"Азаматтардың жекелеген санаттарына Петропавл қаласында автомобиль көлігінде тегін жол жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі №3 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 қарашадағы N 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 желтоқсанда N 3005 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2024 жылғы 9 қазандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 09.10.2024 № 2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Азаматтардың жекелеген санаттарына Петропавл қаласында автомобиль көлігінде тегін жол жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі №3 шешіміне (2009 жылғы 14 тамыздағы № 13-1-16 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, "Қызылжар Нұры" газетінің 2009 жылғы 21 тамыздағы № 34 (244), "Проспект СК" газетінің 2009 жылғы 21 тамыздағы № 34 (292) сандарында жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-тармағы мынадай редакциядағы 12-тармақшамен толықтырылсын:
"12) Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат Агенттігінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы
Қалалық мәслихат хатшысы
В. Ли
Л. Жалмұқанова

О внесении дополнения в решение № 3 Петропавловского городского маслихата от 29 июля 2009 года "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан по бесплатному проезду на автомобильном транспорте в городе Петропавловске"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 7 ноября 2014 года N 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 декабря 2014 года N 3005. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 9 октября 2024 года № 2
Сноска. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 09.10.2024 № 2 (вводится в действие с 01.01.2025).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 29 июля 2009 года № 3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан по бесплатному проезду на автомобильном транспорте в городе Петропавловске" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 августа 2009 года за № 13-1-16, опубликовано в газете "Кызылжар нұры" от 21 августа 2009 года № 34(244), газете "Проспект СК" от 21 августа 2009 года № 34(292) следующее дополнение:
пункт 2 указанного решения дополнить подпунктом 12 в следующей редакции:
"12) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Агентства Республики Казахстан по связи и информации".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии городского
маслихата
Секретарь городского маслихата
В. Ли
Л. Жалмуканова