Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 330 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қазанда N 2963 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 ақпандағы N 44 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 05.02.2015 N 44 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы 1997 жылғы 16 шiлдедегi Қылмыстық кодексiнiң 42-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексiнiң 30-бабының 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерi осы қаулыға қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Ауылдық округтер әкімдері Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаменті Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық қылмыстық-атқару инспекциясының келісімімен қоғамдық жұмысқа тарту түрінде жазаны өтеуге арналған объектілердің тізімдерін сотқа тоқсан сайын ұсынсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасары А.Ж. Тайшабаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Тасмағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 330 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстар түрлерi
1. Тұрмыстық қалдықтарды жинау.
2. Аумақты қызылсу мұздан тазарту.
3. Аумақты қардан тазарту.
4. Аумақты қоқыстан тазарту.
5. Аумақты тұрмыстық қалдықтардан тазарту.
6. Аумақты арамшөптен тазарту.
7. Қоқысты жинау және шығару.
8. Жас бұтақтарды кесу.
9. Ағаштарды және бұталарды кесу.
10. Ағаштарды және бұталарды әктеу.
11. Ағаштар және бұталарды егу.
12. Гүлзарларды бөлiп отырғызу.
13. Көгалдарды қолмен қайта қазу.
14. Шөптi шабу.
15. Ғимараттарды әктеу.
16. Ғимараттарды сырлау.
17. Ернеулерді әктеу.
18. Қоршауларды жөндеу және сырлау.
19. Тиеу-түсіру жұмыстары.
20. Үй-жайларды жинау.

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22 сентября 2014 года № 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 октября 2014 года № 2963. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 февраля 2015 года N 44
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 05.02.2015 N 44.
В соответствии с пунктом 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, пунктом 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года, акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам сельских округов, по согласованию с отделом уголовно-исполнительной инспекции района имени Габита Мусрепова Департамента уголовно-исполнительной системы по Северо-Казахстанской области ежеквартально представлять в суд списки объектов для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Тайшабаеву А.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
М. Тасмаганбетов
Приложение к постановлению акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22 сентября 2014 года № 330
Виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания, в виде привлечения к общественным работам
1. Уборка бытовых отходов.
2. Очистка территории от наледи.
3. Очистка территории от снега.
4. Очистка территории от мусора.
5. Очистка территории от бытовых отходов.
6. Очистка территории от сорняка.
7. Сбор и вывоз мусора.
8. Обрезка порослей.
9. Обрезка деревьев и кустарников.
10. Побелка деревьев и кустарников.
11. Посадка деревьев и кустарников.
12. Разбивка цветочных клуб.
13. Перекопка газонов вручную.
14. Скашивание травы.
15. Побелка зданий.
16. Покраска зданий.
17. Побелка бордюр.
18. Ремонт и покраска изгороди.
19. Погрузочно-разгрузочные работы.
20. Уборка помещений.