Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі N 110 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 мамырда N 2776 болып тіркелді
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27 бабына, "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда Ережелерінің 102 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2014 года N 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 мая 2014 года N 2776
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 102 Правил внутренней торговли, утвержденных Приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли", акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 13.01.2016 N 9 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін қосымшаға сәйкес арнайы бөлінген орындары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындауын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 13.01.2016 N 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Қасенов
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 110 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған арнайы бөлінген орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 13.01.2016 N 9 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 13.09.2016 N 252 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/с
Автодүкендерді және (немесе) шатырларды (павильондарды) орналастыру орындары
1
Астраханка ауылында – Мир көшесі ("Виктория" дүкенінің жанында)
2
Қаратомар ауылында – Астана–Петропавл тасжолында Дорожная көшесі, 17-ге қарсы (45 шақырымда)
3
Қаратомар ауылында - Астана–Петропавл тасжолында Дорожная көшесі, 23-ке қарсы (45 шақырымда)
4
Қаратомар ауылында - Астана–Петропавл тасжолында Дорожная көшесі, 29-ға қарсы (45 шақырымда)
5
Шағалалы ауылында – Орталық көшеде ("Солтүстік Қазақстан облсысы ауыл шаруашылық тәжірибе стансасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің сауда орталығының жанындағы алаңда
6
Степное ауылында – Горький көшесі ("Солтүстік Қазақстан облсысы ауыл шаруашылық тәжірибе стансасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі дүкенінің алаңында)
7
Южное ауылында – Орталық көшесі ("Солтүстік Қазақстан облсысы ауыл шаруашылық тәжірибе стансасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі дүкенінің алаңында)
8
Полтавка ауылында – Совет көшесі ("Көктөбе" дүкенге іргелес аймағында)
9
Власовка ауылында – Калинин және Пушкин көшелері қиылысында ("Виктория" дүкенінің жанында)
10
Ленинский ауылында - Абай және Целинной көшесінің қиылысы ("Астана" және "Орталық" дүкендердің жанында)
11
Трудовое ауылында – Октябрьский көшесі ("Смирновское" жауапкершілік шектеулі серіктестігіне іргелес аймағында)
12
Қиялы ауылында – Горький көшесі (бұрынғы АТС және мәдениет үйінің арасындағы алаңы)
13
Кучковка ауылында – Кучковка көшесі мәдениет үйінің іргелес аймағы
14
Ивановка ауылында – 9 май және Интернационал көшелерінің қиылысында "Меркурий" дүкеніне қарсы
15
Тоқшын ауылында – Новостройка көшесі - ("Аққайың СК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесіне іргелес аймағы Парковой көшесі жағында)
16
Камышылов ауылында – Школьная көшесі Р.А. Қасқырбаева жеке кәсіпкерлігінің "Кулинария" дүкеніне қарсы
17
Түмен ауылында – Орталық көшесі Р.А. Қасқырбаева жеке кәсіпкерлігінің "Кулинария" дүкеніне қарсы
18
Рублевка ауылында –Амангелді көшесі ("Черкасское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің асханасына қарсы)
19
Аралағаш ауылында- Орталық көшесі ауыл әкімдігі және мәдениет үйінің арасындағы алаңда
20

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Касенов
Приложение к постановлению акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2014 года № 110
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 13.01.2016 N 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 13.09.2016 N 252 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Места установки автолавок и (или) палаток (павильонов)
1.
В селе Астраханка - улица Мира (возле магазина "Виктория")
2.
В селе Каратомар - на трассе Астана-Петропавловск (на ) напротив улицы Дорожная,17
3.
В селе Каратомар - на трассе Астана-Петропавловск (на ) напротив улицы Дорожная,23
4.
В селе Каратомар - на трассе Астана-Петропавловск (на ) напротив улицы Дорожная,29
5.
В ауле Шагалалы – улица Центральная (на площади возле торгового центра товарищества с ограниченной ответственностью "Северо-Казахстанская сельскохозяйственная опытная станция")
6.
В селе Степное – улица Горького (на прилегающей территории магазина товарищества с ограниченной ответственностью "Северо-Казахстанская сельскохозяйственная опытная станция")
7.
В селе Южное – улица Центральная (на прилегающей территории магазина товарищества с ограниченной ответственностью "Северо-Казахстанская сельскохозяйственная опытная станция")
8.
В селе Полтавка – улица Советская (на прилегающей территории магазина "Коктобе")
9.
В селе Власовка – на пересечении улиц Калинина и Пушкина (возле магазина "Виктория")
10.
В селе Ленинское – на пересечении улиц Абая и Целинной (возле магазинов "Астана" и "Орталык")
11.
В селе Трудовое – улица Октябрьская (на прилежащей территории к конторе товарищества с ограниченной ответственностью "Смирновское", напротив улицы Подлесная)
12.
В селе Киялы – улица Горького (площадь между домом культуры и бывшей АТС)
13.
В селе Кучковка – улица Кучковка прилегающая территория здания клуба
14.
В селе Ивановка – на пересечений улиц 9 мая и Интернациональная напротив магазина "Меркурий"
15.
В селе Токуши – улица Новостройка (возле здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Аккайынское СК" со стороны улицы Парковой)
16.
В селе Камышлово – улица Школьная напротив магазина "Кулинария" индивидуального предпринимателя Каскербаевой Р.А.
17.
В селе Тюменка – улица Центральная напротив магазина "Кулинария" индивидуального предпринимателя Каскербаевой Р.А.
18.
В селе Рублевка – улица Амандельды (напротив столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Черкасское")
19.
В селе Аралагаш - улица Центральная между зданием сельского клуба и здания сельского акимата
20.

Смирново ауылында – Народная көшесі, 42 (Народная көшесі, 40 мекенжайында орналасқан дүкеннің жанында)

В селе Смирново по улице Народная, 42 (возле магазина расположенного по адресу улица Народная, 40)