"2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 25/145 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 36/222 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қазанда N 2956 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 25/145 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2491 тіркелген, 2014 жылдың 7 ақпанында «Есіл таңы» және «Ишим» газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті, соның ішінде 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 2 583 857,1 мың теңге;
соның ішінде:
салықтық түсімдер 278 511 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 952,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер 63 236 мың теңге;
трансферттер түсімдері 2 240 157,9 мың теңге;
2) шығындар 2 585 485,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелер 35 948 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік несиелер 46 737 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 10 789 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 140 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін
сатудан түскен түсімдер 140 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық (профицит) – 37 436,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын
(профицитті қолдану) қаржыландыру 37 436,7 мың теңге;
қарыздардың түсімі 46 737 мың теңге;
қарыздарды өтеу 10 789 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қолданылатын қалдықтары 1488,7 мың теңге.»;
10-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«10. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімі есептелсін, соның ішінде:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы «Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы» № 636 Қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 жол картасы аясында елді мекендерді абаттандыру және әлеуметтік-мәдени нысандарды және инженерлік-көлік инфрақұрылымдарын, тұрғын-үй комммуналдық шаруашылықтарын жөндеуді бірлесе қаржыландыруға:
жануарлардың энзоотикалық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шараларды өткізуге;
Есіл ауданының Явленка селосындағы жылумен қамтамасыз ету желілері құрылысының жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге;
оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге.

О внесении изменений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2013 года № 25/145 «О бюджете Есильского района Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы»
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 сентября 2014 года № 36/222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 октября 2014 года № 2956
В соответствии со статьей 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2013 года № 25/145 «О бюджете Есильского района Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2491, опубликовано 7 февраля 2014 года в газетах «Есіл таңы» и «Ишим») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет Есильского района Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы, согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 2 583 857,1 тысяч тенге;
в том числе по:
налоговым поступлениям 278 511 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 1 952,2 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 63 236 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 2 240 157,9 тысяч тенге;
2) затраты 2 585 485,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 35 948 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты 46 737 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 10 789 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 140 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи
финансовых активов государства 140 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 37 436,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета: 37 436,7 тысяч тенге;
поступление займов; 46 737 тысяч тенге;
погашение займов; 10 789 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1488,7 тысяч тенге.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Учесть в бюджете района на 2014 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на софинансирование ремонта жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройства населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 «Об утверждении Дорожной карты занятости 2020»;
на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
на разработку проектно-сметной документации на строительство сетей теплоснабжения в селе Явленка Есильского района;
на приобретение и доставку учебников.

Көрсетілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттерді бөлу «2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен анықталады.»;
осы көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының хатшысы
О. Қоңқабаев
Т. Мұқашев

Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области «О бюджете Есильского района Северо-Казахстанской области 2014-2016 годы.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
Секретарь маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
О. Конкабаев
Т. Мукашев

10 669
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
33 188
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
6 723,1
017
Мүгедектерді оңалту бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетулерін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4018
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
893
008
Жергілікті уәкілетті органдардың шешімі бойынша (таксиден басқа) қоғамдық көлікте жеңілдік түрінде білім ұйымдарының тәрбиеленушілерін және оқушыларына әлеуметтік қолдау
893
451
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22657
001
Халық үшін әлеуметтік бағдарламалардың жұмыс бастылығын қамтамасыз ету облысында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты жүзеге асыру қызметі
20695
011
Жәрдемақы мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есепке жатқызу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтердің төлем ақысы
806
7
010
Үйде оқытылатын және тәрбиеленетін мүгедек-балаларды заттық қамтамасыз ету
1156
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
34 679,3
458
Ауданның (қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 214
041
Жұмыспен қамту -2020 Жол картасы бойынша ауылдық елді мкендер және қалаларды дамыту аясында обьектілерді абаттандыру және жөндеу
4 214
464
Ауданның білім бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
2 202,3
026
Жұмыспен қамту -2020 Жол картасы бойынша ауылдық елді мекендер және қалаларды дамыту аясында обьектілерді жөндеу
2 202,3
472
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
100
72
Жұмыспен қамту-2020 Жол картасы аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу және (немесе) дамыту және қызметтік тұрғын-үйді сатып алу және (немесе) құрылысы
100
458
Ауданның тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28 163
012
Суды бұру және сумен қамтамасыз ету жүйесін іске қосу
4 732
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
12 000
015
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
8 077
016
Елді мекендерді санитарлық қамтамасыз ету
1820
017
Жерлеу орындарын күту және туысы жоқтарды жерлеу
0
018
Елді мекендерді көгалдандыру және көркейту
1534
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
99 427
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 522
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
14 522
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі

10 669
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33 188
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 723,1
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 018
464
Отдел образования района (города областного значения)
893
7
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов.
893
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 695
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
806
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1156
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
34 679,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района ( города областного значения).
4 214
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 214
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 202,3
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 202,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
100
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно- коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
100
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района ( города областного значения).
28 163
8
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
4 732
028
Развитие коммунального хозяйства
12 000
015
Освещение улиц в населенных пунктах
8 077
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1 820
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 534
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
99 427
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка,села,сельского округа
14 522
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
14 522
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)