Лебяжі ауданы Аққу ауылының Ш.Қадырбаев көшесінің бір бөлігін "Невель" көшесі деп қайта атау туралы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Лебяжі ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 08 желтоқсандағы № 4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда № 4242 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасындағы әкімшілік аумақтық құрылысы» Заңының 14 -бабының 4)- тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес Лебяжі ауданының Аққу ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Лебяжі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Лебяжі ауданының Аққу ауылы Қадырбаев көшесіндегі № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2 орналасқан тұрғын үйлер бөлігі «Невель» көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкіміЕ. Балтабаев

О переименовании части улицы Ш.Кадырбаева села Акку Лебяжинского района на улицу "Невель"
Решение акима Лебяжинского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 08 декабря 2014 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2014 года № 4242
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устроистве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» с учетом мнения жителей села Акку Лебяжинского района аким Лебяжинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать часть улицы Ш.Кадырбаева села Акку Лебяжинского района, на которой расположены жилые дома № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2 на улицу «Невель».
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округаЕ. Балтабаев