Жекелеген санаттағы алушыларға мерекелік және атаулы күндерге әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы N 142/32 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 сәуірде N 3766 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі N 174/35 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 28.04.2014 N 174/35 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысының 10-тармағына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек атаулы күндерге және мерекелік күндерге келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1 қазан – Халықаралық қарттар күніне орай:
зейнетақының, жәрдемақының ең төменгі мөлшерін алатын немесе зейнетақының, жәрдемақының ең төменгі мөлшерінен төмен алатын, зейнеткерлік жасқа жеткен азаматтарға, атап айтқанда:
80 жастағы және одан асқан зейнеткерлерге 2,9 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі - АЕК) мөлшерінде;
қазанның екінші жексенбісі - Халықаралық мүгедектер күніне орай: 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға, 1, 2 топтағы мүгедектерге 2,3 АЕК мөлшерінде;
9 мамыр – Жеңіс күніне орай:
Ұлы Отан соғысының (бұдан әрі - ҰОС) қатысушыларына және мүгедектеріне 69 АЕК мөлшерінде, сонымен қоса 5000 (бес мың) теңге сомаға азық-түлік жиынтығы;
ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген және (Ауғанстандағы соғыс әрекеттеріне қатысқан тұлғалардан, 1986 - 1987 жылдары Чернобыль атом электростанциясы апатының салдарын жоюға қатысқан тұлғалардан және Чернобыль атом электростанциясы (бұдан әрі - ЧАЭС) апатының салдарынан мүгедек болған тұлғалардан басқа) жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша соғысқа қатысушыларға теңестірілген тұлғалар санаттарына 1,8 АЕК мөлшерінде;
1986 - 1987 жылдары ЧАЭС апатының салдарын жоюға қатысқан, тұлғаларға және ЧАЭС апатының салдарынан мүгедек болған тұлғаларға 3,5 АЕК мөлшерінде;
Ауғанстандағы соғыс әрекеттеріне қатысқан тұлғаларға 14 АЕК мөлшерінде;
1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 9 мамырына дейін 6 айдан кем емес жұмыс істеген (қызмет еткен) және қайсар еңбегі мен ҰОС кезінде тылда мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағы ордендары және медальдарымен марапатталмаған тұлғаларға 1,8 АЕК мөлшерінде.

Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 31 марта 2014 года N 142/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 апреля 2014 года N 3766. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 28 апреля 2014 года N 174/35
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 28.04.2014 N 174/35.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10  постановления Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить следующие размеры социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням:
к 1 октября - Международному дню пожилых людей:
гражданам достигшим пенсионного возраста, получающим минимальный размер пенсии, пособия или ниже минимального размера пенсии, пособия, а именно:
пенсионерам 80 лет и старше в размере 2,9 месячных расчетных показателей (далее – МРП);
ко второму воскресенье октября - Международному дню инвалидов: детям-инвалидам до 18 лет, инвалидам 1, 2 группы в размере 2,3 МРП;
к 9 мая - Дню Победы:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (далее – ВОВ) в размере 69 МРП, а также продуктовый набор на сумму 5000(пять тысяч) тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ и другим категориям, лиц приравненным по льготам и гарантиям к участникам войны (кроме лиц, участвовавших в боевых действиях в Афганистане, лиц, принимавшие участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции в 1986 - 1987 годах, и лица, ставшие инвалидами вследствие катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции (далее – ЧАЭС)) в размере 1,8 МРП;
лицам, принимавшие участие в ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС в 1986 - 1987 годах, и лицам, ставшим инвалидами вследствие катастрофы на ЧАЭС в размере 3,5 МРП;
лицам, участвовавшим в боевых действиях в Афганистане, в размере 14 МРП;
лица, проработавшие (прослужившие) не менее 6 месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденные орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы ВОВ в размере 1,8 МРП.

2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Смағұлова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Бечелова
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысы
әкімінің орынбасары                        Ғ. Сәдібеков
2014 жылғы 31 наурыз

2. Контроль за реализацией настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        С. Смагулова
Секретарь районного маслихата              Р. Бечелова
"СОГЛАСОВАНО"
Заместитель акима
Павлодарской области                       Г. Садибеков
31 марта 2014 года