Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 22-1 "2014-2016 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі N 25-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 сәуірде N 2693 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 6.2.1-22/37 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 10.03.2015 N 6.2.1-22/37 хаты).
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109 баптарына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-1 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-1 "2014-2016 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 14 қаңтарда № 2479 тіркелген, 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Есіл өңірі" газетінде, 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Новости Приишимья" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға арналғаны келесі көлемде:
1) кірістер - 4 074 318,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 774 366,2 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 43 562,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім- 45 022 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3 211 367,8 мың теңге;
2) шығыстар - 4 080 571,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 19 467,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі - 33 754,8 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу - 14 287 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы - 900 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 900 мың теңге,
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсім – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -26 621,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 621,4 мың теңге:

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 24 декабря 2013 года N 22-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2014-2016 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 апреля 2014 года N 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 апреля 2014 года N 2693. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 6.2.1-22/37)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 6.2.1-22/37).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2013 года № 22-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2479 от 14 января 2014 года, опубликовано в районных газетах от 20 января 2014 года "Есіл өңірі", от 20 января 2014 года "Новости Приишимья") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 074 318,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 774 366,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 43 562,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 022 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 211 367,8 тысяч тенге;
2) затраты – 4 080 571,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 467,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 33 754,8 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 14 287 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 900 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 26 621,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 621,4 тысяч тенге:

қарыздардың түсімі – 33 754 мың теңге,
қарыздарды өтеу – 14 287 мың теңге,
пайдаланылатын бюджеттік қаражат қалдықтары – 7 154,4 мың теңге";
7 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"7. 2014 жылға арналған аудан бюджетіндегі республикалық бюджеттің мақсатты трансферттері келесі көлемде есепке алынсын:
1) 69 678 мың теңге - мектепке дейінгі білім мекемелерінде мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға;
2) 12 291 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде химия кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;
3) 14 327 мың теңге - үш бағаналы жүйе бойынша біліктіліктерін жоғарылатудан өткен мұғалімдерге төлем ақысын көтеруге;
4) 186 388 мың теңге – Новоишим селосында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына;
5) 181 042 мың теңге – Новоишим селосында 50 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына;
6) 32 743 мың теңге – Новоишим селосының 50 пәтерлі тұрғын үйіне инженерлік-коммуникациялық инфраструктура құрылысы;
7) 3 714,1 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
8) 222,7 мың теңге – 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
9) 136 472 мың теңге – мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге".
осы шешімнің қосымшасына сәйкес (қоса беріледі), көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
ХХV сессиясының төрағасы
И. Шаймерденов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының хатшысы
Б. Ысқақова
Аудандық мәслихаттың

поступление займов – 33 754 тысяч тенге,
погашение займов – 14 287 тысяч тенге,
используемые остатки бюджетных средств – 7 154,4 тысяч тенге";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 69 678 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) 12 291 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
3) 14 327 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
4) 186 388 тысяч тенге – на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Новоишимское;
5) 181 042 тысяч тенге – на строительство 50-ти квартирного жилого дома в селе Новоишимское;
6) 32 743 тысяч тенге – на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 50-ти квартирному жилому дому в селе Новоишимское;
7) 3 714,1 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
8) 222,7 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
9) 136 472 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению (прилагается).
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XXV сессии
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
И. Шаймерденов
Секретарь
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Б. Искакова
Приложение
к решению районного маслихата