014 жылға жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлерi, ұйымдардың тiзбелері, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерінің тiзбесi 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2014 жылға жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
4. Осы қаулының орындалауын бақылау Баянауыл ауданы әкімінің әлеуметтік сұрақтарына жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі міндетін атқарушы
А. Дәулетқалиев
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "22" сәуірдегі
№ 121/4 қаулысына
1 қосымша
2014 жылға жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi, ұйымдардың тiзбелері
көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды
қаржыландыру көздерінің тiзбесi
р/с №
Ұйымдар тiзбесi
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетiн ақынын мөлшерi, қаржыландыру көзi
1.
"Баянауыл ауданы, Майқайың кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту).
ағаштарды отырғызу – 30 дана;
ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру - 1500 шаршы метр.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
2.
"Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту).
ағаштарды отырғызу – 100 дана;
ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру - 2000 шаршы метр.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
3.
"Баянауыл ауданы, Ақсан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту).
ағаштарды отырғызу – 30 дана;
ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру - 1500 шаршы метр.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
4.
"Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту).
ағаштарды отырғызу – 40 дана;
ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру - 1500 шаршы метр.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
5.
"Баянауыл ауданы, Торайғыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту).
ағаштарды отырғызу – 40 дана;
ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру - 1500 шаршы метр.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
6.
"Баянауыл ауданы, Қызылтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту).
ағаштарды отырғызу – 40 дана;
ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру - 1300 шаршы метр.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
7.
"Баянауыл ауданы, Қаратомар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту).
ағаштарды отырғызу – 30 дана;
ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру - 1300 шаршы метр.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
8.
"Баянауыл ауданы, Күркелі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту).
ағаштарды отырғызу – 40 дана;
ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру - 1500 шаршы метр.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
9.
"Баянауыл ауданы, Құндыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту).
ағаштарды отырғызу – 30 дана;
ағаштарды өндеу – 100 дана;
ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру - 1500 шаршы метр.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
10.
"Баянауыл ауданы, Сәтбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту).
ағаштарды отырғызу – 40 дана;
ағаштарды өндеу – 100 дана;
ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру - 1500 шаршы метр.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
11.
"Баянауыл ауданы, Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту).
ағаштарды отырғызу – 30 дана;
ағаштарды өндеу – 100 дана;
ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру - 1500 шаршы метр.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
12.
"Баянауыл ауданы, Жаңатілек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту).
ағаштарды отырғызу – 30 дана;
ағаштарды өндеу – 100 дана;
ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру - 1500 шаршы метр.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
13.
"Баянауыл ауданы, Ұзынбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту).
ағаштарды отырғызу – 40 дана;
ағаштарды өндеу – 50 дана;
ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру - 1500 шаршы метр.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
14.
"Баянауыл ауданы, Шөптікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту).
ағаштарды отырғызу – 30 дана;
ағаштарды өндеу – 30 дана;
ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру - 1300 шаршы метр.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
15.
"Баянауыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге көмек;
курьерлік жұмыс.
мұрағат істерін жасау – 50 дана;

Об организации общественных работ, финансируемых из местного бюджета в Баянаульском районе на 2014 год
Постановление акимата Баянаульского района Павлодарской области от 22 апреля 2014 года № 121/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 мая 2014 года № 3793. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Баянаульского района Павлодарской области от 26 января 2015 года N 2-26-111)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Баянаульского района Павлодарской области от 26.01.2015 N 2-26-111).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных граждан акимат Баянаульского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы, финансируемые из местного бюджета в Баянаульском районе на 2014 год.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, финансируемые из местного бюджета, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2014 год согласно приложению 1.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы, финансируемые из местного бюджета на 2014 год согласно приложению 2.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Баянаульского района курирующего социальные вопросы.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
И.о аким района Даулеткалиев А.
Приложение 1
к постановлению акимата
Баянаульского района
№ 121/4 от "22" апреля 2014 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, финансируемые из местного бюджета
размеры оплаты труда участников и источники их
финансирования на 2014 год
п/п №
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников и источники их финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Майкаин, Баянаульского района"
экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство).
посадка деревьев - 30 штук;
привидения в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов - 1500 квадратных метров.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баянаульского сельского округа, Баянаульского района"
экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство).
посадка деревьев - 100 штук;
привидения в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов - 2000 квадратных метров.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксанского сельского округа, Баянаульского района"
экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство).
посадка деревьев - 30 штук;
привидения в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов - 1500 квадратных метров.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского сельского округа, Баянаульского района"
экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство).
посадка деревьев - 40 штук;
привидения в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов - 1500 квадратных метров.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Торайгырского сельского округа, Баянаульского района"
экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство).
посадка деревьев - 40 штук;
привидения в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов - 1500 квадратных метров.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылтауского сельского округа, Баянаульского района"
экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство).
посадка деревьев - 40 штук;
привидения в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов - 1300 квадратных метров.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратомарского сельского округа, Баянаульского района"
экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство).
посадка деревьев - 30 штук;
привидения в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов - 1300 квадратных метров.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Куркелинского сельского округа, Баянаульского райна"
экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство).
посадка деревьев - 40 штук;
привидения в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов - 1500 квадратных метров.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кундыкольского сельского округа, Баянаульского района"
экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство).
посадка деревьев - 30 штук;
обработка деревьев – 100 штук;
привидения в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов - 1500 квадратных метров.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сатпаевского сельского округа, Баянаульского района"
экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство).
посадка деревьев - 40 штук;
обработка деревьев – 100 штук;
привидения в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов - 1500 квадратных метров.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанажольского сельского округа, Баянаульского района"
экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство).
посадка деревьев - 30 штук;
обработка деревьев – 100 штук;
привидения в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов - 1500 квадратных метров.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанатлекского сельского округа, Баянаульского района"
экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство).
посадка деревьев - 30 штук;
обработка деревьев – 100 штук;
привидения в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов - 1500 квадратных метров.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Узунбулакского сельского округа, Баянаульского района"
экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство).
посадка деревьев - 40 штук;
обработка деревьев – 50 штук;
привидения в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов - 1500 квадратных метров.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шоптыкольского сельского округа, Баянаульского района"
экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство).
посадка деревьев - 30 штук;
обработка деревьев – 30 штук;
привидения в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов - 1300 квадратных метров.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
15.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Баянаульского района"
помощь в работе с архивными документами;
курьерская работа.
составление архивных папок - 50 штук;