"Солтүстік Қазақстан облысының су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 28 мамырдағы № 123 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 шілдедегі N 239 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 тамызда N 2908 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі N 120 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 9.04.2015 N 120 қаулысымен.
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысының су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 28 мамырдағы № 123 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1647 тіркелген, 2007 жылғы 04 шілдеде "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Е. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қоршаған орта және
су ресурстары министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Есіл бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Е. Мейрамов
2014 жылғы 15 шілде
"Қазақстан Республикасы
тұтынушылар құқығын қорғау
агенттігінің Солтүстік Қазақстан
облысы бойынша тұтынушылар
құқығын қорғау департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Қ. Исенеев
2014 жылғы 15 шілде
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 239 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
2007 жылғы 28 мамырдағы
№ 123 қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулері
Р/с №
Көлдің атауы
Орналасқан жері(селолық округ, елді мекен)
Су айдынының алаңы (гектар)
Су қорғау аймағының ені (метр)
Су қорғау белдеуінің ені (метр)
1
2
3
4
5
6
Есіл өзені

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 28 мая 2007 года № 123 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 15 июля 2014 года N 239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 августа 2014 года N 2908. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 9 апреля 2015 года № 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 9.04.2015 № 120.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 28 мая 2007 года № 123 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1647, опубликовано 04 июля 2007 года в газете "Северный Казахстан") следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Е. Султанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Республиканского государственного
учреждения "Есильская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных ресурсов"
Комитета по водным ресурсам
Министерства окружающей среды
и водных ресурсов Республики Казахстан
Э. Мейрамов
15 июля 2014 года
Руководитель
Республиканского государственного
учреждения "Департамент по защите
прав потребителей Северо-Казахстанской
области Агентства Республики Казахстан по
защите прав потребителей"
К. Исенеев
15 июля 2014 года
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 15 июля 2014 года № 239
Приложение 1
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 28 мая 2007 года № 123
Водоохранные зоны и полосы
водных объектов Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование озера
Месторасположение (сельский округ, населенный пункт)
Площадь водного зеркала (гек-
тар)
Ширина водоохранной зоны (метр)
Ширина водоохранной полосы (метр)
1
2
3
4
5
6
Река Ишим