Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын көшелер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы N 22-5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде N 2701 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қаңтардағы № 14-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 28.01.2022 № 14-4 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39-3 бабы 6 тармағына және "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округінде қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасы және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын көшелер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қоса беріліп отырған қағидасы бекітілсін.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Д. Құдъяров
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихаттың хатшысы М. Жұмабаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2014 жылғы 31 наурыздағы № 22-5
шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын көшелер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Көшенің атауы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округінің көше тұрғындар өкілдерінің саны (адам)
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Шәкім Құсайынов көшесі
5
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Сәкен Сейфулин көшесі
2
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Жастар көшесі
6
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Мәлік Ғабдулин көшесі
4
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Әлия Молдағұлова көшесі
1
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Достық көшесі
2
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Абылайхан көшесі
6
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Кеңесары көшесі
2
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Алқатерек көшесі
6
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Подстанция көшесі
1
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Бауыржан Момышұлы көшесі
2
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Сары-арқа көшесі
1
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Абай Құнанбаев көшесі
4
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Аль-Фараби көшесі
4
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Шоқан Уалиханов көшесі
2
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылы Ақан-сері көшесі
1
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2014 жылғы 31 наурыздағы № 22-5
шешіммен бекітілген
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасы

Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 31 марта 2014 года N 22-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2014 года N 2701. Утратил силу решением Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 января 2022 года № 14-4
Сноска. Утратил силу решением Акжарского районного маслихата Северо Казахстанской области от 28.01.2022 № 14-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества", Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить количественный состав представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Утвердить прилагаемые Правила проведения раздельных сходов местного сообщества Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области Д. Кудьяров
Секретарь
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области М. Жумабаев
Приложение
к решению
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 31 марта 2014 года № 22-5
Количественный состав представителей жителей улиц Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества
Наименование улицы
Количество представителей жителей улицы Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанской области (человек)
Улица Шакима Кусайнова села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
5
Улица Сакен Сейфулина села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
2
Улица Жастар села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
6
Улица Малика Габдулина села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
4
Улица Алия Молдагулова села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
1
Улица Достык села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
2
Улица Абылайхана села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
6
Улица Кенесары села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
2
Улица Алкатерек села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
6
Улица Подстанция села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
1
Улица Бауыржана Момышулы села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
2
Улица Сары-арка села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
1
Улица Абая Кунанбаева села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
4
Улица Аль–Фараби села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
4
Улица Шокана Уалиханова села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
2
Улица Акана–серэ села Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
1
Утверждены
решением
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 31 марта 2014 года № 22-5
Правила проведения раздельных сходов местного сообщества Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области

1. Жалпы ережелер
1. Осы Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Ақжарқын ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 39-3 бабының 6 тармағына, "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес әзірленді және Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округі көшелер тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін белгілейді.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округі көшелер аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиыны (бұдан әрі - бөлек жиын) жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін өкілдерді сайлау мақсатында шақырылады және өткізіледі.
2. Бөлек жиындарды өткізу тәртібі
3. Бөлек жиын Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округтің әкімі шақырады. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімінің жергілікті қоғамдастық жиынын өткізуге оң шешімі бар болған жағдайда бөлек жиынды өткізуге болады.
4. Жергілікті қоғамдастық халқы бөлек жиындардың шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы бұқаралық ақпарат құралдары арқылы немесе өзге де тәсілдермен олар өткізілетін күнге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірілмей хабардар етіледі.
5. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округі кошелер шегінде бөлек жиынды өткізуді Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округтің әкімі ұйымдастырады.
6. Бөлек жиынды ашудың алдында Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округі көшелер қатысып отырған және оған қатысуға құқығы бар тұрғындарын тіркеу жүргізіледі.
7. Бөлек жиынды Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округінің әкімімен немесе ол уәкілеттік берген тұлға ашады.
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға бөлек жиынның төрағасы болып табылады.
Бөлек жиынның хаттамасын рәсімдеу үшін ашық дауыспен хатшы сайланады.
8. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округі көшелер тұрғындары өкілдерінің кандидатураларын Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының бекіткен сандық құрамға сәйкес бөлек жиынның қатысушылары ұсынады.

1. Общее положение
1. Настоящие Правила проведения раздельных сходов местного сообщества Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и устанавливают порядок проведения раздельных сходов местного сообщества жителей улиц Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Раздельный сход местного сообщества жителей улиц (далее – раздельный сход) на территории Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области созывается и проводится с целью избрания представителей для участия в сходе местного сообщества.
2. Порядок проведения раздельных сходов
3. Раздельный сход созывается акимом Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области. Проведение раздельного схода допускается при наличии положительного решения акима Акжарского района Северо-Казахстанской области на проведение схода местного сообщества.
4. О времени, месте созыва раздельных сходов и обсуждаемых вопросах население местного сообщества оповещается не позднее, чем за десять календарных дней до дня его проведения через средства массовой информации или иными способами.
5. Проведение раздельного схода в пределах улиц Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области организуется акимом Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области.
6. Перед открытием раздельного схода проводится регистрация присутствующих жителей улиц Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области, имеющих право в нем участвовать.
7. Раздельный сход открывается акимом Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельного схода является аким Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области или уполномоченное им лицо.
Для оформления протокола раздельного схода открытым голосованием избирается секретарь.
8. Кандидатуры представителей жителей улиц Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода в соответствии с количественным составом утвержденным Акжарским районным маслихатом Северо-Казахстанской области.

9. Дауыс беру ашық түрде әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Бөлек жиын қатысушыларының ең көп дауыстарына ие болған кандидаттар сайланған болып есептеледі.
10. Бөлек жиында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округі әкімінің аппаратына беріледі.

9. Голосование проводится открытым способом, персонально по каждой кандидатуре. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшие голоса участников раздельного схода.
10. На раздельном сходе ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в аппарат акима Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области.