Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Константиновка және Украин ауылдық округтердің әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау және таңдаушылармен кездесу үшін үй-жай ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 2 шілдедегі N 334 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 шілдеде N 2886 болып тіркелді.
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 11.09.2014 N 447 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 27-бабының 3-тармағына, 28-бабының 46-тармақтарына сәйкес, «Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттігін тоқтату және қызметтен босату Қағидаларының 29-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1-қосымшаға сәйкес Айыртау аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Константиновка және Украин ауылдық округтердің әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықталсын.
2. 2-қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Константиновка және Украин ауылдық округтердің әкімдеріне кандидаттарға таңдаушылармен кездесу үшін үй-жайлар шарттық негізде ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппарат басшысы Құрманғазы Серікұлы Қайнетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 16 шілдеден бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының әкімі
КЕЛІСІЛДІ
Айыртау аудандық
Сайлау комиссиясының төрағасы
А. Тастеміров
Е.А. Мерғасымов
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 2 шілдедегі
№ 334 қаулысына
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Константиновка және Украин ауылдық округтердің әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын ОРЫНДАР
№ р/с
Ауылдық округтің атауы
Сайлау алдындағы үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар және конструкцияларының мекен-жайы
1.
Константиновка ауылдық округі
Константиновка ауылы – «Константиновка 2004» ЖШС-нің кеңсесі ғимаратының жанындағы қалқанда (келісім бойынша)
2.
Украин ауылдық округі
Кирилловка ауылы – сауда павильоны ғимаратының жанындағы қалқанда (келісім бойынша)
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 2 шілдедегі
№ 334 қаулысына
2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Константиновка және Украин ауылдық округтердің әкімдеріне кандидаттардың таңдаушыларымен кездесу үшін шарттық негіздеме ұсынылатын үй-жайлардың ТІЗІМІ
№ р/с
Ауылдық (селолық) округтің, елді-мекеннің атауы
Таңдаушылармен кездесу үшін үй-жай
1.
Володар
Саумалкөл ауылы, «Орталық-тандырылған кітапхана жүйесі» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның оқу залы, Ақан Сері көшесі № 31 үй

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы Константиновского и Украинского сельских округов Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 2 июля 2014 года N 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 июля 2014 года N 2886
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11.09.2014 N 447.
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 «О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа», акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Айыртауской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы Константиновского и Украинского сельских округов Айыртауского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с выборщиками всех кандидатов в акимы Константиновского и Украинского сельских округов Айыртауского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области Кайнетова Курмангазы Сериковича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 16 июля 2014 года.
Аким Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
СОГЛАСОВАНО
Председатель Айыртауской
районной избирательной комиссии
А. Тастемиров
Е. Мергасимов
Приложение 1
к постановлению акимата
Айыртауского района
от 2 июля 2014 года № 334
МЕСТА для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы Константиновского и Украинского сельских округов Айыртауского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа
Места и адреса нахождения конструкций для размещения печатных агитационных материалов предвыборной агитации
1.
Константиновский сельский округ
село Константиновка – на щите возле здания ТОО «Константиновка 2004» (по согласованию)
2.
Украинский сельский округ
село Кирилловка – на щите возле здания торгового павильона (по согласованию)
Приложение 2
к постановлению акимата
Айыртауского района
от 2 июля 2014 года № 334
Перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы Константиновского и Украинского сельских округов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование аульного (сельского) округа, населенного пункта
Помещения для встреч с выборщиками
1.
Володарский
село Саумалколь: читальный зал государственного коммунального предприятия «Централизованная библиотечная система»,
улица Акана Сере дом № 31