Павлодар ауданы халқының нысаналы топтарынан жұмыссыздарды жұмыспен қамту саласында әлеуметтік қорғау жөнінде 2015 жылға арналған қосымша шаралар туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 603/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 қаңтарда № 4249 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес, еңбек нарығындағы жағдай мен бюджет қаражаттарына байланысты Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың 2015 жылғы қосымша тізбесі белгіленсін:
1) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
2) елу жастан асқан адамдар;
3) ұзақ уақыт (бір жылдан көп) жұмыс істемейтін адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкіміН. Әутәліпов

О дополнительных мерах по социальной защите в сфере занятости безработных из целевых групп населения Павлодарского района на 2015 год
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 24 декабря 2014 года № 603/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 января 2015 года № 4249
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года, исходя из ситуации на рынке труда и имеющихся бюджетных средств, акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории Павлодарского района на 2015 год:
1) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
2) лица старше пятидесяти лет;
3) лица, длительное время не работающие (более одного года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким районаН. Ауталипов