"2014 жылы Айыртау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2013 жылға 25 қарашадағы № 502 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімінінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы N 38 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 ақпанда N 2559 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 жылы Айыртау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 502 қаулысына (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2449 тіркелген, 2013 жылғы 26 желтоқсанда «Айыртау таңы», «Айыртауские зори» газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
6 тармағы мынандай редакцияда мазмұндалсын:
«6. Қоғамдық қызметкерлердің жалақысы «2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 03 желтоқсандағы Заңына сәйкес, ең төменгі жалақы көлемінде белгіленсін. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуын қаржыландыру жергілікті бюджет қаражатынан жүзеге асырылады».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 01 қаңтарынан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                             А.Тастеміров

О внесении изменения в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2013 года № 502 "Об организации общественных работ в Айыртауском районе в 2014 году"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 20 января 2014 года N 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 февраля 2014 года N 2559
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Айыртауского района Северо–Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2013 года № 502 «Об организации общественных работ в Айыртауском районе в 2014 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2449, опубликовано от 26 декабря 2013 года в районных газетах «Айыртау таңы» и «Айыртауские зори») следующее изменение:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 03 декабря 2013 года «О республиканском бюджете на 2014-2016 годы». Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо–Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Аким района                              А. Тастемиров