Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXV сессиясы) 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" N 7/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 наурыздағы N 1/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 08 сәуірде N 3749 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18–бабының 4–тармағына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXV сессиясы) 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "2014 – 2016 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" N 7/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3654 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Акку" газетінің N 2 басылымында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
2) тармақшада "2064423" сандары "2094868" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-38032" сандары "-68477" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "38032" сандары "68477" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған тарифтік ставкалар белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Е. Сағадиев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Қ. Әлтаев
Аудандық мәслихаттың
(V сайланған ХXVIII
(кезектен тыс) сессиясы)
2014 жылғы 26 наурыздағы
N 1/28 шешіміне
қосымша
Аудандық мәслихаттың
(V сайланған ХXV сессиясы)
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
N 7/25 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сом мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
I. Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата (XXV сессия V созыв) от 27 декабря 2013 года N 7/25 "О бюджете Лебяжинского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 26 марта 2014 года N 1/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 апреля 2014 года N 3749
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 4 статьи 18 Закона республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 18 июля 2005 года, Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXV сессия V созыв) от 27 декабря 2013 года N 7/25 "О бюджете Лебяжинского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3654, опубликованное 18 января 2014 года в газете "Аққу үні" - "Вести Акку" N 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "2064423" заменить цифрами "2094868";
в подпункте 5) цифры "-38032" заменить цифрами "-68477";
в подпункте 6) цифры "38032" заменить цифрами "68477";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Е. Сагадиев
Секретарь районного
маслихата                                  К. Альтаев
Приложение
к решению районного маслихата
(XXVIII (внеочередная)
сессия V созыв)
от 26 марта 2014 года N 1/28
Приложение N 1
к решению районного
маслихата (XXV сессия V созыв)
от 27 декабря 2013 года N 7/25
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
I. Доходы