Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХХХ сессиясы) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" № 135/30 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қазандағы № 212/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 қарашада № 4137 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 ақпандағы № 238/42 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 23.02.2015 № 238/42 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Успен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХХХ сессия) 2013 жылдың 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" №135/30 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 9 қаңтарында № 3657 болып тіркелген, 2014 жылдың 10 қаңтарында № 2 "Апта айнасы" № 2, 2014 жылдың 10 қаңтарында "Сельские будни" № 2 газеттерінде жарияланды) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілісін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 886 536" сандары "1 894 701" сандарына ауыстырылсын;
"231 248" сандары "239 611" сандарына ауыстырылсын;
"2 745" сандары "2 525" сандарына ауыстырылсын;
"399" сандары "421" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада "1 914 422" сандары "1 922 587" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.
2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Э. Руфф
Аудандық мәслихат хатшысы
Р.Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2014 жылғы 27 қазандағы (V
сайланған ХL кезектен тыс
сессиясы) № 212/40 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының

О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XХХ сессия V созыв) от 26 декабря 2013 года № 135/30 "О бюджете Успенского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 27 октября 2014 года № 212/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 ноября 2014 года № 4137. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 23 февраля 2015 года № 238/42
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 23.02.2015 № 238/42.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XXX сессия, V созыв) от 26 декабря 2013 года № 135/30 "О бюджете Успенского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3657 от 9 января 2014 года, опубликовано от 10 января 2014 года в газетах "Апта айнасы" № 2, от 10 января 2014 года "Сельские будни" № 2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 886 536" заменить цифрами "1 894 701";
цифры "231 248" заменить цифрами "239 611";
цифры "2 745" заменить цифрами "2 525";
цифры "399" заменить цифрами "421";
в подпункте 2) цифры "1 914 422" заменить цифрами "1 922 587";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Э. Руфф
Секретарь районного маслихата
Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(XL внеочередная
сессия, V созыв) от 27 октября
2014 года № 212/40
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(XXX сессия, V созыва)