2014 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдерін және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдерін айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 мамырдағы N 168 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 мамырда N 2811 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 03.11.2014 N 365 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағына 5) тармақшасына, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Қағидасының 12 тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдері және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімі орынбасарының міндетін атқарушысы Қазыбек Есләмұлы Ақмамбаевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 05 мамырдан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Есіл ауданының әкіміМ. Әбішев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 26 мамырдағы
№ 168 қаулысына қосымша
2014 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдері және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері
Жер өңдеу аумағыДақыл2014 жылы субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдеріСубсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдері
ІІ – дала, жазықты, орманды далаКөпжылдық өсімдіктер: Түйежоңышқа, жоңышқа, еркекшөп, эспарцет, арпабас, козлятник I мерзім5 мамырға дейін5 мамырдан 15 мамырға дейін
Жасыл конвейер (біржылдық өсімдіктер) – І мерзім (асбұршақ + сұлы)8 мамырға дейін8 мамырдан 10 мамырға дейін
Пияз (тұқым)10 мамырға дейін10 мамырдан 20 мамырға дейін
Сәбіз (тұқым)10 мамырға дейін10 мамырдан 20 мамырға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Есильскому району Северо-Казахстанской области в 2014 году
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 26 мая 2014 года N 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 мая 2014 года N 2811
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 03.11.2014 N 365.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 12 Правил, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Есильскому району Северо-Казахстанской области в 2014 году согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима Есильского района
Северо-Казахстанской области Акмамбаева Казбека Еслямовича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 05 мая 2014 года.
Аким Есильского районаМ. Абишев
Приложение
к постановлению акимата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 26 мая 2014 года № 168
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Есильскому району Северо-Казахстанской области в 2014 году
Земледель-
ческая зона
КультураСроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий в 2014 годуОптимальные сроки проведения посева сель-
скохозяйственных культур
II - степная, равнинная, колочно-
степная
Многолетние травы: Донник, люцерна, житняк, эспарцет, кострец, козлятник – І срокдо 5 маяс 5 по 15 мая
Зеленый конвейер (однолетние травы) – І срок (горох + овес)до 8 маяс 8 по 10 мая
Лук (семена)до 10 маяс 10 по 20 мая
Морковь (семена)до 10 маяс 10 по 20 мая

Рапс – әдеттегі сүрі жерімен себу12 мамырға дейін12 мамырдан 20 мамырға дейін
Аңқа13 мамырға дейін13 мамырдан 18 мамырға дейін
Майлы тұқымға күнбағыс15 мамырға дейін15 мамырдан 20 мамырға дейін
Картоп15 мамырға дейін15 мамырдан 30 мамырға дейін
Сүрлемге жүгері16 мамырға дейін16 мамырдан 20 мамырға дейін
Қияр16 мамырға дейін16 мамырдан 5 мауысымға дейін
Сүрлемге күнбағыс18 мамырға дейін18 мамырдан 24 мамырға дейін
Жаздық жұмсақ бидай, орташа кеш сорттар18 мамырға дейін18 мамырдан 25 мамырға дейін
Зығыр, қыша 18 мамырға дейін18 мамырдан 25 мамырға дейін
Жаздық қатты бидай20 мамырға дейін20 мамырдан 25 мамырға дейін
Арыш20 мамырға дейін20 мамырдан 26 мамырға дейін
Ас бұршақ20 мамырға дейін20 мамырдан 27 мамырға дейін
Қарақұмық20 мамырға дейін20 мамырдан 27 мамырға дейін
Рапс – ең төмен-нөлдік сүрі жерімен себу20 мамырға дейін20 мамырдан 28 мамырға дейін
Жаздық жұмсақ бидай, орташа пісіп жетілетін 20 мамырға дейін20 мамырдан 30 мамырға дейін
Қытай бұршақ22 мамырға дейін22 мамырдан 28 мамырға дейін
Жасыл конвейер (біржылдық өсімдіктер) – ІІ мерзім (сұлы + арпа + ас бұршақ + бидай, судан шөбі + ас бұршақ, тары + ас бұршақ)23 мамырға дейін23 мамырдан 25 мамырға дейін
Жасымық23 мамырға дейін23 мамырдан 30 мамырға дейін
Сұлы25 мамырға дейін25 мамырдан 30 мамырға дейін
Тары25 мамырға дейін25 мамырдан 30 мамырға дейін
Арпа – орташа пісіп жетілетін сорттар25 мамырға дейін25 мамырдан 3 маусымға дейін
Қызылша25 мамырға дейін25 мамырдан 5 маусымға дейін
Қырыққабат көшеттері25 мамырға дейін25 мамырдан 12 маусымға дейін
Жаздық жұмсақ бидай, орташа ерте сорттар28 мамырға дейін28 мамырдан 5 маусымға дейін
Қызанақ көшеттері28 мамырға дейін28 мамырдан 12 маусымға дейін
Арпа – ерте пісіп жетілетін сорттар30 мамырға дейін30 мамырдан 5 маусымға дейін
Жемшөпке біржылдық өсімдіктер (сұлы + ас бұршақ, ас бұршақ + сұлы + арпа), шөп (судан шөбі, тары, могар, сұлы + сиыржоңышқа) және пішіндеме (сұлы + арпа + ас бұршақ, сұлы + ас бұршақ, тары + ас бұршақ)5 маусымға дейін5 маусымнан 10 маусымға дейін
Жасыл конвейер (біржылдық өсімдіктер) –ІІІ мерзім (ас бұршақ + сұлы + арпа, судан шөбі + ас бұршақ, сұлы + ас бұршақ)8 маусымға дейін8 маусымнан 10 маусымға дейін
Көпжылдық өсімдіктер: Түйежоңышқа, жоңышқа, еркекшөп, эспарцет, арпабас, козлятник II мерзім5 шілдеге дейін5 шілдеден 20 шілдеге дейін
Жасыл конвейер (біржылдық өсімдіктер) (рапс, сұлы) – IV мерзім 8 шілдеге дейін8 шілдеден 10 шілдеге дейін
Күздік қара бидай (жасыл азығына)10 тамызға дейін10 тамыздан 15 тамызға дейін

Рапс – посев по традиционному парудо 12 маяс 12 по 20 мая
Нутдо 13 маяс 13 по 18 мая
Подсолнечник на маслосеменадо 15 маяс 15 по 20 мая
Картофельдо 15 маяс 15 по 30 мая
Кукуруза на силос до 16 маяс 16 по 20 мая
Огурцыдо 16 маяс 16 мая по 5 июня
Подсолнечник на силосдо 18 маяс 18 по 24 мая
Яровая мягкая пшеница, среднепоздние сортадо 18 маяс 18 по 25 мая
Лен, горчицадо 18 маяс 18 по 25 мая
Яровая твердая пшеницадо 20 маяс 20 по 25 мая
Рыжикдо 20 маяс 20 по 26 мая
Горохдо 20 маяс 20 по 27 мая
Гречихадо 20 маяс 20 по 27 мая
Рапс – посев по минимальному и нулевому парудо 20 маяс 20 по 28 мая
Яровая мягкая пшеница, среднеспелые сортадо 20 маяс 20 по 30 мая
Соядо 22 маяс 22 по 28 мая
Зеленый конвейер (однолетние травы) – II срок (овес + ячмень + горох + пшеница, суданская трава + горох, просо + горох)до 23 маяс 23 по 25 мая
Чечевица до 23 маяс 23 по 30 мая
Овесдо 25 маяс 25 по 30 мая
Просодо 25 маяс 25 по 30 мая
Ячмень - среднеспелые сортадо 25 маяс 25 мая по 3 июня
Свекладо 25 маяс 25 мая по 5 июня
Рассада капустыдо 25 маяс 25 мая по 12 июня
Яровая мягкая пшеница, среднеранние сортадо 28 маяс 28 мая по 5 июня
Рассада томатовдо 28 маяс 28 мая по 12 июня
Ячмень - раннеспелые сортадо 30 маяс 30 мая по 5 июня
Однолетние травы на зеленый корм (овес + горох, горох + овес + ячмень), сено (суданская трава, просо, могар, овес + вика) и сенаж (овес + ячмень + горох, овес + горох, просо + горох)до 5 июняс 5 по 10 июня
Зеленый конвейер (однолетние травы) – III срок (горох + овес + ячмень, суданская трава + горох, овес + горох)до 8 июняс 8 по 10 июня
Многолетние травы: Донник, люцерна, житняк, эспарцет, кострец, козлятник – II срокдо 5 июляс 5 по 20 июля
Зеленый конвейер (однолетние травы) – IV срок (рапс, овес)до 8 июляс 8 по 10 июля
Озимая рожь (на зеленый корм)до 10 августас 10 по 15 августа