"Алматы қаласы Білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы N 3/684 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қыркүйекте N 1083 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңдарына және "Қазақстан Республикасының жергiлiктi мемлекеттiк басқару базалық құрылымын бекiту туралы және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 18 маусымдағы № 608 қаулысына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы қаласы Білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі оған "Алматы қаласы Балалардың құқықтарын қорғау жөніндегі басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін қосу жолымен қайта құрылсын.
2. Қоса беріліп отырған:
1) Күші жойылды – Алматы қаласы әкімдігінің 08.10.2018 № 4/460 қаулысымен;
2) өткізу актісі бекітілсін.
Ескерту. Екінші тармаққа өзгерістер енгізілді – Алматы қаласының әкімдігінің 08.10.2018 № 4/460 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күн тізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Алматы қаласы Білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) қайта құрылуына байланысты Алматы қаласының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуден өтсін;
2) осы қаулының интернет-ресурста орналастырылуын қамтамасыз етсін;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы осы қаулыдан туындайтын қажетті іс-шараларды жүргізсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы "18" тамыздағы
№ 3/684 қаулысымен бекітілді
"Алматы қаласы Білім басқармасы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы
ЕРЕЖЕ
Ескерту. Екінші тармаққа өзгерістер енгізілді – Алматы қаласының әкімдігінің 08.10.2018 № 4/460 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күн тізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы "09" қыркүйектегі
№ 3/684 қаулысымен бекітілді
ӨТКІЗУ АКТІСІ
Қайта құрылуына байланысты Алматы қаласы Балалардың құқықтарын қорғау жөніндегі басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің барлық мүліктік құқықтары мен міндеттері "Алматы қаласы Білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне беріледі.

О реорганизации коммунального государственного учреждения "Управление образования города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 18 августа 2014 года № 3/684. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 9 сентября 2014 года за № 1083.
В соответствии с Гражданским кодексом Республики Казахстан и Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 января 2014 года № 37 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2013 года № 608 "Об утверждении базовой структуры местного государственного управления Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать коммунальное государственное учреждение "Управление образования города Алматы" путем присоединения к нему коммунального государственного учреждения "Управление по защите прав детей города Алматы".
2. Утвердить прилагаемые:
1) (утратил силу с постановлением акимата города Алматы от 08.10.2018 года № 4/460).
2) передаточный акт.
Сноска. Пункт 2 с изменениями внесенными постановлением акимата города Алматы от 08.10.2018 года № 4/460 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования города Алматы" в установленном законодательством порядке:
1) в связи с реорганизацией пройти государственную регистрацию в органах юстиции города Алматы;
2) обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Управлению экономики и бюджетного планирования города Алматы провести необходимые мероприятия, вытекающие из настоящего постановления.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
А. Есимов
Утверждено
постановлением акимата города Алматы
от 09 сентября 2014 года № 3/684
ПОЛОЖЕНИЕ
о коммунальном государственном учреждении
"Управление образования города Алматы"
Сноска. Положение утратило силу постановлением акимата города Алматы от 08.10.2018 года № 4/460 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Утвержден
постановлением акимата города Алматы
от 18 августа 2014 года № 3/684
ПЕРЕДАТОЧНЫЙ АКТ
В связи с реорганизацией, все имущественные права и обязанности коммунального государственного учреждения "Управление по защите прав детей города Алматы" переходят коммунальному государственному учреждению "Управления образования города Алматы".

Активтер – 4 801 652,50 теңге
"Алматы қаласы Білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Алматы қаласы Балалардың құқықтарын қорғау жөніндегі басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің құқықтық мирасқоры болып табылады.

Активы – 4 801 652,50 тенге
Коммунальное государственное учреждение "Управления образования города Алматы", является правопреемником коммунального государственного учреждения "Управление по защите прав детей города Алматы".