Железинка ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 267-5/32 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4265 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 06 қаңтардағы № 1-35-16/7 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 06.01.2016 № 1-35-16/7 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2888588 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 530870 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2113 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3401 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2352204 мың теңге;
2) шығыстар – 2895033 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35790 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8805 мың теңге;
бюджеттик кредиттер – 44595 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы - –42235 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 42235 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 10.04.2015 N 289-5/36 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.06.2015 N 291-5/37 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.09.2015 N 319-5/40 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2015 № 334-5/43 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.12.2015 № 336-5/44 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен 2015 жылға берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 1711888 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Ауданның селолық округтерінің 2015 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4-1) осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер сомасын бөлудің 2015 жылға арналған көлемдері бекітілсін.

О бюджете Железинского района на 2015 - 2017 годы
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 25 декабря 2014 года № 267-5/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 января 2015 года № 4265. Утратило силу письмом маслихата Железинского района Павлодарской области от 06 января 2016 года № 1-35-16/7
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Железинского района Павлодарской области от 06.01.2016 № 1-35-16/7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 2888588 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 530870 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2113 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 3401 тысяч тенге;
поступлениям трасфертов – 2352204 тысяч тенге;
2) затраты - 2895033 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 35790 тысяч тенге; в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 8805 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 44595 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами равно нулю;
5) дефицит бюджета - –42235 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 42235 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Железинского района Павлодарской области от 10.04.2015 N 289-5/36 (вводится в действие с 01.01.2015); от 18.06.2015 N 291-5/37 (вводится в действие с 01.01.2015); от 23.09.2015 N 319-5/40 (вводится в действие с 01.01.2015); от 25.11.2015 № 334-5/43 (вводится в действие с 01.01.2015); от 23.12.2015 № 336-5/44 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить объем бюджетных субвенции на 2015 год, передаваемых из областного бюджета в сумме 1711888 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
4. Утвердить бюджетные программы сельских округов района на 2015 год, согласно приложению 5.
4-1) Утвердить на 2015 год объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 6 к настоящему решению.

Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 10.04.2015 N 289-5/36 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 4287 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 10.04.2015 N 289-5/36 (вводится в действие с 01.01.2015).
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 4287 тысяч тенге.
6. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающими в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающими в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
7. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.

72326
1
Ауыл шаруашылығы
26205
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11296
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11296
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
14909
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12964
003
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
178
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
107
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
797
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
863
6
Жер қатынастары
11041
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11041
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11041
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
35080
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
35080
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35080
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11020
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11020
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11020
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайландыру және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8330
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2690
12
Көлiк және коммуникация
400246
1
Автомобиль көлiгi
399913
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22471
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
1000
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14971
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
6500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
377442
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

72326
1
Сельское хозяйство
26205
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11296
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11296
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
14909
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
12964
003
Капитальные расходы государственного органа
178
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
107
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
797
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
863
6
Земельные отношения
11041
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11041
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11041
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35080
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
35080
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35080
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11020
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11020
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11020
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8330
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2690
12
Транспорт и коммуникации
400246
1
Автомобильный транспорт
399913
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22471
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
14971
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
6500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
377442
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

17910
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4250
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
186
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
52
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36652
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5897
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1542
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7248
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18034
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18034
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17158
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
709
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
167
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
79910
1
Тұрғын үй шаруашылығы
20340
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
406
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, селоның, селолық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
406
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15512
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
8491
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
97
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6924
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4422
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4422
2
Коммуналдық шаруашылық
10435
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
2875
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2875
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7560
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

17910
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4250
005
Государственная адресная социальная помощь
186
006
Оказание жилищной помощи
522
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36652
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5897
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1542
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7248
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18034
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18034
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17158
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
709
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
167
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
79910
1
Жилищное хозяйство
20340
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
406
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
406
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15512
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
8491
005
Снос аварийного и ветхого жилья
97
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6924
464
Отдел образования района (города областного значения)
4422
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4422
2
Коммунальное хозяйство
10435
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2875
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2875
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7560
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 25.11.2015 № 334-5/43 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Ақтау ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Алакөл ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
2
Спорт
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру–сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Башмачин ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
2
Спорт
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Веселорощин ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
2
Спорт
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру–сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Железин ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата Железинского района Павлодарской области от 25.11.2015 № 334-5/43 (вводится в действие с 01.01.2015).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Актауский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Алакольский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
2
Спорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Башмачинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
2
Спорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Веселорощинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственных органов
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
2
Спорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Железинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

№ 267-5/32 шешіміне
6-қосымша
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 2015 жылға
арналған трансферттер сомаларын бөлу
Ескерту. Шешім 6-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 10.04.2015 N 289-5/36 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 25.11.2015 № 334-5/43 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
р/с №
Ауылдық округтердің аталуы
Сома (мың теңге)
1
Ақтау

№ 267-5/32
Распределение сумм трансфертов органам
местного самоуправления на 2015 год
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 10.04.2015 N 289-5/36 (вводится в действие с 01.01.2015); в редакции решения маслихата Железинского района Павлодарской области от 25.11.2015 № 334-5/43 (вводится в действие с 01.01.2015).
№ п/п
Наименование сельских округов
Сумма (тыс. тенге)
1
Актауский