Железинка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" 164-5/23 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қаңтардағы N 169-5/24 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 ақпанда N 3684 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХХVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 233/28 шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың (V сайланған ХХІІІ сессиясы) 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 09 қаңтарда N 3659 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінің N 3 санында жарияланған) N 164-5/23 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"2243541" деген сандар "2296865" деген сандармен ауыстырылсын;
"1764380" деген сандар "1817704" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2241741" деген сандар "2309866" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"-6768" деген сандар "23790" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 30558 мың теңге;";
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы – - 38591 мың теңге;";
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 38591 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Железинка аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Железинка аудандық мәслихатының
хатшысы                                    В. Крутиков
Железинка аудандық мәслихатының
(V сайланған XXIV (кезектен тыс) сессиясы)
2014 жылғы 24 қаңтардағы
N 169-5/24 шешіміне
қосымша
Железинка аудандық мәслихатының
(V сайланған XXIII (кезекті) сессиясы)
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
N 164-5/23 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений и дополнения в решение Железинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года N 164-5/23 "О бюджете Железинского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 24 января 2014 года N 169-5/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 февраля 2014 года N 3684
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 10 января 2014 года N 233/28 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная сессия), V созыв) от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXIII сессия, V-созыв) от 27 декабря 2013 года N 164-5/23 "О бюджете Железинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 января 2014 года за N 3659, опубликованное в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 18 января 2014 года N 3), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2243541" заменить цифрами "2296865";
цифры "1764380" заменить цифрами "1817704";
в подпункте 2):
цифры "2241741" заменить цифрами "2309866";
в подпункте 3):
цифры "-6768" заменить цифрами "23790";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты - 30558 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"5) дефицит бюджета- - 38591 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета-38591 тыс. тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата
Секретарь Железинского районного
маслихата                                  В. Крутиков
Приложение
к решению Железинского
районного маслихата
(XXIV внеочередной сессии, V созыва)
от 22 января 2014 года N 169-5/24
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(XXIII очередная сессия, V созыв)
от 27 декабря 2013 года N 164-5/23
Районный бюджет на 2014 год (с изменениями)
Категория
Всего (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

11218
9
Бiлiм беру саласындағы басқа да қызметтер
74902
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
74902
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16295
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9944
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1715
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11145
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
35803
05
Денсаулық сақтау
193
9
Денсаулық сақтау саласындағы басқа да қызметтер
193
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
193
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
193
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
101363
2
Әлеуметтiк көмек
80334
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
14807
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14807
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65527
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
16003
004
Селолық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3570
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
385
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
471
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37170
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
756
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1245
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5927
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы басқа да қызметтер
21029
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21029
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды және жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20255
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

11218
9
Прочие услуги в области образования
74902
464
Отдел образования района (города областного значения)
74902
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16295
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9944
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1715
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11145
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35803
05
Здравоохранение
193
9
Прочие услуги в области здравоохранения
193
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
193
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
193
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
101363
2
Социальная помощь
80334
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14807
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14807
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65527
002
Программа занятости
16003
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3570
005
Государственная адресная социальная помощь
385
006
Оказание жилищной помощи
471
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37170
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
756
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1245
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5927
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21029
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21029
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20255
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат