Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2013 жылғы 24 мамырдағы N 13-2 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы N 23-4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 сәуірде N 2673 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 3 шілдедегі № 26-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 03.07.2018 № 26-4 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" № 2314 бекітілген қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2013 жылғы 24 мамырдағы № 13-2 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 28 маусымда № 2299 тіркелген, 2013 жылғы 15 шілдеде "Есіл өңірі" газетінде, 2013 жылғы 15 шілдеде, "Новости Приишимья" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
қөрсетілген шешіммен бекітілген Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларында:
5-тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"3) Азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі не мекенжай анықтамасы, не өтініш берушінің тұрғылықты тұратын жерi бойынша тiркелгенiн растайтын ауылдық әкiмдердiң анықтамасы;".
2. Осы шешім ресми алғашқы жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихатының XХIІІ
сессиясы төрағасы Н. Габдулов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихатының хатшысы Б. Ысқақова
КЕЛІСІЛДІ
"Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Н. Барақаев
31 наурыз 2014 жыл

О внесении изменения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 24 мая 2013 года N 13-2 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 31 марта 2014 года N 23-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 апреля 2014 года N 2673. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 июля 2018 года № 26-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 03.07.2018 № 26-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 мая 2013 года № 13-2 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2299 от 28 июня 2013 года, опубликовано в районных газетах от 15 июля 2013 года "Есіл өңірі", от 15 июля 2013 года "Новости Приишимья") следующее изменение:
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова, утвержденных указанным решением:
подпункт 3) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"3) Копию книги регистрации граждан либо адресную справку, либо справку сельских акимов, подтверждающую регистрацию по постоянному месту жительства заявителя;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХIII сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области Н. Габдулов
Cекретарь маслихата района
имени Габит Мусрепова
Северо-Казахстанской области Б. Искакова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области" Н. Баракаев
31 марта 2014 года