Железинка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 164-5/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 қарашадағы № 219-5/30 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қарашада № 4153 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихаты сессиясының 2014 жылғы 22 қазандағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 294/36 шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXIII (кезекті) сессиясы) 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 09 қаңтарда № 3659 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінің № 3 сандарында жарияланған) № 164-5/23 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"2659552" сандары "2664984" сандарымен ауыстырылсын;
"519438" сандары "528322" сандарымен ауыстырылсын;
"5928" сандары "4929" сандарымен ауыстырылсын;
"1797" сандары "1999" сандарымен ауыстырылсын;
"2132389" сандары "2129734" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2670308" сандар "2675740" сандарымен ауыстырылсын;
5-тармақта "4007" сандары "3362" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
В. Неупокоев
Аудандық мәслихаттың хатшысы
В. Крутиков
Железинка аудандық
мәслихатының (V сайланған
ХХХ (кезектен тыс)
сессиясы) 2014 жылғы
5 қарашадағы
№ 219-5/30 шешіміне
1-қосымша
Железинка аудандық
мәслихатының (V сайланған
XXІІІ (кезекті)
сессиясы) 2013 жылғы
27 желтоқсандағы
№ 164-5/23 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістерімен)
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата № 164-5/23 от 27 декабря 2013 года "О бюджете Железинского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 05 ноября 2014 года № 219-5/30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 ноября 2014 года № 4153
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Павлодарского областного маслихата от 22 октября 2014 года № 294/36 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия,V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного (XXIII (очередная) сессия, V созыв) № 164-5/23 от 27 декабря 2013 года "О бюджете Железинского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов от 09 января 2014 года за № 3659, опубликованные в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 18 января 2014 года № 3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2659552" заменить цифрами "2664984";
цифры "519438" заменить цифрами "528322";
цифры "5928" заменить цифрами "4929";
цифры "1797" заменить цифрами "1999";
цифры "2132389" заменить цифрами "2129734";
в подпункте 2) цифры "2670308" заменить цифрами "2675740";
в пункте 5 цифры "4007" заменить цифрами "3362";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного Маслихата
В. Неупокоев
Секретарь районного Маслихата
В. Крутиков
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(XXX (внеочередной) сессии,
V созыва) от 5 ноября
2014 года № 219-5/30
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихат
(XXIII очередная сессия,
V созыв от 27 декабря
2013 года N 164-5/23
Районный бюджет на 2014 год
(с изменениями)
Категория
Всего (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
005
Селолық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, селоларда, селолық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Өзгелер
9
Өзгелер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Алакөл селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Алакольский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа