Шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Ұзынбұлақ ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 07 наурыздағы N 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 наурызда N 3739 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл ауданы Ұзынбұлақ ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 26 мамырдағы N 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл ауданы Ұзынбұлақ ауылдық округі әкімінің 26.05.2014 N 4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Заңының 35-бабы, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ұзынбұлақ ауылдық округінің Ақши ауылында және кадастрлық нөмірі N 14-205-103-007, жер учаскесінің көлемі 613,8 га аумағындағы ауыл шаруашылық малдардың құтырма ауруының эпизоотиялық ошағы анықталуына байланысты, шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылық Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Баянауыл аудандық аумақтық инспекциясының мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы Р. Нұрғалиевке (келісім бойынша) көрсетілген іс-шаралары талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Ұзынбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы ветеринариялық инспекторы Қ. Омаров сауықтыру іс-шараларын өткізуді ұйымдастырсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                А. Мұқанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы ауыл
шаруашылық Министрлігі ветеринариялық
бақылау және қадағалау комитетінің
Баянауыл аудандық аумақтық инспекциясының
мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық
инспекторы                                 Р. Нұрғалиев
07 наурыз 2014 ж
"Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар
облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау
департаментінің Баянауыл аудандық
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
басқармасы" республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушысы                                 Т. Н. Ишанова
07 наурыз 2014 ж
"Баянауыл ауданының ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Н. Т. Дәулетов
07 наурыз 2014 ж

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Узунбулакского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 07 марта 2014 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 марта 2014 года N 3739. Утратило силу решением акима Узунбулакского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 26 мая 2014 года N 4
Сноска. Утратило силу решением акима Узунбулакского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 26.05.2014 N 4.
В соответствии подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года принимаю РЕШЕНИЕ:
1. В связи с выявлением эпизоотического очага бешенства сельскохозяйственных животных на территории земельного участка площадью 613,8 га, кадастровый N 14-205-103-007 и в селе Акши Узунбулакского сельского округа установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий.
2. Рекомендовать государственному ветеринарно-санитарному инспектору Баянаульского районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан Нургалиеву Р. (по согласованию) обеспечить контроль за исполнением требований указанных мероприятий.
3. Ветеринарному инспектору аппарата акима Узунбулакского сельского округа Омарову К. организовать проведение оздоровительных мероприятий.
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким округа                                Муканов А.
"СОГЛОСОВАНО"
Государственный ветеринарно-санитарный
инспектор Баянаульского районной
территориальной инспекции комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан                       Нургалиев Р.
07 марта 2014 года
Исполняющая обязанности руководителя
Республиканского государственного
учреждения "Баянаульское районное
управление по защите прав потребителей
Департамента по защите прав потребителей
Павлодарской области Агентства
Республики Казахстан по защите
прав потребителей"                         Ишанова Т.Н.
07 марта 2014 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Баянаульского района"                      Даулетов Н.Т.
07 марта 2014 года