2014 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша субсидия алушылар тізіміне енгізуге өтінім ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басымды ауыл шаруашылық дақылдардың әр түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 21 мамырдағы N 178 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 мамырда N 2810 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 27.10.2014 N 377 қаулысымен.
«Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулысының қосымшасына сәйкес, 2014 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша субсидия алушылар тізіміне енгізуге өтінім ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басымды ауыл шаруашылық дақылдардың әр түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімінің орынбасары Қайрат Қайроллаұлы Омаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 мамырдан туындаған құқықтық қатынасқа таратылады.
Аудан әкіміМ. Тасмағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы әкімдігінің 2014 жылғы
21 мамырдағы № 178 қаулысына қосымша
2014 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша қаржыландырылатын басымды ауыл шаруашылық дақылдар түрлері бойынша қаржыландыру алушылар тізіміне қосуға өтінімдер беру мерзімдері және егудің оңтайлы мерзімдері
р/н № ДақылАуыл шаруашылық дақылдарды егудің оңтайлы мерзімдеріӨтінімдерді тапсыру мерзімі
ІІ – дала, жазық, орманды далаІІІ – құрғақ-дала, дала
1.Жаздық жұмсақ бидай, орташаерте сорттар28 мамыр – 5 маусым28 мамыр – 5 маусым28 мамырға дейін
2.Жаздық жұмсақ бидай, орташажетілген сорттар20 – 30 мамыр20 – 30 мамыр20 мамырға дейін
3.Жаздық жұмсақ бидай, орташакеш сорттар18 – 25 мамыр18 – 26 мамыр18 мамырға дейін
4.Жаздық қатты бидай20 – 25 мамыр20 – 27 мамыр20 мамырға дейін
5.Арпа, орташакеш сорттар30 мамыр – 5 маусым30 мамыр – 5 маусым30 мамырға дейін
6.Арпа, орташажетілген сорттар25 мамыр – 3 маусым25 мамыр – 3 маусым25 мамырға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району имени Габита Мусрепова на 2014 год
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 мая 2014 года N 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 мая 2014 года N 2810
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 27.10.2014 N 377.
В соответствии с пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району имени Габита Мусрепова на 2014 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Омарова Кайрата Кайруллиновича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 мая 2014 года.
Аким районаМ. Тасмаганбетов
Приложение
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 21 мая 2014 года № 178
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району имени Габита Мусрепова на 2014 год
№ п/пКультураОптимальные сроки сева сельскохозяйственных культурСрок пре-
доставления заявки
ІІ – степная, равнинная, колочностепнаяІІІ – засушливостепная,степная
1.Яровая мягкая пшеница, среднеранние сорта28 мая - 5 июня28 мая -5 июнядо 28 мая
2.Яровая мягкая пшеница, среднеспелые сорта20 – 30 мая20 – 30 маядо 20 мая
3.Яровая мягкая пшеница, среднепоздние сорта18 – 25 мая18 – 26 маядо 18 мая
4.Яровая твердая пшеница20 – 25 мая20 – 27 маядо 20 мая
5.Ячмень, раннеспелые сорта30 мая – 5 июня30 мая – 5 июнядо 30 мая
6.Ячмень, среднеспелые сорта25 мая – 3 июня25 мая – 3 июнядо 25 мая

7.Сұлы25 – 30 мамыр30 мамыр – 3 маусым25 мамырға дейін
8.Нұт13 – 18 мамыр13 – 18 мамыр13 мамырға дейін
9.Бұршақ20 – 27 мамыр23 – 30 мамыр20 мамырға дейін
10.Қарақұмық 20 – 27 мамыр20 – 27 мамыр20 мамырға дейін
11.Тары25 – 30 мамыр25 мамыр – 1 маусым25 мамырға дейін
12.Соя 22 – 28 мамыр23 – 28 мамыр22 мамырға дейін
13.Жасымық23 – 30 мамыр23 – 30 мамыр23 мамырға дейін
14.Дәстүрлі пар бойынша рапс егісі12 – 20 мамыр13 – 22 мамыр12 мамырға дейін
15.Ең аз және нөлдік пар бойынша20 – 28 мамыр20 – 30 мамыр20 мамырға дейін
16.Зығыр, қыша18 – 25 мамыр18 – 28 мамыр18 мамырға дейін
17.Майлыдәндерге күнбағыс15 – 20 мамыр15 – 22 мамыр15 мамырға дейін
18.Арыш 20 – 26 мамыр20 – 28 мамыр20 мамырға дейін
19.Кәртөп15 – 30 мамыр15 – 31 мамыр15 мамырға дейін
20.Сүрлемге жүгері16 – 20 мамыр16 – 20 мамыр16 мамырға дейін
21.Сүрлемге күнбағыс18 – 24 мамыр18 – 24 мамыр18 мамырға дейін
Жасыл жемге біржылдық шөптер
22.Жасыл жемге (сұлы + бұршақ, бұршақ + сұлы + арпа) біржылдық шөптер05 – 10 маусым05 – 10 маусым5 маусымға дейін
Пішенге біржылдық шөптер
23.Пішенге (судан шөбі, тары, итқонақ, сұлы + сиыржоңышқа) біржылдық шөптер05 – 10 маусым05 – 10 маусым5 маусымға дейін
Пішендемеге біржылдық шөптер
24.Пішендемеге (сұлы + арпа + бұршақ + бидай, сұлы + бұршақ, тары + бұршақ) біржылдық шөптер05 – 10 маусым05 – 10 маусым5 маусымға дейін
Жасыл конвейер
25.Жасыл конвейер: (біржылдық шөптер) І мерзім (бұршақ + сұлы)08 – 10 мамыр08 – 10 мамыр8 мамырға дейін
26.ІІ мерзім (сұлы + арпа + бұршақ, судан шөбі + бұршақ, тары + бұршақ)23 – 25 мамыр23 – 25 мамыр23 мамырға дейін
27.ІІІ мерзім (бұршақ + сұлы + арпа)08 – 10 маусым08 – 10 маусым8 маусымға дейін
28.ІV мерзім (рапс + сұлы)08 – 10 шілде08 – 10 шілде8 шілдеге дейін
Көпжылдық шөптер
29.Көпжылдық шөптер (жоңышқа, түйе бұршақ, эспарцет, ешкі шөбі, мықын, бидайық шөп)
І мерзім
05 – 15 мамыр03 – 11 мамыр3 мамырға дейін
30.Көпжылдық шөптер ((жоңышқа, түйе бұршақ, эспарцет, ешкі шөбі, мықын, бидайық шөп)
ІІ мерзім
05 – 20 шілде02 – 15 шілде2 шілдеге дейін
31.Күздік қара бидай (жасыл жемге)10 – 15 тамыз10 – 15 тамыз10 тамызға дейін
Көкөністер
32.Сәбіз (дәндер)10 – 20 мамыр10 – 20 мамыр10 мамырға дейін
33.Сәрімсақ (дәндер)10 – 20 мамыр10 – 20 мамыр10 мамырға дейін
34.Қызылша 25 мамыр – 5 маусым25 мамыр – 5 маусым25 мамырға дейін
35.Қиярлар16 мамыр – 5 маусым16 мамыр – 5 маусым16 мамырға дейін
36.Орамжапырақ көшеті25 мамыр – 12 маусым25 мамыр – 12 маусым25 мамырға дейін
37.Қызанақ көшеті28 мамыр – 12 маусым28 мамыр – 12 маусым28 мамырға дейін

7.Овес 25 – 30 мая30 мая – 3 июнядо 25 мая
8.Нут 13 – 18 мая13 – 18 маядо 13 мая
9.Горох 20 – 27 мая23 – 30 маядо 20 мая
10.Гречиха 20 – 27 мая20 – 27 маядо 20 мая
11.Просо 25 – 30 мая25 мая – 1 июнядо 25 мая
12.Соя22 - 28 мая23 – 28 маядо 22 мая
13.Чечевица 23 - 30 мая23 – 30 маядо 23 мая
14.Рапс-посев по традиционному пару12 - 20 мая13 – 22 маядо 12 мая
15.по минимальному и нулевому пару20 – 28 мая20 – 30 маядо 20 мая
16.Лен, горчица18 – 25 мая18 – 28 маядо 18 мая
17.Подсолнечник на маслосемена15– 20 мая15 – 22 маядо 15 мая
18.Рыжик20 – 26 мая20 – 28 маядо 20 мая
19.Картофель 15 – 30 мая15 – 31 маядо 15 мая
20.Кукуруза на силос по зерновой технологии 16 – 20 мая16 – 20 маядо 16 мая
21.Подсолнечник на силос18 – 24 мая18 – 24 маядо 18 мая
Однолетние травы на зеленый корм
22.Однолетние травы на зеленый корм, (овес + горох, горох + овес + ячмень)05 – 10 июня05 – 10 июнядо 5 июня
Однолетние травы на сено
23.Однолетние травы на сено (суданская трава, просо, могар, овес + вика)05 – 10 июня05 – 10 июнядо 5 июня
Однолетние травы на сенаж
24.Однолетние травы на сенаж (овес + ячмень + горох + пшеница, овес + горох, просо + горох)05 – 10 июня05 – 10 июнядо 5 июня
Зеленый конвейер
25.Зеленый конвейер: (однолетние травы)
I срок (горох + овес)
08 – 10 мая08 – 10 маядо 8 мая
26.II срок (овес + ячмень + горох + пшеница, суданская трава + горох, просо + горох)23 – 25 мая23 – 25 маядо 23 мая
27.III срок (горох + овес + ячмень)08 –10 июня08 –10 июнядо 8 июня
28.IV срок (рапс + овес)08 –10 июля08 –10 июлядо 8 июля
Многолетние травы
29.Многолетние травы (люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк) I срок05 – 15 мая03 – 11 маядо 3 мая
30.Многолетние травы (люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк) II срок05 – 20 июля02 – 15 июлядо 2 июля
31.Озимая рожь (на зеленый корм)10 - 15 августа10 - 15 августадо 10 августа
Овощи
32.Морковь (семена)10 – 20 мая10 – 20 маядо 10 мая
33.Лук (семена)10 – 20 мая10 – 20 маядо 10 мая
34.Свекла 25 мая - 5 июня25 мая - 5 июнядо 25 мая
35.Огурцы 16 мая – 5 июня16 мая – 5 июнядо 16 мая
36.Рассада капусты25 мая – 12 июня25 мая – 12 июнядо 25 мая
37.Рассада томатов28 мая – 12 июня28 мая – 12 июнядо 28 мая