Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы N 106/37 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Шарбақты ауданындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі N 127/43 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 сәуірде N 3770 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 266/81 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 29.09.2020 № 266/81 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 2–3–тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қаулысына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 106/37 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Шарбақты ауданындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3696 тіркелген, 2014 жылғы 27 ақпандағы ауданның "Маралды" газетінің № 9, 2014 жылдың 27 ақпандағы ауданның "Трибуна" газетінің № 9 жарияланған) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
осы аталған шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Шарбақты ауданындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларында:
8 тармағының 2) тармақшасында келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"осы Қағиданың 7 тармағы 6) тармақшасының екінші абзацында (тек қана 1 және 2 топтардың мүгедектері) көрсетілген санаттарға 17619 (он жеті мың алты жүз он тоғыз) теңге мөлшерінде – уәкілетті ұйыммен келісілген тізімі негізінде;
осы Қағиданың 7 тармағы 9) тармақшасының үшінші, төртінші абзацтарында көрсетілген санаттарға 17619 (он жеті мың алты жүз он тоғыз) теңге мөлшерінде – уәкілетті органмен келісілген тізімі негізінде;".
2. "Шарбақты ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік төлемдерді уақытында қаржыландыруды қамтамасыз етсін.

О внесении дополнений в решение Щербактинского районного маслихата от 15 января 2014 года N 106/37 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Щербактинского района"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18 апреля 2014 года N 127/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 апреля 2014 года N 3770. Утратило силу решением Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 29 сентября 2020 года № 266/81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 29.09.2020 № 266/81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2–3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 15 января 2014 года № 106/37 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Щербактинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3696, опубликованное 27 февраля 2014 года в районной газете "Маралды" № 9, 27 февраля 2014 года в районной газете "Трибуна" № 9) следующие дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Щербактинского района, утвержденных указанным решением:
подпункт 2) пункта 8 дополнить абзацами следующего содержания:
"для категории, указанной в абзаце втором подпункта 6) пункта 7 настоящих Правил (только инвалиды 1 и 2 групп), в размере 17619 (семнадцать тысяч шестьсот девятнадцать) тенге – на основании списка согласованного с уполномоченной организацией;
для категорий, указанных в абзацах третьем, четвертом подпункта 9) пункта 7 настоящих Правил в размере 17619 (семнадцать тысяч шестьсот девятнадцать) тенге – на основании списка согласованного с уполномоченным органом;".
2. Государственному учреждению "Отдел финансов Щербактинского района" обеспечить своевременное финансирование социальных выплат.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Г. Бердыгожина
Аудандық мәслихат хатшысы
Т. Абдрахманов

3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии Щербактинского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Г. Бердыгожина
Секретарь районного маслихата
Т. Абдрахманов