Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 11 мамырдағы N 2/337 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 маусымда N 1058 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 4/637 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 18.11.2015 № 4/637 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» және 2013 жылғы 15 сәуірдегі «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 253 «Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» қаулысына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттері бекітілсін:
1) «Дәрігерді үйге шақыру»;
2) «Дәрігердің қабылдауына жазылу»;
3) «Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға бекіту»;
4) «АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу»;
5) «Туберкулез диспансерінен анықтама беру»;
6) «Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру»;
7) «Наркологиялық диспансерден анықтама беру».
2. Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасы осы қаулының Алматы қаласының әділет органдарында тіркелуін және оны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласында көрсетілетін денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» 2013 жылғы 1 шілдедегі № 3/561 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 26 шілдеде № 990 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 мамырда «Алматы Ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 11 мамырдағы N 2/337
қаулысымен бекітілген
«Дәрігерді үйге шақыру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения
Постановление акимата города Алматы от 11 мая 2014 года N 2/337. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 6 июня 2014 года за N 1058. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 18 ноября 2015 года N 4/637
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 18.11.2015 N 4/637 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года «О здоровье народа и системе здравоохранения», Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах»постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения» акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) «Вызов врача на дом»;
2) «Запись на прием к врачу»;
3) «Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь»;
4) «Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции»;
5) «Выдача справки с туберкулезного диспансера»;
6) «Выдача справки с психоневрологического диспансера»;
7) «Выдача справки с наркологического диспансера».
2. Управлению здравоохранения города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции города Алматы и его размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 1 июля 2013 года № 3/561 «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере здравоохранения, оказываемых в городе Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 990, опубликовано 16 мая 2013 года в газетах «Алматы Ақшамы» и «Вечерний Алматы»).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
А. Есимов
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы
от 11 мая 2014 года № 2/337
Регламент государственной услуги «Вызов врача на дом»

1. Жалпы ережелер
1. Осы «Дәрiгердi үйге шақыру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламенті Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 20 наурыздағы № 253 қаулысымен бекiтiлген «Дәрiгердi үйге шақыру» мемлекеттiк көрсетілетін қызмет Стандартының негiзiнде әзірлендi (бұдан әрi - Стандарт).
2. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға тегін көрсетіледі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы).
«Дәрiгердi үйге шақыру» мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі көрсетілетін қызметті берушіге тікелей немесе телефон байланысы арқылы өтініш берген кезде медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар (учаскелік терапевт/учаскелік педиатр/жалпы практика дәрігері) (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді, сондай-ақ www.egov.kz «электрондық үкімет» веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы осы регламенттің 3 қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының бірыңғай ақпараттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде көрсетіледі.
Мемлекеттiк қызметті көрсету мемлекеттік және орыс тілдерінде, өтінім ресімделген тілге байланысты іске асырылады.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
көрсетілетін қызметті алушыға тікелей немесе телефон арқылы байланысқанда:
1) көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – 10 (он) минуттан аспайды;
2) құжаттар топтамасын тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 10 (он) минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 10 (он) минуттан аспайды.
портал арқылы байланысқанда:
1) көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – 30 (отыз) минуттан аспайды;
2) құжаттар топтамасын тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетілетін қызметті алушыға тікелей немесе телефон арқылы байланысқанда жүгінген күні көрсетіледі. Бұл ретте мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға сұраныс көрсетілетін қызметті берушінің жұмысы аяқталғанға дейін 2 сағат бұрын қабылданады (жұмыс күндері 18.00-ге дейін, сенбі күні 12.00-ге дейін).
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде

1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги «Вызов врача на дом» разработан на основании Стандарта государственной услуги «Вызов врача на дом», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 (далее - Стандарт).
2. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим лицам (далее – услугополучатель).
Государственная услуга «Вызов врача на дом» (далее – государственная услуга) оказывается медицинскими организациями, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (участковый терапевт/участковый педиатр/врач общей практики) (далее – услугодатель) при непосредственном обращении или по телефонной связи услугополучателя или его представителя к услугодателю, согласно приложения 3 к настоящему регламенту, а также в рамках единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан через веб-портал «электронного правительства»: www.egov.kz (далее – портал).
Оказание государственной услуги осуществляется на государственном или русском языках, в зависимости от языка, на котором был оформлен запрос.
3. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги:
при непосредственном обращении или по телефонной связи к услугодателю:
1) с момента сдачи услугополучателем пакета документов услугодателю – не более 10 (десять) минут;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – не более 10 (десять) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 10 (десять) минут;
при обращении через портал:
4) с момента сдачи услугополучателем пакета документов услугодателю – не более 30 (тридцати) минут;
5) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – не более 30 (тридцати) минут;
6) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 30 (тридцати) минут.
Государственная услуга при непосредственном обращении или по телефону к услугодателю оказывается в день обращения. При этом запрос на получение государственной услуги принимается за 2 часа до окончания работы услугодателя (до 18.00 часов в рабочие дни, до 12-00 в субботу).
Государственная услуга в электронном формате оказывается в день обращения на портал. При этом запрос на оказание государственной услуги принимается за 2 часа до окончания работы услугодателя (до 18.00 часов в рабочие дни, до 12-00 часов в субботу).
5. Форма оказания государственной услуги электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.

3. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелері (жұмыскерлер) өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
1) тікелей немесе телефон байланысы арқылы жүгінген кезде – көрсетілетін қызметті берушінің шақыруларды тіркеу журналында жазылу, одан кейін дәрігердің келетін күнін, уақытын көрсете отырып, ауызша жауап беру;
2) порталға электронды форматта жүгінген кезде – осы Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті берушінің электрондық-цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) қойылған дәрігерді үйге шақыру туралы анықтама беру (электрондық түрде).
Мемлекеттік қызметті көрсетуге өтінім қабылданғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушыға белгіленген уақытта үйде медициналық көмек көрсетіледі.
7. Жұмыс кестесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің - дүйсенбіден сенбіге дейін (дүйсенбі – жұма сағат 8-00-ден бастап 20-00-ге дейін үзіліссіз, сенбі күні сағат 9-00-ден 14.00-ге дейін), демалыс (жексенбі) және мереке күндерi Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес;
2) порталдың – тәулік бойы (жөндеу жұмыстары жүргізілуіне байланысты техникалық үзілістерден басқа).
8. Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажет құжаттар тізімі (немесе сенімхат бойынша оның өкілінің):
1) көрсетілетін қызметті берушіге:
сәйкестендіру үшін жеке басын куәландыратын құжат (он алты жасқа толмаған адамдар үшін – туу туралы куәлігі);
бекітілген халық тіркеліміне сәйкес осы көрсетілетін қызметті берушіге бекітудің болуы қажет;
2) порталға:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 2-қосымшасына сәйкес электрондық құжат нысанында көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ куәландырылған сұраныс.
Көрсетілетін қызметті берушіге немесе порталға өтініш берген кезде жеке басын куәландыратын құжаттар туралы, осы көрсетілетін қызметті берушіге бекітудің бар-жоғы туралы мәліметтерді көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік ақпараттық жүйелерде портал арқылы уәкілетті лауазымды адамдардың ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық құжаттар нысанында алады.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде Көрсетілетін қызметті беруші мамандарының шаралары (әрекеттері), өзара іс-қимылы кезеңділігінің толық сипатталуы, сондай-ақ Порталмен өзара іс-қимыл тәртібін және мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде ақпараттық жүйені пайдалану тәртібінің сипатталуы осы Регламенттің 1 және 2 қосымшасына сәйкес графикалық түрде көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде шаралардың (іс-әрекеттердің) кезеңділігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 4 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Результат оказания государственной услуги:
1) при непосредственном обращении или по телефонной связи – запись в журнале регистрации вызовов услугодателя затем устный ответ с указанием даты, времени посещения врача;
2) в электронном формате при обращении на портал – выдача справки о вызове врача на дом (в электронном виде) по форме, согласно приложению 1 к Стандарту государственных услуг, подписанной электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) услугодателя.
При этом после принятия запроса на оказание государственной услуги услугополучателю в установленное время на дому оказывается медицинская помощь.
7. График работы:
1) услугодателя – с понедельника по субботу (понедельник – пятница с 8-00 до 20-00 часов без перерыва, в субботу с 9-00 до 14-00 часов), кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан;
2) портала – круглосуточно (за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ).
8. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности):
1) к услугодателю:
документ, удостоверяющий личность(для лиц, не достигших шестнадцатилетнего возраста – свидетельство о рождении) для идентификации;
наличие прикрепления к данному услугодателю согласно регистру прикрепленного населения;
2) на портал:
запрос в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 2 к Стандарту государственной услуги.
При обращении к услугодателю или на портал сведения о документах, удостоверяющих личность, наличие прикрепления к данному услугодателю услугополучатель получает в государственных информационных системах посредством портала в форме электронных документов, удостоверенных ЭЦП уполномоченных должностных лиц.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий специалистов услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описания порядка взаимодействия с Порталом и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги указаны в графическом виде согласно приложениям 1 и 2 к настоящему Регламенту.
10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.

Ескерту. Регламент 10-тармақпен толықтырылды - Алматы қаласы әкімдігінің 17.10.2014 № 4/853 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Дәрігерді үйге шақыру»
мемлекеттiк көрсетілетін қызмет
регламентiне 1 қосымша
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (жұмыскерлері) арасындағы шаралар (іс-әрекеттер) кезеңділігінің сипаттамасы
1 Іс-әрекет № (барысы, жұмыс ағымы) 2 3 4 5
2
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің тізімі
Көрсетілетін қызмет берушінің тіркеу бөлімі
Тіркеу бөлімінің қызметкері
Тіркеу бөлімінің қызметкері
Тіркеу бөлімінің қызметкері
3
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
Сәйкестендіру үшін ЖСН бар-жоғы мен жеке басын куәландыратын құжатты (он алты жасқа толмаған адамдар үшін – туу туралы куәлігі) қабылдау
Бекітілген халық тіркелімі порталында бекітудің бар-жоқтығын Порталда салыстыру
Көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу журналына шақыруды ресімдеу үшін мәліметтерді енгізу (аты-жөні, туған жылы, тұрақты мекенжайы, үй телефоны және шақыру себебі)
Пациенттің амбулаторлық картасы және шақыруларды тіркеу журналына келуін жазумен, жүгінген күні көрсетілетін қызметті алушыға көрсетілетін қызметті берушінің баруы
4
Әр шараның ұзақтығы
10 минут
30 минут
30 минут
Жүгінген күні
«Дәрігерді үйге шақыру»
мемлекеттiк көрсетілетін қызмет
регламентiне 2 қосымша
Портал арқылы ақпараттық жүйелердің қызметтік өзара іс-қимылының диаграммасы
«Дәрігерді үйге шақыру»
мемлекеттiк көрсетілетін қызмет
регламентiне 3 қосымша
Қазақстан Республикасы Бірыңғай ақпараттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Атауы Заңды мекенжайы Телефондары
1.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 1 қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Гоголь көшесі, 53 үй
8 (727) 273-35-72
8 (727) 273-04-21
2.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 2 қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Шухов көшесі, 37–б үй
8(727) 2311133
8(727) 2781109
3.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 3 қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Розыбакиев көшесі,
74 үй
8(727) 3954540
8(727) 3793661
4.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 4 қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Орбита-3 шағынауданы,
Торайғыров көшесі,
12–а үй
8(727) 2200379
8(272) 2201268
5.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 5 қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Мақатаев көшесі,
141 үй
8(727) 2333960
8(727) 2333961
6.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 6 қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Алтынсарин көшесі,
3-а үй
8(727) 2333960
8(727) 2333961
7.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 8 қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Түркебаев көшесі,
3-а үй

Сноска. Регламент дополнен пунктом 10 в соответствии с постановлением акимата города Алматы от 17.10.2014 № 4/853 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги «Вызов врача на дом»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя
1
№ действия (хода, потока работ) 2 3 4 5
2
Перечень
структурных
подразделений
(работников)
услугодателя
Регистратура
услугодателя
Сотрудник
регистратуры
Сотрудник
регистратуры
Сотрудник
регистра
туры
3
Описание
порядка
взаимодействия
структурных
подразделений
(работников)
услугодателя
в процессе
оказания
государственной
услуги
Принятие
удостоверения
личности
(для лиц, не
достигших
шестнадца-
тилетнего
возраста –
свидетельство
о рождении) с
наличием
ИИН для
идентификации
Сверка
наличия
прикрепле-
ния в Портале
регистра
прикреп-
ленного
населения
Введение
данных (ФИО,
года рождения,
домашнего
адреса,
домашнего
телефона и
причины
вызова) для
оформления
вызова в
журнале
регистрации
услугодателя
Посещение
услуго-
дателем
услугопо-
лучателя
в день
обращения
с записью
посещения
в журнале
регистрации
вызовов и в
амбула-
торной
карте
пациента
4
Длительность каждой процедуры
10 минут
30 минут
30 минут
В день
обращения
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги «Вызов врача на дом»
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем через портал
Приложение 3
к Регламенту государственной
услуги «Вызов врача на дом»
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь в рамках Единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан
Наименование Юридический адрес Телефоны
1.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 1»
город Алматы улица Гоголя, 53
8(727)2733572
8(727)2730421
2.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 2»
город Алматы улица Шухова, 37 «б»
8(727)2311133
8(727)2781109
3.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3»
город Алматы улица Розыбакиева, 74
8(727)3954540
8(727)3793661
4.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 4»
мкр. Орбита 3, улица Торайгырова, 12а
8(727)2200379
8(727)2201268
5.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 5»
город Алматы, улица Макатаева, 141
8(727)2333960
8(727)2333961
6.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 6»
город Алматы, улица Алтынсарина, 3 «а»
8(727)2333960
8(727)2333961
7.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 8»
город Алматы, улица Туркебаева, 40

Земнухов көшесі, 3/1 үй
8 (727) 2905766
8 (727) 3903361
24.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 25 қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Дархан шағынауданы,
Х. Алтай к-сі 24/1
8(727) 2328874
8(727) 2328740
8(727) 2328741
8(727) 2328906
25.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 5 қалалық клиникалық аурухана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Достық даңғылы, 220
8(727) 2647040
26.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Қалалық студенттер емханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Бұхар жырау көшесі,
14 үй
8(727) 3763660
8(727) 3763399
27.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Алатау қалалық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Алатау поселкесі
Космонавт көшесі, 28 үй
8(727) 3865949
8(727) 3865203
28.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Құлагер» Бастапқы медициналық-санитарлық көмек орталығы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Құлагер шағынауданы,
Қазыбаев көшесі,
34-а үй
8(727) 3904013
8(727) 3847254
29.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Қалалық Ұлы Отан соғысы ардагерлері емханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Амангелді көшесі, 41 үй
8 (727) 2925898
8 (727) 2925949
30.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 1 қалалық балалар емханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Жібек жолы көшесі,
128 үй
8 (727) 2794711
8 (727) 2794959
31.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 3 қалалық балалар емханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Төле би көшесі 157 үй
8 (727) 3797555
8 (727) 3796977
32.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 4 қалалық балалар емханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Монтажная көшесі,
33 үй
8 (727) 3861751
8 (727) 3861640
33.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 7 қалалық балалар емханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Қалдаяқов көшесі, 74 үй
8 (727) 2917506
8 (727) 2917065
34.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 8 қалалық балалар емханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Төле би көшесі, 249 үй
8 (727) 2408547
8 (727) 2408685
«Дәрігерді үйге шақыру»
мемелекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 4 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 4-қосымшамен толықтырылды - Алматы қаласы әкімдігінің 17.10.2014 № 4/853 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Алматы қаласы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 11 мамырдағы N 2/337
қаулысымен бекітілген
«Дәрiгердiң қабылдауына жазылу» мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентi
1. Жалпы ережелер
1. Осы «Дәрiгердiң қабылдауына жазылу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламенті Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 20 наурыздағы № 253 қаулысымен бекiтiлген «Дәрiгердiң қабылдауына жазылу» мемлекеттiк көрсетілетін қызмет Стандартының негiзiнде әзірлендi (бұдан әрi - Стандарт).

город Алматы, улица Земнухова, 3/1
8(727)2905766
8(727)3903361
24.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 25»
город Алматы микрорайон Дархан улица Х.Алтая 24/1
8(727)2328874
8(727)2328740
8(727)2328741
8(727)2328906
25.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская клиническая больница № 5»
город Алматы, проспект Достык, 220
8(727)2647040
26.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская студенческая поликлиника»
город Алматы, улица Бухар жырау, 14
8(727)3763660
8(727)3763399
27.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская больница Алатау»
город Алматы, микрорайон «Алатау» улица Жетбаева, 28
8(727)3865949
8(727)3865203
28.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения Центр первичной медико-санитарной помощи «Кулагер»
город Алматы, микрорайон «Кулагер» дом 34а, улица Казыбаева, 13
8(727)3904013
8(727)3847254
29.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника Ветеранов Отечественной войны»
город Алматы, улица Амангельды, 41
8(727)2925898
8(727)2925949
30.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская детская поликлиника № 1»
город Алматы, улица Жибек жолы, 128
8(727)2794711
8(727)2794959
31.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская детская поликлиника № 3»
город Алматы, улица Толе би, 157
8(727)3797555
8(727)3796977
32.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская детская поликлиника № 4»
город Алматы, улица Монтажная, 33
8(727)3861751
8(727)3861640
33.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская детская поликлиника № 7»
город Алматы, улица Калдаякова, 74
8(727)2917506
8(727)2917065
34.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская детская поликлиника № 8»
город Алматы, улица Толе би, 249
8(727)2408547
8(727)2408685
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги «Вызов врача на дом»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Сноска. Регламент дополнен приложением 4 в соответствии с постановлением акимата города Алматы от 17.10.2014 № 4/853 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы
от 11 мая 2014 года № 2/337
Регламент государственной услуги «Запись на прием к врачу»
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги «Запись на прием к врачу» разработан на основании Стандарта государственной услуги «Запись на прием к врачу», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 (далее - Стандарт).

2. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға тегін көрсетіледі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы).
«Дәрiгердiң қабылдауына жазылу» мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі көрсетілетін қызметті берушіге тікелей немесе телефон байланысы арқылы өтініш берген кезде медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар (учаскелік терапевт/учаскелік педиатр/жалпы практика дәрігері) (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді, сондай-ақ www.egov.kz «электрондық үкімет» веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы осы регламенттің 3 қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының бірыңғай ақпараттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде көрсетіледі.
Мемлекеттiк қызметті көрсету мемлекеттік және орыс тілдерінде, өтінім ресімделген тілге байланысты іске асырылады.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
көрсетілетін қызметті алушыға тікелей немесе телефон арқылы байланысқанда:
1) көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – 10 (он) минуттан аспайды;
2) құжаттар топтамасын тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 10 (он) минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 10 (он) минуттан аспайды.
портал арқылы байланысқанда:
1) көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – 30 (отыз) минуттан аспайды;
2) құжаттар топтамасын тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды, осы уақытта көрсетілетін қызметті алушыға осы стандарттың қосымшасына сәйкес нысанда электрондық форматта есеп беріледі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелері (жұмыскерлер) іс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті берушіге тікелей немесе телефон байланысы арқылы жүгінген кезде – көрсетілетін қызметті берушінің дәрігердің қабылдауына тіркеу журналында жазылу, одан кейін дәрігердің қабылдау кестесіне сәйкес (бұдан әрі-кесте) дәрігердің келетін күнін, уақытын көрсете отырып, ауызша жауап беру;
2) порталға электронды форматта жүгінген кезде – Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті берушінің электрондық-цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) қойылған дәрігердің қабылдауына жазылғаны туралы анықтама беру.
Мемлекеттік қызметті көрсетуге өтінім қабылданғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушыға белгіленген уақытта медициналық көмек көрсетіледі.
көрсетілетін қызметті берушіге тікелей немесе телефон байланысы арқылы өтініш берген кезде көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті таңдаған кезде кестеге сәйкес дәрігердің бос уақытын таңдауға мүмкіндік беріледі.
Порталда электрондық форматта қызметті алушыға мемлекеттік қызметті таңдаған кезде кестеге сәйкес дәрігердің бос уақытын таңдауға мүмкіндік беріледі.

2. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим лицам (далее – услугополучатель).
Государственная услуга «Запись на прием к врачу» (далее – государственная услуга) оказывается медицинскими организациями, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (участковый терапевт/участковый педиатр/врач общей практики) (далее – услугодатель), согласно приложения 3 к настоящему регламенту, при непосредственном обращении или по телефонной связи услугополучателя или его представителя к услугодателю, а также в рамках единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан через веб-портал «электронного правительства»: www.egov.kz (далее – портал).
Оказание государственной услуги осуществляется на государственном или русском языках, в зависимости от языка, на котором был оформлен запрос.
3. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги:
при непосредственном обращении или по телефонной связи к услугодателю:
1) с момента сдачи услугополучателем пакета документов услугодателю – не более 10 минут;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – не более 10 (десять) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 10 (десять) минут, в течение которого услугополучателю представляется устный ответ;
при обращении через портал:
1) с момента сдачи услугополучателем пакета документов услугодателю – не более 30 (тридцати) минут;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 30 (тридцати) минут, в течение которого услугополучателю представляется ответ в электронном формате по форме согласно приложению к настоящему стандарту.
3. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Результат оказания государственной услуги:
1) при непосредственном обращении или по телефонной связи к услугодателю – запись в журнале предварительной записи на прием к врачу услугодателя и затем устный ответ с указанием даты, времени приема врача в соответствии с графиком приема врачей (далее – график);
2) в электронном формате при обращении на портал – выдача справки о записи на прием к врачу в электронном виде по форме, согласно приложению к настоящему стандарту государственных услуг, подписанной электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) услугодателя.
При этом, после принятия запроса на оказание государственной услуги в установленное время услугополучателю оказывается медицинская помощь.
При непосредственном обращении или по телефонной связи к услугодателю услугополучателю при выборе государственной услуги предоставляется возможность выбрать свободное время врача согласно графику.
В электронном формате на портале услугополучателю при выборе государственной услуги предоставляется возможность выбрать свободное время врача согласно графику.

8 (727)2917506
8 (727)2917065
34.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 8 қалалық балалар емханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Төле би көшесі,
249 үй
8 (727)2408547
8 (727)2408685
«Дәрiгердiң қабылдауына
жазылу» мемелекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 4 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 4-қосымшамен толықтырылды - Алматы қаласы әкімдігінің 17.10.2014 № 4/853 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Алматы қаласы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 11 мамырдағы N 2/337
қаулысымен бекітілген
«Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы «Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламенті (бұдан әрі – Регламент) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 20 наурыздағы № 253 қаулысымен бекiтiлген «Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет мемлекеттiк көрсетілетін қызмет Стандартының негiзiнде әзірлендi (бұдан әрi - Стандарт).
2. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға тегін көрсетіледі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы).
«Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі көрсетілетін қызметті берушіге тікелей немесе телефон байланысы арқылы өтініш берген кезде медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар (учаскелік терапевт/учаскелік педиатр/жалпы практика дәрігері) (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді, сондай-ақ www.egov.kz «электрондық үкімет» веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы осы регламенттің 2 қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының бірыңғай ақпараттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде көрсетіледі.
Мемлекеттiк қызметті көрсету мемлекеттік және орыс тілдерінде, өтінім ресімделген тілге байланысты іске асырылады.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
1) тікелей немесе телефон байланысы арқылы жүгінген кезде – қағаз түрінде (еркін үлгіде) бекітілуі туралы анықтама (талон);
2) сонымен қатар, денсаулық сақтаудың бірыңғай ақпараттық жүйесі шеңберінде портал арқылы.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелері (жұмыскерлер) іс-әрекеті тәртібінің сипаттамасы

8(727)2917506
8(727)2917065
34.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская детская поликлиника № 8»
город Алматы, улица Толе би, 249
8(727)2408547
8(727)2408685
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги «Запись на прием
к врачу»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Сноска. Регламент дополнен приложением 4 в соответствии с постановлением акимата города Алматы от 17.10.2014 № 4/853 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы
от 11 мая 2014 года № 2/337
Регламент государственной услуги «Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь»
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги «Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь» (далее - Регламент) разработан на основании Стандарта государственной услуги «Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 (далее - Стандарт).
2. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим лицам (далее – услугополучатель).
Государственная услуга «Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь» (далее – государственная услуга) оказывается медицинскими организациями, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (участковый терапевт/участковый педиатр/врач общей практики) (далее – услугодатель) при непосредственном обращении или по телефонной связи услугополучателя или его представителя к услугодателю, согласно приложения 2 к настоящему регламенту, а также в рамках единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан через веб-портал «электронного правительства»: www.egov.kz (далее – портал).
Оказание государственной услуги осуществляется на государственном или русском языках, в зависимости от языка, на котором был оформлен запрос.
3. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
4. Результат государственной услуги:
1) при непосредственном обращении или по телефонной связи – справка (талон) о прикреплении в бумажном виде (в произвольной форме);
2) а также в рамках единой информационной системы здравоохранения через портал.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

5. Мемлекеттік қызметті көрсету шарасын (әрекетті) бастау үшін көрсетілетін қызметті алушының өтініші негіз болып табылады:
1) көрсетілетін қызметті берушіге:
сәйкестендіру үшін ЖСН нөмірі көрсетілген жеке басын куәландыратын құжат (он алты жасқа толмаған адамдар үшін – туу туралы куәлігі), Бекітілген халық тіркелімі порталына (одан әрі - БХТ) сәйкес, осы көрсетілетін қызметті берушіге бекітілуінің болуы және еркін үлгідегі өтініш;
2) портал көмегімен тұтынушыда: жеке басын куәландыратын құжат (он алты жасқа толмаған адамдар үшін – туу туралы куәлігі), тұтынушының электрондық-цифрлық қолтаңбасы болуы қажет.
Көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік ақпараттық жүйеде тұрған жеке басын куәландыратын құжаттық мәліметті портал арқылы өкілетті лауазымдық тұлғаның электрондық-цифрлық қолымен бекітілген электрондық құжат нысанында, сәйкес мемлекеттік ақпараттық жүйеден алады.
6. Осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін шаралар (іс-әрекеттер):
1) Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті берушіге тікелей байланысқанда көрсетілетін қызметті алушы еркін үлгідегі өтініш толтырып, жеке басын куәландыратын құжатының көшірмесін ұсынады.
Бұл ретте мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға сұраныс көрсетілетін қызметті берушінің жұмысы аяқталғанға дейін 2 сағат бұрын қабылданады (жұмыс күндері 18.00-ге дейін, сенбі күні 12.00-ге дейін), демалыс күндерi: жексенбi және оған енгізілген өзгертулерімен «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңына сәйкес мереке күндері.
2) Портал арқылы қызмет алу үшін көрсетілетін қызметті алушы жеке кабинетінде Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес, электрондық құжат нысанындағы сұранысын толтырады.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын өткізген сәттен бастап: сондай-ақ портал арқылы жүгінген кезде 1 (бір) жұмыс күні.
2) құжаттар топтамасын тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды.
Көрсетілетін қызметті алушының сұранысы бойынша порталда жарияланған электрондық нысандағы жауап (бекіту немесе бас тарту) сол күні беріледі. Мұнымен қатар, мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға сұраным көрсетілетін қызметті берушінің жұмысы аяқталғанға дейін 2 сағат бұрын қабылданады (жұмыс күндері 18.00-ге дейін, сенбі күні 12.00-ге дейін).
8. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.

5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение услугополучателя:
1) к услугодателю:
документ, удостоверяющий личность (для лиц, не достигших шестнадцатилетнего возраста – свидетельство о рождении) и наличие прикрепления к данному услугодателю согласно Портала регистра прикрепленного населения (далее - РПН) и заявление произвольной формы;
2) с помощью портала потребителю необходимо иметь: документ, удостоверяющий личность (для лиц, не достигших шестнадцатилетнего возраста, - свидетельство о рождении) и электронную цифровую подпись потребителя.
Сведения документа, удостоверяющего личность, содержащиеся в государственной информационной системе, услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем посредством портала в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью уполномоченного должностного лица.
6. Процедуры (действия), входящие в состав процесса оказания государственной услуги, согласно приложения 1 к настоящему регламенту:
1) Для получения государственной услуги при непосредственном обращении к услугодателю, услугополучатель заполняет заявление произвольной формы и предоставляет копию удостоверения личности.
При этом запрос на получение государственной услуги принимается за 2 часа до окончания работы услугодателя (до 18.00 часов в рабочие дни, до 12-00 в субботу), выходные дни: воскресенье и праздничные дни в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан» с внесенными в него изменениями.
2) Для получения услуги через портал, услугополучатель заполняет запрос в личном кабинете на портале в форме электронного документа согласно приложения 2 Стандарта.
7. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи услугополучателем пакета документов услугодателю, а также при обращении через портал – 1 (один) рабочий день;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – не более 30 (тридцать) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 30 (тридцать) минут.
Государственная услуга в электронном формате оказывается в день обращения на портал. При этом, запрос на оказание государственной услуги принимается за 2 часа до окончания работы услугодателя (до 18.00 часов в рабочие дни, до 12-00 часов в субботу).
8. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.

3. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 1-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызмет берушінің электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі-ЭЦҚ) арқылы бекітілген қағаз түрінде (еркін үлгіде) немесе электрондық құжат нысанында бекітілуі туралы анықтама (талон).
10. Жұмыс кестесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің - дүйсенбіден сенбіге дейін (дүйсенбі – жұма сағат 8-00-ден бастап 20-00-ге дейін үзіліссіз, сенбі күні сағат 9-00-ден 14.00-ге дейін), демалыс (жексенбі) және мереке күндерi Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес;
2) порталдың – тәулік бойы (жөндеу жұмыстары жүргізілуіне байланысты техникалық үзілістерден басқа).
11. Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажет құжаттар тізімі (немесе сенімхат бойынша оның өкілінің):
1) көрсетілетін қызметті берушіге:
сәйкестендіру үшін жеке басын куәландыратын құжат (он алты жасқа толмаған адамдар үшін – туу туралы куәлігі);
бекітілген халық тіркеліміне сәйкес осы көрсетілетін қызметті берушіге бекітудің болуы қажет;
2) порталға:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 2-қосымшасына сәйкес электрондық құжат нысанында көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ куәландырылған сұраныс.
Көрсетілетін қызметті берушіге немесе порталға өтініш берген кезде жеке басын куәландыратын құжаттар туралы мәліметтерді көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік ақпараттық жүйелерде портал арқылы уәкілетті лауазымды адамдардың ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық құжаттар нысанында алады.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде шаралардың (іс-әрекеттердің) кезеңділігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 3 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Ескерту. Регламент 12-тармақпен толықтырылды - Алматы қаласы әкімдігінің 17.10.2014 № 4/853 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек көрсететін
медициналық ұйымға тіркеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентiне 1 қосымша
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (жұмыскерлері) арасындағы шаралар (іс-әрекеттер) кезеңділігінің сипаттамасы
1 Іс-әрекет № (жұмыс барысы, ағымы) 2 3 4 5
2
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің тізімі
Көрсетілетін қызмет берушінің тіркеу бөлімі
Бекітілген халық тіркелімі порталында бекіту туралы сұраныс беру
ҚР ДСМ ДСЭДРО АҚФ
Қызмет нәтижесі
3
Шаралар кезеңділігінің сипаттамасы
Еркін үлгідегі өтініш және сәйкестендіру үшін ЖСН-мен жеке басын куәландыратын құжатты (он алты жасқа толмаған адамдар үшін – туу туралы куәлігі) қабылдау
Көрсетілетін қызметі берушінің жауапты қызметкері өтініш негізінде және жеке куәлігіндегі ЖСН бойынша БХТ порталына бекітуге сұраныс береді
Көрсетілетін қызметті берушінің қызметті алушыдан берілген өтінішінің негізінде тіркеуден шығуы және тіркеуге тұруына бақылау жасау
Көрсетілетін қызметті беруші 3 күн ішінде бекіту немесе бекіту ден бас тарту себебімен жауап ұсынады
4
Әр шараның ұзақтығы
10 минут
10 минут
Үнемі
3 күн
«Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек көрсететін
медициналық ұйымға тіркеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентiне 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Бірыңғай ақпараттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Атауы Заңды мекенжайы Телефондары
1.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 1 қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Гоголь көшесі, 53 үй
8 (727)273-35-72
8 (727)273-04-21
2.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 2 қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Шухов көшесі, 37–б үй

3. Описание порядка взаимодействия в процессе оказания государственной услуги
9. Результат оказания государственной услуги – справка (талон) о прикреплении в бумажном виде (в произвольной форме) или в форме электронного документа, подписанной электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) услугодателя, согласно приложения 1 к Стандарту государственной услуги.
10. График работы:
1) услугодателя – с понедельника по субботу (понедельник – пятница с 8-00 до 20-00 часов без перерыва, в субботу с 9-00 до 14-00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан;
2) портала – круглосуточно (за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ).
11. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности):
1) к услугодателю:
заявление произвольной формы;
документ, удостоверяющий личность (для лиц, не достигших шестнадцатилетнего возраста – свидетельство о рождении) для идентификации;
2) на портал:
запрос в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 2 к Стандарту государственной услуги.
При обращении к услугодателю или на портал сведения о документах, удостоверяющих личность, услугополучатель получает в государственных информационных системах посредством портала в форме электронных документов, удостоверенных ЭЦП уполномоченных должностных лиц.
12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 11 в соответствии с постановлением акимата города Алматы от 17.10.2014 № 4/853 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Регламенту государственной
услуги «Прикрепление к
медицинской организации,
оказывающей первичную
медико-санитарную помощь»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя
1
№ действия (хода, потока работ) 2 3 4 5
2
Перечень
структурных
подразделений
услугодателя
Регистратура
услугодателя
В портале
РПН подача
запроса о
прикрепле-
нии
АГФ РЦЭЗ МЗ РК
Результат услуги
3
Описание
последова-
тельности
процедур
(действий)
Принятие
заявления
произвольной
формы и
удостоверения
личности
(для лиц, не
достигших
шестнадца-
тилетнего
возраста –
свидетель-
ство о
рождении) с
наличием
ИИН для
идентификации
Ответст-
венный
работник
услугода-
теля на
основании
заявления
и по ИИН в
удостове-
рении
личности в
Портале
РПН подает
запрос на
прикреп-
ление
Контроль за
откреплением и
прикреплением
на основании
предостав-
ленного
заявления
услугополу-
чателя
услугода-
телю
Услугода-
тель пре-
доставля-
ет ответ
в течение
3 (трех)
дней о
прикреп-
лении или
с мотиви-
рованным
отказом в
прикреп-
лении
4
Длительность
каждой процедуры
10 минут
10 минут
Постоянно
3 дня
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги «Прикрепление к
медицинской организации,
оказывающей первичную
медико-санитарную помощь»
Наименование Юридический адрес Телефоны
1.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 1»
город Алматы улица Гоголя, 53
8(727)2733572
8(727)2730421
2.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 2»
город Алматы улица Шухова, 37 «б»

8 (727)2917506
8 (727)2917065
34.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 8 қалалық балалар емханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Төле би көшесі, 249 үй
8 (727)2408547
8 (727)2408685
«Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек көрсететін
медициналық ұйымға тіркеу»
мемелекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 3 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 3-қосымшамен толықтырылды - Алматы қаласы әкімдігінің 17.10.2014 № 4/853 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Алматы қаласы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 11 мамырдағы N 2/337
қаулысымен бекітілген
«АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы «АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 20 наурыздағы № 253 қаулысымен бекiтiлген «АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу» мемлекеттiк көрсетілетін қызмет Стандартының негiзiнде әзірлендi (бұдан әрi - Стандарт).
«АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы «ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес орталығы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (бұдан әрі – Орталық) және медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметке өтініштер беру мен нәтижелерін алу Алматы қаласы Бәсенов көшесі, 2 үй, 4 корпус мекенжайы бойынша немесе тұтынушының мекенжайы бойынша тіркелген емханасында көрсетіледі.
Мемлекеттiк қызметті көрсету мемлекеттік және орыс тілдерінде, өтінім ресімделген тілге байланысты іске асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке тұлғаларға (Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандарға) тегін, жеке тұлғаларға (шетелдіктер мен азаматтығы жоқ тұлғаларға) ақылы түрде көрсетіледі. «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің 35-бабына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсету құнын көрсетілетін қызмет беруші айқындайды, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында немесе көрсетілетін қызметті берушінің үй-жайларында орналастырылады. Ақы төлеу көрсетілетін қызметті берушінің кассасына қолма-қол есеп айырысу арқылы жүргізіледі.

8(727)2917506
8(727)2917065
34.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская детская поликлиника № 8»
город Алматы, улица Толе би, 249
8(727)2408547
8(727)2408685
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги «Прикрепление к
медицинской организации,
оказывающей первичную
медико-санитарную помощь»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Сноска. Регламент дополнен приложением 3 в соответствии с постановлением акимата города Алматы от 17.10.2014 № 4/853 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы
от 11 мая 2014 года № 2/337
Регламент государственной услуги «Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции»
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги «Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции» разработан на основании Стандарта государственной услуги «Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 «Об утверждении Стандартов государственных услуг в области здравоохранения» (далее - Стандарт).
Государственная услуга «Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции» (далее – государственная услуга) оказывается государственным коммунальным предприятием на праве хозяйственного ведения «Центр по профилактике и борьбе со СПИД» Управления здравоохранения города Алматы (далее - Центр), и медицинскими организациями, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется по адресу: город Алматы, улица Басенова, 2, корпус 4, или в поликлинике по месту прикрепления гражданина (далее – услугополучатель), согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
Оказание государственной услуги осуществляется на государственном или русском языках, в зависимости от языка обращения.
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно - физическим лицам (гражданам Республики Казахстан и оралманам), платно - физическим лицам (иностранцам и лицам без гражданства). Стоимость оказания государственной услуги устанавливается в соответствии со статьей 35 Кодекса Республики Казахстан «О здоровье народа и системе здравоохранения», определяется услугодателем и размещается на интернет-ресурсе услугодателя, либо в помещениях услугодателя. Оплата производится за наличный расчет в кассе услугодателя.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету шарасын (әрекетті) бастау негізділігі Стандарттың 9 тармағында көрсетілген құжаттармен көрсетілетін қызметті берушіге тікелей жүгінуі болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі: көрсетілетін қызметті берушіге тікелей жүгінген кезде жауап беру (оң болған не теріс болған):
1) көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын ұсынған сәттен бастап – тексерудің теріс нәтижесі - 3 (үш) жұмыс күні, тексерудің оң нәтижесі – 20 (жиырма) жұмыс күні ішінде жүргізіледі;
2) құжаттар топтамасын тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 60 (алпыс) минуттан аспайды.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелері (жұмыскерлер) іс-әрекеті тәртібінің сипаттамасы
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – Стандарттың қосымшасына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің теріс нәтижелерін растайтын анықтама-сертификат (бұдан әрі – анықтамалар).
Анықтама берілген сәтінен бастап 3 (үш) ай бойы жарамды болады.
Зерттеп-қарау нәтижесі теріс болған жағдайда, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілген қызметті алушының қолына беріледі.
Бастапқы оң нәтижені алу кезінде көрсетілген қызметті беруші АИТВ-ға антиденелердің болуына қайта тестілеу үшін қан алуды қамтамасыз етеді.
Зерттеп-қарау нәтижесі нақты оң болған жағдайда мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілген қызметті алушының өзінің қолына жазбаша хабарлама түрінде беріледі.
Кәмелетке толмаған және әрекетке қабілетсіз көрсетілетін қызметті алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін көрсетілетін қызметті беруші олардың ата-аналарына немесе өзге заңды өкілдеріне береді.
7. Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі:
Орталық тарапынан - күнделікті дүйсенбі мен жұма аралығында сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс 13.00-13.30 аралығында, сенбі, жексенбі және 2001 жылғы 13 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» Заңына (2012 жылы 19 қазандағы енгізілген толықтыруларымен және өзгерістерімен) сәйкес мереке күндері демалыс күндері болып табылады;
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйым тарапынан – күнделікті дүйсенбі - жұма күндері сағат 8.00-ден 18.00-ге дейін үзіліссіз, сенбі, жексенбі және 2001 жылғы 13 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасындағы мейрамдар туралы» Заңына (2012 жылы 19 қазандағы өзгерістер мен қосымшалар енгізілген) сәйкес мереке күндері демалыс күндері болып табылады.

2. Порядок оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является непосредственное обращение к услугодателю с документами, предусмотренными пунктом 9 Стандарта.
5. Срок оказания государственной услуги: предоставления ответа (подтверждение или отсутствия) при непосредственном обращении к услугодателю составляет:
1) с момента сдачи услугополучателем пакета документов услугодателю – отрицательного результата обследования – 3 (три) рабочих дня; положительного результата обследования – 20 (двадцать) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – не более 30 (тридцать) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 60 (шестьдесят) минут.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Результат оказания государственной услуги – справка сертификат (далее-справка), подтверждающая отрицательные результаты государственной услуги, согласно приложения к Стандарту.
Справка действительна в течение 3 (трех) месяцев с момента ее выдачи.
В случае отрицательного результата обследования результат оказания государственной услуги выдается услугополучателю лично на руки.
При получении первичного положительного результата услугодателем обеспечивается забор крови для повторного тестирования на наличие антител к ВИЧ.
В случае окончательного положительного результата обследования результат оказания государственной услуги выдается в виде письменного уведомления услугополучателю лично на руки.
Результаты оказания государственной услуги несовершеннолетним и недееспособным услугополучателям выдаются услугодателем их родителям или иным законным представителям.
7. График работы услугодателя:
в лице Центра – ежедневно с понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов с перерывом с 13-00 до 13-30 часов, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан» (с внесенными дополнениями и изменениями по состоянию на 19 октября 2012 года);
в лице медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь – ежедневно с понедельника по пятницу с 8-00 до 18-00 часов без перерыва, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан» (с внесенными дополнениями и изменениями по состоянию на 19 октября 2012 года).

8. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет кезек тәртібімен көрсетіледі, алдын ала жазылу мен жеделдетіп қызмет көрсету көзделмеген.
9. Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі:
АИТВ инфекциясының бар-жоғына міндетті медициналық зерттеп-қарау қызметін алу кезінде – жеке басын куәландыратын құжат (он алты жасқа толмаған адамдар үшін – туу туралы куәлік).
АИТВ инфекциясының бар-жоғына жасырын түрде медициналық зерттеп-қарау қызметін алу кезінде құжаттар талап етілмейді, тұтынушыға дербес код беріледі.
10. Көрсетілетін қызмет берушінің мамандары арасындағы шаралар кезеңділігінің сипаттамасы осы регламенттің 1 қосымшасындағы кестеде берілген.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде шаралардың (іс-әрекеттердің) кезеңділігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 3 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Ескерту. Регламент 11-тармақпен толықтырылды - Алматы қаласы әкімдігінің 17.10.2014 № 4/853 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«АИТВ-инфекциясының
бар-жоғына ерікті түрде жасырын
және міндетті түрде құпия
медициналық зерттеліп-қаралуға»
мемлекеттiк көрсетілетін қызмет
регламентiне 1 қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі қызмет берушінің жүйелік бөлімдері (қызметкерлерінің) іс-әрекетінің өзара іс-қимыл тәртібінің сипаты
1 Іс-әрекет № (барысы, жұмыс ағымы) 2 3 4 5
2.
Көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлер) тізімі
Көрсетілетін қызметті берушінің маманы (дәрігер немесе мейірбике);
Қан алу кабинеті
Орталықтың зертханасы
ЖИТС ҚО және МСАК психикалық-әлеуметтік консультация кабинеті
3.
Шаралар (әрекеттер) кезеңділігінің сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, АИТВ инфекциясы мәселелері бойынша кеңес беру
Көк тамырдан қан алу, материалды центрифугадан өткізу
Биоматериалды қабылдау, АИТВ-ға антиденені зерттеп қарау.
Кеңес беру, тестілеудің теріс нәтижесі болған жағдайда анықтама беру
4.
Аяқтау нысаны
Журналдың нысаны бойынша тіркеу,жолдама ресімдеу
Биоматериалмен вакутейнер, журналға тіркеу.
«ИнфоЛаб» деректер базасына, журналға тіркеу. Зерттеу жүргізу хаттамасы.
Анықтаманы беру, журналға тіркеу.
5.
Әр шараның ұзақтығы
20 минут
10 минут
Нәтиже теріс болған жағдайда 3 күн
20 минут
«АИТВ-инфекциясының
бар-жоғына ерікті түрде жасырын
және міндетті түрде құпия
медициналық зерттеліп-қаралуға»
мемлекеттiк көрсетілетін қызмет
регламентiне 2 қосымша
«АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу» мемлекеттік қызметін көрсететін медициналық ұйымдар
Атауы Заңды мекенжайы Телефондары
1.
ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес орталығы
Алматы қаласы,
Бәсенов көшесі,
2 үй, 4 корпус
8(727)2465336
8(727)2465278
8(727)2465351
2.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 1 қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Гоголь көшесі, 53 үй
8 (727)273-35-72
8 (727)273-04-21
3.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 2 қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Шухов көшесі, 37 –б үй

8. Прием осуществляется в порядке очереди, предварительная запись и ускоренное обслуживание не предусмотрены.
9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя:
при получении услуги обязательного медицинского обследования на наличие ВИЧ-инфекции – документ, удостоверяющий личность(для лиц, не достигших шестнадцатилетнего возраста – свидетельство о рождении).
При получении услуги анонимного медицинского обследования на наличие ВИЧ-инфекции документы не требуются, потребителю присваивается индивидуальный код.
Описание последовательности процедур между специалистами услугодателя приведено в таблице согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 11 в соответствии с постановлением акимата города Алматы от 17.10.2014 № 4/853 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Регламенту государственной
услуги «Добровольное анонимное и
обязательное конфиденциальное
медицинское обследование на
наличие ВИЧ-инфекции»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя
1
№ действия (хода, потока работ) 2 3 4 5
2
Перечень
структурных
подразде-
лений
(работ-
ников)
услугода-
теля
специалист
услугода-
теля (врач
или
медицинская
сестра)
Кабинет забора
крови
Лаборатория
Центра
Кабинет
психосоци-
ального
консульти-
рования ГЦ
СПИД и
ПМСП
3
Описание
последо-
ватель-
ности
процедур
(действий)
Прием
документов,
регистрация,
консультиро-
вание по
вопросам
ВИЧ–инфекции
Забор крови
из вены,
центрифуги-
рование
материала
Прием био-
материала,
проведение
лаборатор-
ного
исследования
на наличие
антител к ВИЧ
Консульти-
рование, выдача
справки при
отрицательном
результате
тестирования
4
Форма
заверше-
ния
Регистрация
в форме
журнале,
оформление
направления
Регистрация
в журнале,
вакутейнер с
биоматери-
алом
регистрация
в журнале, в
базе данных
«ИнфоЛаб».
Протокол
проведения
исследования
Регистрация в
журнале,
выдача справки
5
Длитель-
ность каждой
процедуры
20 минут
10 минут
3 дня при
отрицатель-
ном
результате
20 минут
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги «Добровольное анонимное и
обязательное конфиденциальное
медицинское обследование на
наличие ВИЧ-инфекции»
Медицинские организации, оказывающие государственную услугу «Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции»
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы
от 11 мая 2014 года № 2/337
Наименование
Юридический адрес
Телефоны
1.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 1»
город Алматы улица Гоголя, 53
8(727)2733572
8(727)2730421
2.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 2»
город Алматы улица Шухова, 37 «б»

8 (727)2917506
8 (727)2917065
35.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 8 қалалық балалар емханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы,
Төле би көшесі, 249 үй
8 (727)2408547
8 (727)2408685
«АИТВ-инфекциясының бар-
жоғына ерікті түрде жасырын
және міндетті түрде құпия
медициналық зерттеліп-қаралу»
мемелекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 3 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 3-қосымшамен толықтырылды - Алматы қаласы әкімдігінің 17.10.2014 № 4/853 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Алматы қаласы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 11 мамырдағы N 2/337
қаулысымен бекітілген
«Туберкулез диспансерінен анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентi
1. Жалпы ережелер
1. Осы «Туберкулез диспансерінен анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламенті Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 20 наурыздағы № 253 «Денсаулық сақтау саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекiтiлген «Туберкулез диспансерінен анықтама беру» мемлекеттiк көрсетілетін қызмет Стандартының негiзiнде әзірлендi (бұдан әрi - Стандарт).
«Туберкулез диспансерінен анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) туберкулез диспансерлері (көрсетілетін қызметті беруші) жүзеге асырады.
Қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру осы Регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша жүзеге асырылады.
Мемлекеттiк қызметті көрсету мемлекеттік немесе орыс тілдерінде, өтінім ресімделген тілге байланысты іске асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға ақылы негізде көрсетіледі. «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің 35-бабына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсету құнын көрсетілетін қызметті беруші айқындайды және көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсына немесе көрсетілетін қызметті берушінің үй-жайларында орналастырылады. Ақы төлеу көрсетілген қызметті берушінің кассасына қолма-қол есеп айырысу арқылы жүргізіледі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – стандарттың 2-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу журналына жазылу; фтизиатр дәрігер қол қойған, жеке дәрігерлік мөрмен және көрсетілген қызметті берушінің мөрімен расталған осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қағаз түріндегі туберкулез диспансерінен анықтама.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі

8(727)2917506
8(727)2917065
34.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Городская детская поликлиника № 8»
город Алматы, улица Толе би, 249
8(727)2408547
8(727)2408685
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги «Добровольное
анонимное и обязательное
конфиденциальное медицинское
обследование на наличие
ВИЧ-инфекции»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Сноска. Регламент дополнен приложением 3 в соответствии с постановлением акимата города Алматы от 17.10.2014 № 4/853 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Регламент государственной услуги «Выдача справки с туберкулезного диспансера»
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги «Выдача справки с туберкулезного диспансера» разработан на основании Стандарта государственной услуги «Выдача справки с туберкулезного диспансера», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 «Об утверждении Стандартов государственных услуг в области здравоохранения» (далее - Стандарт).
Государственная услуга «Выдача справки с туберкулезного диспансера» (далее – государственная услуга) оказывается туберкулезными диспансерами (далее - услугодатель).
Прием и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Оказание государственной услуги осуществляется на государственном или русском языках, в зависимости от языка обращения.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается на платной основе физическим лицам (далее-услугополучатель). Стоимость оказания государственной услуги в соответствии со статьей 35 Кодекса Республики Казахстан «О здоровье народа и системе здравоохранения» определяется услугодателем и размещается на интернет-ресурсе услугодателя либо в помещениях услугодателя. Оплата производится за наличный расчет в кассе услугодателя.
3. Результат государственной услуги - запись в журнале регистрации услугодателя, согласно приложению 2 к Стандарту; справка с туберкулезного диспансера в бумажном виде по форме, согласно приложению 1 к Стандарту, подписанная врачом-фтизиатром, заверенная личной врачебной печатью и печатью услугодателя.
2. Порядок оказания государственной услуги

4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша шараның (іс-әрекет) басталу негізділігі Стандарттың 9 тармағында қарастырылған құжаттармен көрсетілетін қызметті берушіге тікелей жүгінуі болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған кезінен бастап – 60 (алпыс) минуттан аспайды;
2) құжаттар топтамасын өткізу үшін күтілудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды.
3) көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелері (жұмыскерлер) өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – стандарттың 2-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу журналына жазылу; фтизиатр дәрігер қол қойған, жеке дәрігерлік мөрмен және көрсетілген қызметті берушінің мөрімен расталған осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қағаз түріндегі туберкулез диспансерінен анықтама.
8. Туберкулез диспансерінен анықтама «Туберкулезбен ауыратын науқастардың ұлттық тіркелімі» деректер базасында тексерілгеннен кейін беріледі.
9. Анықтаманың әрекет ету мерзімі – 10 күн.
10. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға ақылы негізде көрсетіледі. «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің 35-бабына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсету құнын көрсетілетін қызметті беруші айқындайды және көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсына немесе мемлекеттiк көрсетілетін қызмет Стандартының 12 тармағында көрсетілген көрсетілетін қызметті берушінің үй-жайларында орналастырылады. Ақы төлеу көрсетілген қызметті берушінің кассасына қолма-қол есеп айырысу арқылы жүргізіледі.
11. Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі - дүйсенбі – жұма аралығында сағат 8.00-ден бастап 18.00-ге дейін үзіліссіз, демалыс және мереке күндерінен басқа Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес.
12. Көрсетілетін қызметті алушыны қабылдау кезек тәртібімен көрсетіледі. Алдын ала жазылу мен жеделдетіп қызмет көрсету көзделмеген.
13. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға соңғы сұраныс көрсетілетін қызметті берушінің жұмысы аяқталғанға дейін 30 (отыз) минут бұрын қабылданады (жұмыс күндері 17.30-ға дейін).
14. Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажет құжаттар тізімі:
1) жеке басын куәландыратын құжат (он алты жасқа толмаған адамдар үшін – туу туралы куәлігі);

4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является непосредственное обращение к услугодателю с документами, предусмотренными пунктом 9 Стандарта.
5. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи услугополучателем пакета документов услугодателю – не более 60 (шестьдесят) минут;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – не более 30 (тридцать) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 30 (тридцать) минут.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
7. Результат оказания государственной услуги – справка с туберкулезного диспансера в бумажном виде по форме, согласно приложению 1 к Стандарту государственной услуги, подписанная врачом-фтизиатром, заверенная личной врачебной печатью и печатью услугодателя, с регистрацией справки в журнале регистрации оказания государственной услуги, согласно приложению 2 к Стандарту государственной услуги.
8. Справка с туберкулезного диспансера выдается после проверки в базе данных «Национальный регистр больных туберкулезом».
9. Срок действия справки – 10 дней.
10. Государственная услуга оказывается на платной основе физическим лицам. Стоимость оказания государственной услуги в соответствии со статьей 35 Кодекса Республики Казахстан «О здоровье народа и системе здравоохранения» определяется услугодателем и размещается на интернет-ресурсе услугодателя, указанном в пункте 12 Стандарта государственной услуги либо в помещениях услугодателя. Оплата производится за наличный расчет в кассе услугодателя.
11. График работы услугодателя – с понедельника по пятницу включительно с 8-00 до 18-00 часов без перерывов кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
12. Прием услугополучателей осуществляется в порядке очереди. Предварительная запись и ускоренное обслуживание не предусмотрены.
13. Последний запрос на получение государственной услуги принимается за 30 (тридцать) минут до окончания работы услугодателя (17.30 часов в рабочие дни).
14. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя:
1) документ, удостоверяющий личность (для лиц, не достигших шестнадцатилетнего возраста – свидетельство о рождении);

2) соңғы 12 айда жасалған рентгенолог дәрігердің қорытындысымен рентген немесе флюрографиялық түсірімдері, медициналық ұйымдарға, балалар мектепке дейінгі және мектеп ұйымдарына жұмысқа орналасатын тұлғалар үшін – 1 айдан кешіктірмей.
15. Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беруді көрсетілетін қызметті беруші демалыс және мереке күндерінен басқа, көрсетілетін қызметті берушінің ішкі тәртіп ережелеріне сәйкес дүйсенбі – жұма аралығында түскі асқа үзіліссіз сағат 8.00-ден бастап 18.00-ге дейін жүзеге асырады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет кезек тәртібімен көрсетіледі, алдын ала жазылу мен жеделдетіп қызмет көрсету көзделмеген.
16. Көрсетілетін қызметті берушінің мамандары арасында шараның кезеңділік сипаттамасы осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес кестеде көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде шаралардың (іс-әрекеттердің) кезеңділігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 3 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Ескерту. Регламент 17-тармақпен толықтырылды - Алматы қаласы әкімдігінің 17.10.2014 № 4/853 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Туберкулез диспансерінен
анықтама беру» мемлекеттiк
көрсетілетін қызмет регламентiне
1 қосымша
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (жұмыскерлері) арасында шараның (іс-әрекеттер) кезеңділік сипаттамасы
1 Іс-әрекет № (барысы, жұмыс ағымы) 2 3 4 5
2
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлер) тізімі
Көрсетілетін қызмет берушінің тіркеу бөлімі
Рентгенолог дәрігер
Көрсетілетін қызмет берушінің кассасы
Фтизиатр дәрігер
3
Шараның (іс-әрекеттің) кезеңділік сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, мәліметтерді «Бекітілген халық тіркелімі» порталымен және «Туберкулезбен ауыратын науқастардың ұлттық тіркелімі» деректер базасымен салыстыру
Рентген-түсірімдерін оқу, қорытынды беру
Мемлекеттік қызметті көрсетуге ақы төлеу
Тексеру, диспансерлік есепке алу туралы анықтама жазып беру
4
Аяқтау түрі
Журналда тіркеу, медициналық картаны ресімдеу
Нәтиже медициналық картада белгіленеді
Төлем жүргізгені туралы чек беру
Көрсетілетін қызметті алушының дайын құжатты алуы
5
Әр шараның ұзақтығы
5 минут
15 минут
5 минут
5 минут
«Туберкулез диспансерінен
анықтама беру» мемлекеттiк
көрсетілетін қызмет регламентiне
2 қосымша
«Туберкулез диспансерінен анықтама беру» мемлекеттік қызметті көрсететін медициналық ұйымдардың тізімі
№ р/с Медициналық ұйым атауы мекенжайы Телефон Көрсетілетін
қызметті
алушының
тұратын
ауданы
1
Ауданаралық туберкулезге қарсы күрес диспансері
Алматы қаласы,
2-Гончарная көшесі,
21а үй

2) рентген или флюорографические снимки с заключением рентгенолога, выполненные в течение последних 12 месяцев, а для лиц, устраивающихся на работу в медицинские организации, детские дошкольные и школьные организации – не позднее 1 месяца.
15. Прием документов и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется услугодателем с понедельника по пятницу с 8.00 до 18.00 часов без перерывов на обед, в соответствии с правилами внутреннего распорядка услугодателя, кроме выходных и праздничных дней.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
16. Описание последовательности процедур между специалистами услугодателя приведено в таблице согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
17. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 17 в соответствии с постановлением акимата города Алматы от 17.10.2014 № 4/853 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Регламенту государственной
услуги «Выдача справки с
туберкулезного диспансера»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя
1
№ действия (хода, потока работ) 2 3 4 5
2
Перечень
структурных
подразделений
(работников)
услугодателя
Регистратура
услугодателя
Врач
рентге-
нолог
Касса
услуго-
дателя
Врач
фтизиатр
3
Описание
последова-
тельности
процедур
(действий)
Прием документов,
регистрация,
сверка данных
получателя
услуги с
Порталом «Регистр
прикрепленного
населения» и
базой
«Национальный
регистр больных
туберкулезом»
Читка
рентген-
снимка,
выдача
заключе-
ния
Оплата за
оказание
государ-
ственной
услуги
Осмотр,
выписка
справки о
диспансер-
ном учете
4
Форма
завершения
Регистрация в
журнале,
оформление
медицинской
карты
Резуль-
тат фик-
сируется
в меди-
цинской
карте
Выдача
чека об
оплате
Получение
услугополу-
чателем
готового
документа
5
Длительность
каждой
процедуры
5 минут
15 минут
5 минут
5 минут
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги «Выдача справки с
туберкулезного диспансера»
Список медицинских организаций, оказывающих государственную услугу «Выдача справки с туберкулезного диспансера»
п/
п
Наименование медицинской
организации
адрес Телефон Район
проживания
услугополу-
чателя
1
Межрайонный противотуберкулезный диспансер
город Алматы, улица 2-ая Гончарная, дом 21а

297-43-38
Алатау
Жетісу
2
Медеу аудандық қалалық туберкулезге қарсы күрес диспансері
Алматы қаласы,
Бекхожин көшесі,
9 үй
291-40-49
Медеу
Алмалы
3
Түрксіб аудандық қалалық туберкулезге қарсы күрес диспансері
Алматы қаласы,
Р.Зорге көшесі,
2 үй
236-64-97
Түрксіб
4
Әуезов аудандық қалалық туберкулезге қарсы күрес диспансері
Алматы қаласы,
Навои көшесі,
Тоқтабаев көшесінің
қиыл, 95/2 үй
302-62-03
Әуезов
Бостандық
«Туберкулез диспансерінен
анықтама беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 3 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 3-қосымшамен толықтырылды - Алматы қаласы әкімдігінің 17.10.2014 № 4/853 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Алматы қаласы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 11 мамырдағы N 2/337
қаулысымен бекітілген
«Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1.Жалпы ережелер
1. «Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің осы регламенті Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 20 наурыздағы № 253 «Денсаулық сақтаудағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандартын бекіту туралы» қаулысымен бекiтiлген «Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру» мемлекеттiк көрсетілетін қызмет Стандартының негiзiнде әзірлендi (бұдан әрi - Стандарт).
«Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметті Алматы қаласы, Каблуков көшесі 117 мекенжайы бойынша Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы «Психикалық сауықтыру орталығы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетілетін қызметті берушінің ғимаратына жеке тұлға тікелей жүгінген кезде көрсетеді.
Мемлекеттiк қызметті көрсету мемлекеттік және орыс тілдерінде, өтінім ресімделген тілге байланысты іске асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке тұлғаларға ақылы түрде көрсетіледі (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы). «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің 35-бабына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсету құнын көрсетілетін қызмет беруші айқындайды, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында немесе көрсетілетін қызметті берушінің үй-жайларында орналастырылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті берушінің «Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсынуды тіркеу журналына жазылу; стандарттың 1-қосымшасындағы нысанда анықтама беруші дәрігердің қолы қойылып, жеке мөрі басылған, көрсетілетін қызметті берушінің «Анықтама үшін» деген мөрі басылған психоневрологиялық диспансерден анықтама беру.

297-43-38
Алатауский
Жетысуский
2
Городской противотуберкулезный диспансер Медеуского района
город Алматы, улица Бекхожина, дом 9
291-40-49
Медеуский
Алмалинский
3
Городской противотуберкулезный диспансер Турксибского района
город Алматы, улица Р.Зорге, дом 2
236-64-97
Турксибский
4
Городской противотуберкулезный диспансер Ауэзовского района
город Алматы, улица Навои угол улица Токтабаева, дом 95/2
302-62-03
Ауэзовский
Бостандыкский
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги «Выдача справки с
туберкулезного диспансера»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Сноска. Регламент дополнен приложением 3 в соответствии с постановлением акимата города Алматы от 17.10.2014 № 4/853 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы
от 11 мая 2014 года № 2/337
Регламент государственной услуги «Выдача справки с психоневрологического диспансера»
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги «Выдача справки с психоневрологического диспансера» разработан на основании Стандарта государственной услуги «Выдача справки с психоневрологического диспансера», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 «Об утверждении Стандартов государственных услуг в области здравоохранения» (далее - Стандарт).
Государственная услуга «Выдача справки с психоневрологического диспансера» оказывается государственным коммунальным предприятием на праве хозяйственного ведения «Центр психического здоровья» Управления здравоохранения города Алматы (далее - услугодатель) при непосредственном обращении физического лица в здании услугодателя по адресу: города Алматы, улица Каблукова 117.
Оказание государственной услуги осуществляется на государственном или русском языках, в зависимости от языка обращения.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга предоставляется физическим лицам на платной основе (далее – услугополучатель). Стоимость оказания государственной услуги в соответствии со статьей 35 Кодекса Республики Казахстан «О здоровье народа и системе здравоохранения» определяется услугодателем и размещается на интернет-ресурсе услугодателя, либо в помещениях услугодателя.
3. Результат государственной услуги - запись в Журнале регистрации предоставления государственной услуги «Выдача справки с психоневрологического диспансера» услугодателя, согласно приложению 2 к Стандарту; справка с психоневрологического диспансера по форме, согласно приложению 1 к Стандарту в бумажной форме, подписанная врачом, выдавшим справку, и заверенная личной печатью врача и печатью «Для справок» услугодателя.

2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелері (жұмыскерлер) іс-әрекеті тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша шараның (іс-әрекет) басталу негізділігі көрсетілетін қызметті берушіге тікелей жүгіну және Стандарттың 9 тармағында қарастырылған мемлекеттік немесе орыс тілдерінде қажетті құжаттарды алу болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін шаралар (іс-әрекеттер):
1) көрсетілетін қызметті беруші маманының құжаттарды қабылдауы, жүгінулерді тіркеу;
2) көрсетілетін қызметті беруші маманының ұсынылған құжаттарды қарауы және деректер базасымен салыстыру;
3) көрсетілетін қызметті беруші маманының медициналық тексеруі (психиатр дәрігер);
4) мемлекеттік қызметті көрсетуге ақы төлеу;
5) көрсетілетін қызметті беруші маманының мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ресімдеуі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі:
1) құжаттар топтамасын тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 2 (екі) сағаттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – 30 (отыз) минут;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 2 (екі) сағаттан аспайды.
7. Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі – демалыс және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес мереке күндерінен басқа, дүйсенбіден жұма аралығында үзіліссіз сағат 9.00-ден бастап 17.00-ге дейін болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет кезек тәртібімен көрсетіледі, алдын ала жазылу мен жеделдетіп қызмет көрсету көзделмеген.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлер) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу бөлімінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кассасы;
3) психиатр-дәрігер.
9. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (жұмыскерлері) арасында шараның (іс-әрекеттер) кезеңділік сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу бөлімінің қызметкері қажетті құжаттар келіп түскеннен кейін мемлекеттік қызметті көрсету үшін психиатрлық ұйымның журналына тіркеу жүргізеді;
2) барлық құжаттар топтамасы болған жағдайда, медициналық тіркеуші көрсетілетін қызметті алушының мәліметтерін психиатрлық есепке алу деректер базасымен салыстырады;
3) мемлекеттік қызметті көрсетуге ақы төлеу;
4) психиатр дәрігер психикалық және мінез-құлықтық бұзылыстардың бар-жоғына медициналық тексеру жүргізеді, бұзылыстар болмаған жағдайда стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша психоневрологиялық диспансерден анықтама жазып береді.

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является непосредственное обращение к услугодателю и получение необходимых документов на государственном или русском языках, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Процедуры (действия), входящие в состав процесса оказания государственной услуги:
1) прием документов специалистом услугодателя, регистрация обращения;
2) рассмотрение и сверка представленных документов с базой данных специалистом услугодателя;
3) медицинский осмотр специалистом услугодателя (врач психиатр);
4) оплата за оказание государственной услуги;
5) оформление результата оказания государственной услуги специалистом услугодателя.
6. Срок оказания государственной услуги:
1) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – не более 20 (двадцати) минут;
2) с момента сдачи пакета документов услугодателю – 3 (трех) часов.
3) максимально допустимое время обслуживания Получателя – не более 2 (два) часов.
7. График работы услугодателя – с понедельника по пятницу с 9-00 до 17-00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Прием документов осуществляется в порядке очереди, предварительная запись и ускоренное обслуживание не предусмотрены.
8. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник регистратуры услугодателя;
2) касса услугодателя;
3) врач – психиатр.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя:
1) сотрудник регистратор услугодателя после поступления необходимых документов для оказания государственной услуги проводит регистрацию в журнале психиатрической организации;
2) при наличии всего пакета документов, медицинский регистратор сверяет данные услугополучателя с базой данных психиатрического учета психоневрологической организации;
3) оплата за оказание государственной услуги;
4) врач психиатр проводит медицинский осмотр на предмет наличия психических и поведенческих расстройств, при отсутствии расстройств выдает справку с психоневрологического диспансера по форме, согласно приложению 1 к Стандарту.

10. Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беруді көрсетілетін қызметті беруші демалыс және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес мереке күндерінен басқа, дүйсенбі – жұма аралығында түскі асқа үзіліспен сағат 8.00-ден бастап 17.00-ге дейін жүзеге асырады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет кезек тәртібімен көрсетіледі, алдын ала жазылу мен жеделдетіп қызмет көрсету көзделмеген.
11. Көрсетілетін қызметті берушінің мамандары арасында шараның кезенділік сипаттамасы осы Регламенттің қосымшасына сәйкес кестеде көрсетілген.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде шаралардың (іс-әрекеттердің) кезеңділігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 2 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Ескерту. Регламент 12-тармақпен толықтырылды - Алматы қаласы әкімдігінің 17.10.2014 № 4/853 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Психоневрологиялық
диспансерден анықтама беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне қосымша
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (жұмыскерлері) арасында шараның (іс-әрекеттер) кезеңділік сипаттамасы
1 Іс-әрекет № (барысы, жұмыс ағымы) 2 3 4
2
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлер) тізімі
Көрсетілетін қызмет берушінің тіркеу бөлімі
Көрсетілетін қызмет берушінің кассасы
Психиатр дәрігер
3
Шараның (іс-әрекеттің) кезеңділік сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, көрсетілетін қызмет алушының психоневрологиялық ұйымның психиатрлық есепке алу деректер базасымен салыстыру
Көрсетілетін қызмет алушының мемлекеттік қызметке ақы төлеуі
Психикалық және мінез-құлықтық бұзылыстардың бар-жоғын тексеру, қол қою және дайын құжатты беру
4
Аяқтау түрі
Психиатрлық ұйымның журналына тіркеу, психоневрологиялық ұйымның психиатрлық есепке алу деректер базасында жоқтығын белгілеу
Төлем жүргізгені туралы чек беру
Дәрігердің қабылдауы журналында тіркеу, психикалық және мінез-құлықтық бұзылыстар болмаған жағдайда Стандарттың 1 қосымшасына сәйкес нысан бойынша анықтама беру
5
Әр шараның ұзақтығы
5 минут
5 минут
15 минут
«Психоневрологиялық
диспансерден анықтама беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 2-қосымшамен толықтырылды - Алматы қаласы әкімдігінің 17.10.2014 № 4/853 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Алматы қаласы әкiмдiгiнiң

10. Прием документов и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется услугодателем - с понедельника по пятницу с 8-00 до 17-00 часов с перерывом на обед, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Описание последовательности процедур между специалистами услугодателя приведено в таблице согласно приложению к настоящему Регламенту.
12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 12 в соответствии с постановлением акимата города Алматы от 17.10.2014 № 4/853 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение
к Регламенту государственной
услуги «Выдача справки с
психоневрологического
диспансера»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя
1 № действия (хода, потока работ) 2 3 4
2
Перечень
структурных
подразделений
(работников)
услугодателя
Регистратура
услугодателя
Касса ус-
лугодателя
Врач психиатр
3
Описание
последова-
тельности
процедур
(действий)
Прием документов,
регистрация,
сверка данных
услугополучателя
услуги с базой
данных
психиатрического
учета психо-
неврологической
организации
Оплата
услугопо-
лучателем
за оказание
государст-
венной
услуги
Осмотр на
предмет наличия
психических и
поведенческих
расстройств,
подписание и
выдача готового
документа
4
Форма
завершения
Регистрация в
журнале
психиатрической
организации,
отметка об
отсутствии в базе
данных
психиатрического
учета психо-
неврологической
организации
Выдача чека
об оплате
Регистрация в
журнале посещений
врача, письменное
подтверждение
отсутствия
психических и
поведенческих
расстройств,
справка по форме,
согласно
приложению 1
к Стандарту
5
Длительность
каждой
процедуры
5 минут
5 минут
15 минут
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги «Выдача справки
с психоневрологического
диспансера»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Сноска. Регламент дополнен приложением 2 в соответствии с постановлением акимата города Алматы от 17.10.2014 № 4/853 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы

2014 жылғы 11 мамырдағы N 2/337
қаулысымен бекітілген
«Наркологиялық диспансерден анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Наркологиялық диспансерден анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің осы регламенті Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 20 наурыздағы № 253 «Денсаулық сақтаудағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандартын бекіту туралы» қаулысымен бекiтiлген «Наркологиялық диспансерден анықтама беру» мемлекеттiк көрсетілетін қызмет Стандартының негiзiнде әзірлендi (бұдан әрi - Стандарт).
«Наркологиялық диспансерден анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметті Алматы қаласы, Мақатаев көшесі 10 мекенжайы бойынша шаруашылық жүргізу құқығындағы «Қалалық наркологиялық медициналық-әлеуметтік түзету орталығы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Мемлекеттiк қызметті көрсету мемлекеттік немесе орыс тілдерінде, өтінім ресімделген тілге байланысты іске асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке тұлғаларға ақылы негізде көрсетіледі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы). «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің 35-бабына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсету құнын көрсетілетін қызмет беруші айқындайды және көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында немесе көрсетілетін қызметті берушінің үй-жайларында орналастырылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – стандарттың 2-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу журналына жазылу; анықтама берген нарколог-дәрігер және медициналық тіркеуші қол қойған, жеке дәрігерлік мөрмен және көрсетілген қызметті берушінің мөрімен расталған осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қағаз түріндегі наркологиялық диспансерден анықтама беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелері (жұмыскерлер) іс-әрекеті тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша шараның (іс-әрекет) басталу негізділігі көрсетілетін қызметті берушіге тікелей жүгіну және Стандарттың 9 тармағында қарастырылған қажетті құжаттарды алу болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі:
1) көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – 3 (үш) сағат;
2) құжаттар топтамасын тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 20 (жиырма) минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 2 (екі) сағаттан аспайды.

от 11 мая 2014 года № 2/337
Регламент государственной услуги «Выдача справки с наркологического диспансера»
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги «Выдача справки с наркологического диспансера» разработан на основании Стандарта государственной услуги «Выдача справки с наркологического диспансера», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 «Об утверждении Стандартов государственных услуг в области здравоохранения»(далее - Стандарт).
Государственная услуга «Выдача справки с наркологического диспансера» оказывается государственным коммунальным предприятием на праве хозяйственного ведения «Городской наркологический Центр медико-социальной коррекции» (далее - услугодатель), по адресу: город Алматы, улица Макатаева 10.
Оказание государственной услуги осуществляется на государственном или русском языках, в зависимости от языка обращения.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается физическим лицам на платной основе (далее – услугополучатель). Стоимость оказания государственной услуги в соответствии со статьей 35 Кодекса Республики Казахстан «О здоровье народа и системе здравоохранения» определяется услугодателем и размещается на интернет-ресурсе услугодателя либо в помещениях услугодателя.
Результат государственной услуги - справка с наркологического диспансера по форме согласно приложению 1 к Стандарту государственной услуги в бумажной форме, подписанная врачом-наркологом и медицинским регистратором, выдавшим справку, и заверенная печатью врача и услугодателя, с регистрацией справки в журнале регистрации оказания государственной услуги, согласно приложению 2 к Стандарту государственной услуги.
3. Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является непосредственное обращение к услугодателю и получение необходимых документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи услугополучателем пакета документов услугодателю – 3 (три) часа;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – не более 20 (двадцать) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 2 (два) часов.

6. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (жұмыскерлері) арасында шараның (іс-әрекеттер) кезеңділік сипаттамасы осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес жүзеге асырылады.
7. Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі – демалыс және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес мереке күндерінен басқа, дүйсенбіден жұма аралығында үзіліссіз сағат 9.00-ден бастап 17.00-ге дейін болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет кезек тәртібімен көрсетіледі, алдын ала жазылу мен жеделдетіп қызмет көрсету көзделмеген.
8. Көрсетілетін қызметті алушы (не сенімхат бойынша оның өкілі) өтініш берген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі:
1) жеке басын куәландыратын құжат (он алты жасқа толмаған адамдар үшін – туу туралы куәлігі);
2) заңды өкілінің жеке басын куәландыратын құжат (кәмелетке толмағандар үшін);
3) қамқоршының жеке басын куәландыратын және қамқорлықты растайтын құжат (сот қабілеті жоқ деп таныған тұлғалар үшін);
4) бекітілген халық тіркеліміне сәйкес көрсетілетін қызметті берушінің қызмет ету ауданында бекітудің болуы қажет.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде шаралардың (іс-әрекеттердің) кезеңділігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 2 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Ескерту. Регламент 9-тармақпен толықтырылды - Алматы қаласы әкімдігінің 17.10.2014 № 4/853 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Наркологиялық диспансерден
анықтама беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
1 қосымша
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (жұмыскерлері) арасында шараның (іс-әрекеттер) кезеңділік сипаттамасы
1 Іс-әрекет № (барысы, жұмыс ағымы) 2 3 4
2
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлер) тізімі
Көрсетілетін қызмет берушінің тіркеу бөлімі
Көрсетілетін қызмет берушінің кассасы
Көрсетілетін қызмет берушінің тіркеу бөлімі
3
Шараның (іс-әрекеттің) кезеңділік сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, көрсетілетін қызмет алушының мәліметтерін көрсетілетін қызмет берушінің наркологиялық есепке алу деректер базасымен салыстыру
Мемлекеттік қызметті көрсетуге ақы төлеу
Тиісті құжаттарға қол қою, мөр басу, дайын құжатты беру
4
Аяқтау түрі
Мемлекеттік қызметті ұсыну журналында тіркеу, деректер базасында наркологиялық есепке алынудың жоқтығын белгілеу
Төлем жүргізгені туралы чек беру
Дайын құжатты алу
5
Әр шараның ұзақтығы
5 минут
15 минут
5 минут
«Наркологиялық диспансерден
анықтама беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

6. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя осуществляется согласно приложения 1 к настоящему регламенту.
7. График работы услугодателя – с понедельника по пятницу с 9-00 до 17-00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Прием документов осуществляется в порядке очереди, предварительная запись и ускоренное обслуживание не предусмотрены.
8. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности):
1) документ, удостоверяющий личность(для лиц, не достигших шестнадцатилетнего возраста – свидетельство о рождении);
2) документ, удостоверяющий личность законного представителя (для несовершеннолетних);
3) документ, удостоверяющий личность опекуна и подтверждающий опекунство (для лиц, признанных судом недееспособными);
4) наличие прикрепления в районе обслуживания услугодателя согласно регистру прикрепленного населения.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 9 в соответствии с постановлением акимата города Алматы от 17.10.2014 № 4/853 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Регламенту государственной
услуги «Выдача справки с
наркологического диспансера»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя
1 № действия (хода, потока работ) 2 3 5
2
Перечень
структурных
подразделений
(работников)
услугодателя
Регистратура
услугодателя
Касса услугодателя
Регистратура услугодателя
3
Описание
последова-
тельности
процедур
(действий)
Прием документов,
регистрация, сверка
данных получателя
услуги с базой данных
наркологического
учета услугодателя
Оплата за оказание
государственной
услуги
Подписание со-
ответствующих
документов,
проставление
печати, выдача
готового документа
4
Форма завершения
Регистрация в журнале
предоставления
государственной
услуги, отметка об
отсутствии в базе
данных наркологичес-
кого учета
Выдача чека об
оплате
Получение готового
документа
5
Длительность
каждой процедуры
5 минут
15 минут
5 минут
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги «Выдача справки с
наркологического диспансера»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги