Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы N 20-11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 наурызда N 2588 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі N 26-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды -  Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданы мәслихатының 25.07.2014 N 26-3 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына және «Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы» 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасы бекітілсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінде жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған ХХ сессия            Аққайың ауданы мәслихатының
төрайымы                                   хатшысы
И. Гонтарь                               Қ. Құрманбаев
«КЕЛІСІЛДІ»:
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданының
Полтавка ауылдық округінің әкімі          Семенюк О.Н.
2014 жылғы 30 қаңтар
Аққайың ауданы мәслихатының
2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-11
шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Елді мекеннің атауы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың  ауданының Полтавкаауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінің Полтавка ауылының тұрғындарына
30
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінің Лесные Поляны ауылының тұрғындарына
4
Аққайың ауданы мәслихатының
2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-11
шешімімен бекітілген
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасы

Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года N 20-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 марта 2014 года N 2588. Утратило силу решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 25 июля 2014 года N 26-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 25.07.2014 N 26-3.
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 «Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества» маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые Правила проведения раздельных сходов местного сообщества Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области.
2. Утвердить количественный состав представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель                              Секретарь
ХХ сессии V созыва               маслихата Аккайынского района
И. Гонтарь                                К. Курманбаев
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким Полтавского сельского округа
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области              Семенюк О.Н.
30 января 2014 года
Приложение
к решению маслихата
Аккайынского района
от 30 января 2014 года № 20-11
Количественный состав представителей жителей сел Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей сел Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-
Казахстанской области (человек)
Для жителей села Полтавка Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области.
30
Для жителей села Лесные Поляны Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
4
Утверждены
решением маслихата Аккайынского района
от 30 января 2014 года № 20-11
Правила
проведения раздельных сходов местного сообщества Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области

1. Жалпы ережелер
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің осы қағидасы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 39-3-бабының 6-тармағына, «Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы» 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес әзірленді және Полтавка ауылдық округі ауыл тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін белгілейді.
2. Полтавка ауылдық округі аумағында ауыл тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындары (бұдан әрі - бөлек жиын) жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін өкілдерді сайлау мақсатында шақырылады және өткізіледі.
2. Бөлек жиындарды өткізу тәртібі
3. Бөлек жиын Полтавка ауылдық округінің әкімі шақырады.
Аққайың ауданы әкімінің жергілікті қоғамдастық жиынын өткізуге оң шешімі бар болған жағдайда бөлек жиынды өткізуге болады.
4. Жергілікті қоғамдастық халқы бөлек жиындардың шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы бұқаралық ақпарат құралдары арқылы немесе өзге де тәсілдермен олар өткізілетін күнге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірілмей хабардар етіледі.
5. Полтавка ауылдық округі аумағында бөлек жиынды өткізуді  Полтавкаауылдық округінің әкімі ұйымдастырады.
6. Бөлек жиынды Полтавка ауылдық округінің ашудың алдында тиісті ауылдың қатысып отырған және оған қатысуға құқығы бар тұрғындарын тіркеу жүргізіледі.
7. Бөлек жиынды Полтавка ауылдық округінің әкімімен немесе ол уәкілеттік берген тұлға ашады.
Полтавка ауылдық округінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға бөлек жиынның төрағасы болып табылады.
Бөлек жиынның хаттамасын рәсімдеу үшін ашық дауыспен хатшы сайланады.
8. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Полтавка ауылдық округі ауылдары өкілдерінің кандидатураларын Аққайың ауданы мәслихатының бекіткен сандық құрамға сәйкес бөлек жиынның қатысушылары ұсынады.
9. Дауыс беру ашық түрде әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Бөлек жиын қатысушыларының ең көп дауыстарына ие болған кандидаттар сайланған болып есептеледі.
10. Бөлек жиында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және Полтавка ауылдық округі әкімінің аппаратына беріледі.

1. Общее положение
1. Настоящие правила проведения раздельных сходов местного сообщества Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 «Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества» и устанавливают порядок проведения раздельных сходов местного сообщества жителей сел Полтавского сельского округа.
2. Раздельный сход местного сообщества жителей сел (далее – раздельный сход) на территории Полтавского сельского округа созывается и проводится с целью избрания представителей для участия в сходе местного сообщества.
2. Порядок проведения раздельных сходов
3. Раздельный сход созывается акимом Полтавского сельского округа. Проведение раздельного схода допускается при наличии положительного решения акима Аккайынского района на проведение схода местного сообщества.
4. О времени, месте созыва раздельных сходов и обсуждаемых вопросах население местного сообщества оповещается не позднее, чем за десять календарных дней до дня его проведения через средства массовой информации или иными способами.
5. Проведение раздельного схода в пределах сел Полтавского сельского округа организуется акимом Полтавского сельского округа.
6. Перед открытием раздельного схода проводится регистрация присутствующих жителей сел Полтавского сельского округа, имеющих право в нем участвовать.
7. Раздельный сход открывается акимом Полтавского сельского округа или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельного схода является аким Полтавского сельского округа или уполномоченное им лицо.
Для оформления протокола раздельного схода открытым голосованием избирается секретарь.
8. Кандидатуры представителей жителей сел Полтавского  сельского округа для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода в соответствии с количественным составом, утвержденным маслихатом Аккайынского района.
9. Голосование проводится открытым способом, персонально по каждой кандидатуре. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшие голоса участников раздельного схода.
10. На раздельном сходе ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в аппарат акима Полтавского сельского округа.