Май аудандық мәслихатының (V сайланған XXVII сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 қарашадағы № 1/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қарашада № 4168 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 22 қазандағы № 294/36 “Павлодар облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы “2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” шешіміне сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған ХХVII сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы “2014 - 2016 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы” (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3663 тіркелген, аудандық “Шамшырақ” газетінің 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 2 жарияланған) № 1/27 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
“1931989” деген сандар “1923506” деген сандармен ауыстырылсын;
“1540964” деген сандар “1532481” деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында “1945752” деген сандар “1937269” деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қ. Ботабай
Аудандық мәслихатының
хатшысы
Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
V cайланған XLII
(кезектен тыс) сессиясы)
2014 жылғы 12 қарашадағы
№ 1/42 шешіміне
1-қосымша
Май аудандық мәслихатының
(V cайланған XXVII сессиясы)
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/27 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата (XXVII сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года № 1/27 "О Майском районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 12 ноября 2014 года № 1/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 ноября 2014 года № 4168
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” от 23 января 2001 года и решением сессии областного маслихата от 22 октября 2014 года № 294/36 “О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 “Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы” Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (XХVII сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года № 1/27 “О Майском районном бюджете на 2014 - 2016 годы” (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2014 года за № 3663, опубликованное в районной газете “Шамшырақ” от 18 января 2014 года № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры “1931989” заменить цифрами “1923506”;
цифры “1540964” заменить цифрами “1532481”;
в подпункте 2) цифры “1945752” заменить цифрами “1937269”;
пункт 3 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
К. Ботабай
Секретарь районного
маслихата
Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(XLII (внеочередная)
сессия, V созыв)
от 12 ноября 2014 года № 1/42
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(V созыв XXVII сессия)
от 24 декабря 2013 года № 1/27
Районный бюджет на 2014 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

47705
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
47705
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13554
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8466
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
285
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
89
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
5589
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19722
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
98139
2
Әлеуметтiк көмек
78976
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7766
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7766
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71210
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
21977
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6152
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2575
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33819
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
279
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
580
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3199
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2629
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19163
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19163
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18556
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
457
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
158107
1
Тұрғын үй шаруашылығы
16467
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11894
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

47705
464
Отдел образования района (города областного значения)
47705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13554
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8466
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
285
012
Капитальные расходы государственных органов
89
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5589
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19722
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
98139
2
Социальная помощь
78976
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7766
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7766
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71210
002
Программа занятости
21977
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6152
005
Государственная адресная социальная помощь
2575
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33819
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
279
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
580
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3199
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2629
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19163
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19163
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18556
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
457
021
Капитальные расходы государственного органа
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
158107
1
Жилищное хозяйство
16467
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11894
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа