2014 жылы жұмыспен қамту саласында Успен ауданының азаматтарын әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 12 ақпандағы N 40/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 ақпанда N 3719 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен ауданы әкімі аппаратының 2015 жылғы 10 ақпандағы N 1-18/82 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен ауданы әкімі аппаратының 10.02.2015 N 1-18/82 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағына сәйкес халықтың нысаналы топтарындағы жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Успен ауданы бойынша халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың 2014 жылға арналған қосымша тізбесі белгіленсін:
1) Дәрігерлік–консультациялық комиссия анықтамалары бойынша еңбек етуге шектеуі бар тұлғалар;
2) 50 жастағы және одан егде тұлғалар;
3) жұмыс өтілі және мамандығы жоқ тұлғалар;
4) ұзақ мерзім жұмыс істемеген тұлғалар (үш ай және одан аса);
5) 29 жасқа дейінгі жастар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау әлеуметтік мәселелерге жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Солтанғазинов

О дополнительных мерах по социальной защите граждан Успенского района в сфере занятости на 2014 год
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 12 февраля 2014 года N 40/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2014 года N 3719. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 10 февраля 2015 года N 1-18/82)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 10.02.2015 N 1-18/82).
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях обеспечения социальной защиты и содействия занятости безработных из целевых групп населения акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2014 год по Успенскому району:
1) Лица, имеющие ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии;
2) лица в возрасте 50 лет и старше;
3) лица, не имеющие специальности и стажа работы;
4) лица, длительное время не работающие (три месяца и более);
5) молодежь в возрасте до 29 лет.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района курирующего социальные вопросы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Солтангазинов