Железин ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 13 ақпандағы N 70/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 наурызда N 3723 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы N 463/1 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 31.12.2014 N 463/1 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5)-тармақшасына, 20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтарға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Ұйымдардың тiзбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерінің тiзбесi 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
4. Осы қаулының орындалауын бақылау Железин ауданы әкімінің әлеуметтік сұрақтарына жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а. Б. Аужанов
Железин ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "13" ақпандағы
N 70/2 қаулысына
1 қосымша
Қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі, қатысушылардың еңбегіне
төлем мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
р/қN
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетiн ақынын мөлшерi, қаржыландыру көзi
1
"Железин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
ағаш отырғызу – 5000 дана;
гүлзарларды орналастыру – 3200 шаршы метр;
ескерткіштерді және обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) - 6 дана;
қоқыс шығару – 1500 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 1500 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 300 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 76 көше;
үй-үйді аралау – 2023 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
2
"Ақтау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру – 4 шаршы метр;
ескерткіштерді және обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 5 дана;
қоқыс шығару – 30 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 20 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 130 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 11 көше;
үй-үйді аралау – 167 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
3
"Алакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
ағаш отырғызу – 200 дана;
гүлзарларды орналастыру – 16 шаршы метр;
ескерткіштерді және обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 2 дана;
қоқыс шығару – 200 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 82 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 100 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 14 көше;
үй-үйді аралау – 192 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
4
"Башмачин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
ағаш отырғызу – 1000 дана;
гүлзарларды орналастыру – 30 шаршы метр;
ескерткіштерді және обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 8 дана;
қоқыс шығару – 600 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 5000 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 380 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 25 көше;
үй-үйді аралау – 431 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
5
"Веселорощин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
ағаш отырғызу – 2500 дана;
гүлзарларды орналастыру – 10 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 3 дана;
қоқыс шығару – 200 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 50 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 1000 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 15 көше;
үй-үйді аралау – 382 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
6
"Еңбекші селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
ағаш отырғызу – 200 дана;
гүлзарларды орналастыру – 10 шаршы метр;
ескерткіштерді және обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 2 дана;
қоқыс шығару – 400 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 700 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 300 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 15 көше;
үй-үйді аралау – 293 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
7
"Қазақстан селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру – 30 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 4 дана;
қоқыс шығару – 20 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 180 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 150 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 15 көше;
үй-үйді аралау – 380 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
8
"Лесной селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
ағаш отырғызу – 200 дана;
гүлзарларды орналастыру – 200 шаршы метр;
обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 1 дана;
қоқыс шығару – 500 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 6000 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 100 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 8 көше;
үй-үйді аралау – 277 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
9
"Новомир селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
ағаш отырғызу – 150 дана;
гүлзарларды орналастыру – 10 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 1 дана;
қоқыс шығару – 400 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 150 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 100 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 6 көше;
үй-үйді аралау – 158 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
10
"Михайлов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
ағаш отырғызу – 50 дана;
гүлзарларды орналастыру – 14 шаршы метр;
ескерткіштерді және обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 3 дана;
қоқыс шығару – 1063 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 500 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 260 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 30 көше;
үй-үйді аралау – 742 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
11
"Озерный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
ағаш отырғызу – 45 дана;
гүлзарларды орналастыру – 14 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 1 дана;
қоқыс шығару – 10 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 100 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 30 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 8 көше;
үй-үйді аралау – 109 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
12
"Прииртышск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру – 15 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 5 дана;
қоқыс шығару – 540 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 540 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 100 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 10 көше;
үй-үйді аралау – 432 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
Железин ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "13" ақпандағы
N 70/2 қаулысына
2 қосымша
Қоғамдық жұмыстарға сұраным мен ұсыныс
р/қN
Ұйымдардың тізбесі
Сұраным (адам)
Ұсыныс (адам)
1
"Железин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
89
89
2
"Ақтау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
8
3
"Алакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
12
4
"Башмачин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
10
5
"Веселорощин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
10
6
"Еңбекші селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
10
7
"Қазақстан селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
8
8
"Лесной селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
8
9
"Новомир селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
7
10
"Михайлов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
11
"Озерный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
12
"Прииртышск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
13
13

Об организации общественных работ в Железинском районе
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 13 февраля 2014 года N 70/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 марта 2014 года N 3723. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 31 декабря 2014 года N 463/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 31.12.2014 N 463/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных граждан, акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Железинском районе.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению 1.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению 2.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Железинского района курирующего социальные вопросы.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
И.о. акима района Б. Аужанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Железинского района
от "13" февраля 2014 года N 70/2
Перечень организаций, в которых будут проводиться
общественные работы, виды, объемы, размеры оплаты
труда участников и источники их финансирования
N п/п
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников и источники их финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Железинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
посадка деревьев – 5000 штук;
устройство цветников – 3200 квадратных метров;
благоустройство памятников и обелисков (не требующее специального образования) – 6 штук;
вывоз мусора – 1500 тонн;
буртовка свалок – 1500 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 300 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 76 улицы;
подворный обход – 2023 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Актауского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников – 4 квадратных метров;
благоустройство памятников и обелисков (не требующее специального образования) – 5 штук;
вывоз мусора – 30 тонн;
буртовка свалок – 20 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 130 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 11 улицы;
подворный обход – 167 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Алакольского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
посадка деревьев – 200 штук;
устройство цветников – 16 квадратных метров;
благоустройство памятников - и обелисков (не требующее специального образования) – 2 штуки;
вывоз мусора – 200 тонн;
буртовка свалок – 82 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 100 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 14 улицы;
подворный обход – 192 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Башмачинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
посадка деревьев – 1000 штук;
устройство цветников – 30 квадратных метров;
благоустройство памятников и обелисков (не требующее специального образования) – 8 штук;
вывоз мусора – 600 тонн;
буртовка свалок – 5000 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 380 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 25 улицы;
подворный обход – 431 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
Минимальная заработная плата
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Веселорощинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
посадка деревьев – 2500 штук;
устройство цветников – 10 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) - 3 штуки;
вывоз мусора – 200 тонн;
буртовка свалок – 50 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 1000 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 15 улицы;
подворный обход – 382 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекшинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
посадка деревьев – 200 штук;
устройство цветников – 10 квадратных метров;
благоустройство памятников и обелисков (не требующее специального образования) – 2 штуки;
вывоз мусора – 400 тонн;
буртовка свалок – 700 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 300 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 15 улицы;
подворный обход – 293 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Казахстанского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников – 30 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) – 4 штуки;
вывоз мусора – 20 тонн;
буртовка свалок – 180 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 150 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 15 улицы;
подворный обход – 380 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
посадка деревьев – 200 штук;
устройство цветников – 200 квадратных метров;
благоустройство обелисков (не требующее специального образования) – 1 штука;
вывоз мусора – 500 тонн;
буртовка свалок – 6000 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 100 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 8 улицы;
подворный обход – 277 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Новомирского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
посадка деревьев – 150 штук;
устройство цветников – 10 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) - 1 штука;
вывоз мусора – 400 тонн;
буртовка свалок – 150 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 100 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 6 улицы;
подворный обход – 158 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
посадка деревьев – 50 штук;
устройство цветников – 14 квадратных метров;
благоустройство памятников и обелисков (не требующее специального образования) – 3 штуки;
вывоз мусора – 1063 тонн;
буртовка свалок – 500 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 260 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 30 улицы;
подворный обход – 742 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Озерновского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
посадка деревьев – 45 штук;
устройство цветников – 14 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) - 1 штука;
вывоз мусора – 10 тонн;
буртовка свалок – 100 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 30 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 8 улицы;
подворный обход – 109 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Прииртышского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников – 15 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) - 5 штук;
вывоз мусора – 540 тонн;
буртовка свалок – 540 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 100 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 10 улицы;
подворный обход – 432 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
Приложение 2
к постановлению акимата
Железинского района
от "13" февраля 2014 года N 70/2
Спрос и предложение на общественные работы
N п/п
Перечень организаций
Спрос (человек)
Предложение (человек)
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Железинского сельского округа"
89
89
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Актауского сельского округа"
8
8
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Алакольского сельского округа"
12
12
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Башмачинского сельского округа"
10
10
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Веселорощинского сельского округа"
10
10
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекшинского сельского округа"
10
10
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Казахстанского сельского округа"
8
8
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа"
8
8
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Новомирского сельского округа"
7
7
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
20
20
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Озерновского сельского округа"
5
5
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Прииртышского сельского округа"
13
13