"2014-2016 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы N 25-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 шілдеде N 2858 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 5.2.1-13/45 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 10.03.2015 N 5.2.1-13/45 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасына сәйкес, Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 15 қаңтарда № 2490 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Аққайың" газетінде, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Колос" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті 12, және 3-қосымшаларға келісті сәйкесінше бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға мына көлемде:
1) кірістер - 2399052,6 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 296 946 мың теңге,
салықтық емес түсімдер - 5 457,3 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 25 200 мың теңге,
трансферттердің түсімі - 2071449,3 мың теңге;
2) шығындар - 2409846,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 13711,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 18176 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4 464, 1 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 6185 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 6185 мың теңге,
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - - 30691 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 30691 мың теңге.";
6-тармақта
1-абзац келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттердің нысаналы трансферттер жалпы сомасы 726377,3 мың теңге, соның ішінде дамуға 604846 мың теңге есепке алынсын:";
келесі мазмұндағы 9)-тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Аккайынского района от 25 декабря 2013 года № 19-1 "О бюджете Аккайынского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 июня 2014 года N 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 июля 2014 года N 2858. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 5.2.1-13/45)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 5.2.1-13/45).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района от 25 декабря 2013 года № 19-1 "О бюджете Аккайынского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2490 от 15 января 2014 года, опубликовано 30 января 2014 года в газете "Аққайың", 30 января 2014 года в газете "Колос"), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет Аккайынского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 2399052,6 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 296946 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям - 5457,3 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала - 25200 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов - 2071449,3 тысяч тенге;
2) затраты - 2409846,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 13711,9 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 18176 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4 464,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 6185 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 6185 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - - 30691 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 30691 тысяч тенге.";
в пункте 6:
абзац 1 изложить в следующей редакции:
"6.Учесть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты в общей сумме 726377,3 тысяч тенге, в том числе на развитие 604 846 тысяч тенге:";
дополнить подпунктом 9) следующего содержания:

"9) Смирново № 2 орта мектебі ғимаратын күрделі жөндеуіне 3097 мың теңге;";
келесі мазмұндағы 10)-тармақшамен келесі толықтырылсын:
"10) Ленинское ауылына кіре беріс жолын орташа жөндеуін жүргізу үшін 1659 мың теңге;";
келесі мазмұндағы 11)-тармақшамен толықтырылсын:
"11) энзоотикалық мал аурулары бойынша ветеринариялық іс шараларын өткізуіне 5298,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-1-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жана редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған ХХV сессия
төрағасы
С. Семенюк
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы
Қ. Құрманбаев
Аққайың ауданы
мәслихатының
2014 жылғы 27 маусымдағы
№ 25-1 шешіміне
1-қосымша
Аққайың ауданы
мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 19-1 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

"9) 3097 тысяч тенге на выполнение капитального ремонта здания Смирновской средней школы № 2;";
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) 1659 тысяч тенге на выполнение среднего ремонта подъезда к селу Ленинское;";
дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) 5298,3 тысяч тенге на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных.";
приложения 13-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
ХХV сессии V созыва
С. Семенюк
Секретарь маслихата
Аккайынского района
К. Курманбаев
Приложение 1
к решению маслихата
Аккайынского района
от 27 июня 2014 года № 25-1
Приложение 1
к решению маслихата
Аккайынского района
от 25 декабря 2012 года № 19-1
Бюджет Аккайынского района на 2014 год
Ка-те-го-рия
Класс
Под- класс
Наименование
Сумма (тыс. тенге)

9 700
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3 209
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
460,8
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 818
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 284
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
500
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
8 034
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
74 311,3
463
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жер қатынастар бөлімі
8 802
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 802
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi
65 509,3
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
17 350
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
637
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
741
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 830
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 690
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5 298
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1 184
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
33 076
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3 703
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 128
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
14 128
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 933
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6 195
12
Көлiк және коммуникациялар
6 179
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 179
023
Автомобиль жолдарының қызметін қамтамасыз ету
5 561
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

9 700
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 209
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
460,8
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
12 818
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4 284
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
500
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
8 034
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
74 311,3
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 802
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 802
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
65 509,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
17 350
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
637
006
Организация санитарного убоя больных животных
741
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 830
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 690
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5 298,3
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 184
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
33 076
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 703
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 128
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14 128
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
7 933
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
6 195
12
Транспорт и коммуникации
6 179
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 179
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5 561
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям