Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-1 "2014-2016 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 қарашадағы № 30-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қарашада N 2985 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 6.2.1-22/37 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 10.03.2015 N 6.2.1-22/37 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109 бабтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-1 "2014-2016 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 14 қаңтарда № 2479 тіркелген, 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Есіл өңірі" газетінде, 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Новости Приишимья" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға арналғаны келесі көлемде:
1) кірістер- 4 003 424,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер- 757 295,2 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 65 687,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім- 74 881,8 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3 105 560,6 мың теңге;
2) шығыстар- 4 006 905,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу- 19 467,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі - 33 754,8 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу- 14 287,5 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы- 7 394,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 7 394,0 мың теңге,
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсім – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -30 342,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
30 342,4 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 33 754 мың теңге,
қарыздарды өтеу – 14 287,5 мың теңге,

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 24 декабря 2013 года № 22-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2014-2016 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 ноября 2014 года № 30-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 ноября 2014 года № 2985. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 6.2.1-22/37)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 6.2.1-22/37).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2013 года № 22-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2479 от 14 января 2014 года, опубликовано в районных газетах от 20 января 2014 года "Есіл өңірі", от 20 января 2014 года "Новости Приишимья") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 003 424,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 757 295,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 65 687,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 74 881,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 105 560,6 тысяч тенге;
2) затраты – 4 006 905,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 467,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 33 754,8 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 14 287,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 394,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7 394,0 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 30 342,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 342,4 тысяч тенге:
поступление займов – 33 754 тысяч тенге,
погашение займов – 14 287,5 тысяч тенге,

пайдаланылатын бюджеттік қаражат қалдықтары – 10 875,9 мың теңге";
9 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"9. 2014 жылға арналған аудан бюджетіндегі республикалық бюджеттің мақсатты трансферттері келесі көлемде есепке алынсын:
1) 100 000 мың теңге – Буденный селосында орта мектептің құрылысы;
2) 2 000 мың теңге –Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шегінде жол жөндеуіне ортақтаса қаржыландыру;
3) 52 917,5 мың теңге – Новоишим селосында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына;
4) 133 837 мың теңге - Новоишим селосында 50 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына;
5) 2 908,2 мың теңге – Новоишим селосының 50 пәтерлі тұрғын үйіне инженерлік-коммуникациялық инфраструктура құрылысы.
6) 9 047,0 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға;
7) 5 217,1 мың теңге – Энзоотикалық ауруларды профилактикалау мен диагностикалауға арналған препараттарды қолдану жөніндегі қызметтерді жүргізуге;
8) 4 133,0 мың теңге – Оқулықтар мен оқу - әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу".
осы шешімнің қосымшасына сәйкес (қоса беріледі), көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.

используемые остатки бюджетных средств – 10 875,9 тысяч тенге";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1) 100 000 тысяч тенге – на строительство средней школы в селе Буденное;
2) 2 000 тысяч тенге – софинансирование на ремонт дорог в рамках Дорожной карты занятости 2020;
3) 52 917,5 тысяч тенге – на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Новоишимское;
4) 133 837 тысяч тенге – на строительство 50-ти квартирного жилого дома в селе Новоишимское;
5) 2 908,2 тысяч тенге – на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 50-ти квартирному жилому дому в селе Новоишимское;
6) 9 047,0 тысяч тенге – на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020;
7) 5 217,1 тысяч тенге – на проведение услуг по применению препаратов для профилактики и диагностике энзоотических болезней;
8) 4 133,0 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению (прилагается).