Шектеу іс шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Май ауданы Ақшиман селолык округ әкімінің 2014 жылғы 24 ақпандағы N 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 наурызда N 3730 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май ауданы Ақшиман селолық округ әкімінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 11 маусымдағы N 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май ауданы Ақшиман селолық округ әкімінің міндетін атқарушының 11.06.2014 N 2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Май ауданы Ақшиман селолық округінің кадастрлық N 14-210-079-027, жер учаскесі 0,1846 га аумағында ауыл шаруашылығы жануарларының құтырумен ауыру фактісі бойынша шектеу белгіленсін.
2. "Май ауданының ветеринария бөлімі" (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Май аудандық аумақтық инспекциясы" (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Павлодар облысы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті Май ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" (келісім бойынша) мемлекеттік мекемелері анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринарлық–санитарлық ахуалды қамтамасыз ету үшін тиісті ветеринарлық–санитарлық іс–шараларды жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғанан күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       Р. Сергазина
КЕЛІСІЛДІ:
"Май ауданының ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Е. Ахметов
2014 жылғы "24" ақпан
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Ветеринарлық
бақылау және қадағалау комитетінің
Май аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Н. Жұмабаев
2014 жылғы "24" ақпан
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Павлодар облысы
бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау департаменті Май ауданы
бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    А. Утеубаева
2014 жылғы "24" ақпан

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима села Акшиман Майского района Павлодарской области от 24 февраля 2014 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 марта 2014 года N 3730. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Акшиманского сельского округа Майского района Павлодарской области от 11 июня 2014 года N 2
Сноска. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Акшиманского сельского округа Майского района Павлодарской области от 11.06.2014 N 2.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Установить ограничения по факту заболевания бешенством сельскохозяйственных животных на территории земельного участка площадью 0,1846 га, кадастровый N 14-210-079-027 Акшиманского сельского округа Майского района.
2. Государственным учреждениям "Отдел ветеринарии Майского района" (по согласованию), "Майская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Майскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области" (по согласованию) для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким                                       Р. Сергазина
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Майского района"                           Е. Ахметов
"24" февраля 2014 года
Руководитель государственного
учреждения "Майская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"                      Н. Жумабаев
"24" февраля 2014 года
Руководитель государственного
учреждения "Управление государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
по Майскому району Департамента Комитета
государственного санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Павлодарской области"                      А. Утеубаева
"24" февраля 2014 года