Качир аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Качир ауданындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 1/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 2/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қазанда № 4114 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 сәуірдегі N 3/3 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 22.04.2016 N 3/3 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3–тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Качир ауданындағы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 1/26 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3743 тіркелген, 2014 жылғы 5 сәуірде "Тереңкөл тынысы" газетінің № 14, 2014 жылғы 5 сәуірде "Заря" газетінің № 14 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
8-тармақта 4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қазанның екінші жексенбісі - Қазақстан Республикасының мүгедектер күні.";
9-тармақта 9) тармақшасында екінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік жәрдемақы алатындар қатарынан он сегіз жасқа дейінгі балалары бар отбасылары;";
10-тармақта 1) тармақшасында бесінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының мүгедектер күніне орай осы Қағидалардың 9 тармақтың 6) тармақшасының бірінші, екінші, үшінші абзацтарында көрсетілген санаттарға уәкілетті ұйыммен келісілген тізім негізінде;";
10-тармақта 3) тармақша мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"осы Қағидалардың 9 тармақтың 2) тармақшасының бірінші, екінші абзацтарында, 9 тармақтың 3) тармақшасының екінші абзацында көрсетілген санаттарға коммуналдық қызмет бойынша шығындарды қайтаруға 2 АЕК мөлшерінде - екінші деңгейдегі банктерде немесе жекеленген түрдегі банктік операцияларды жүзеге асыруға тиісті лицензиясы бар ұйымдардағы есепшот нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке куәлік, уәкілетті ұйым ұсынатын тізім негізінде;".

О внесении изменений и дополнений в решение Качирского районного маслихата от 18 февраля 2014 года № 1/26 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Качирского района"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 26 сентября 2014 года № 2/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 октября 2014 года № 4114. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 22 апреля 2016 года № 3/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 22.04.2016 № 3/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Качирский районный маслихатпРЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата от 18 февраля 2014 года № 1/26 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Качирского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3743, опубликованное 5 апреля 2014 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 14, 5 апреля 2014 года в газете "Заря" № 14) следующие изменения и дополнения:
подпункт 4) пункта 8 изложить в новой редакции:
"4) второе воскресенье октября – День инвалидов Республики Казахстан.";
абзац второй подпункта 9) пункта 9 изложить в новой редакции:
"семьи, имеющие детей до восемнадцати лет из числа получателей государственных пособий;";
абзац пятый подпункта 1) пункта 10 изложить в новой редакции:
"ко Дню инвалидов Республики Казахстан для категорий, указанных в абзацах первом, втором, третьем, подпункта 6) пункта 9 настоящих Правил на основании списка, согласованного с уполномоченной организацией;";
подпункт 3) пункта 10 дополнить абзацем следующего содержания:
"для категории, указанной в абзацах первом, втором подпункта 2) пункта 9, в абзаце втором подпункта 3) пункта 9 настоящих Правил, на погашение затрат по коммунальным услугам в размере 2 МРП – на основании личного заявления, с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня или в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, документа, удостоверяющего личность, списка, предоставляемого уполномоченной организацией;".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Баяндинов
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы С. Баяндинов

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на комиссию районного маслихата по социальной сфере и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Баяндинов
Секретарь Качирского районного маслихата С. Баяндинов