Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 4 шілдедегі N 3/549 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 шілдеде N 1075 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 2/247 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 03.02.2021 № 1/76 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 1 тармағының 32-2) тармақшасына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Алматы қаласы Кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы заңнамамен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді және оны ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Шормановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 4 шілдедегі N 3/549
қаулысына қосымша
Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражатының
есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының
тізбесі
Жануарлардың бірнеше түрлерінің ортақ аурулары: лептоспироз, листериоз, пастереллез, қарасан.
Жылқылардың аурулары: жылқы тұмауы, сақау ауруы.
Шошқалардың аурулары: шошқа тілмесі.
Етқоректілердің аурулары: танау мен кеңірдектің жұқпалы ауруы.
Құстардың аурулары: Ньюкасл ауруы.

Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств
Постановление акимата города Алматы от 04 июля 2014 года № 3/549. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 31 июля 2014 года за № 1075. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 27 апреля 2021 года № 2/247
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 27.04.2021 № 2/247 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 32-2) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е. Шорманова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы А. Есимов
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 4 июля 2014 года № 3/549
Перечень
энзоотических болезней животных, профилактика и
диагностика которых осуществляются за счет
бюджетных средств
Болезни общие нескольким видам животных: лептоспироз, листериоз, пастереллез, эмфизематозный карбункул.
Болезни лошадей: грипп лошадей, мыт.
Болезни свиней: рожа свиней.
Болезни плотоядных: инфекционный ринотрахеит.
Болезни птиц: болезнь Ньюкасла.