Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2015 жылдың қаңтарынан наурызына дейін Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында тіркеуді және медициналық куәландыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімінің 2014 жылғы 13 қарашадағы N 50 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда N 3010 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2015 жылғы 16 маусымдағы N 8.1.5-2/615 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің 16.06.2015 N 8.1.5-2/615 хаты).
"Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 16-бабына, "Әскери міндеттілер мен әскери шақырушыларды әскери есепке алуды жүргізу Қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының тіркелу жылы он жеті жасқа толатын ер азаматтарын Қазақстан Республикасы қорғаныс Министрлігі "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) шақыру учаскесінде 2015 жылдың қаңтарынан наурызына дейін тіркеу және медициналық куәландыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімнің басшылық ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі И. Турков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
қорғаныс Министрлігі
"Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
2014 жылдың 13 қарашасы
Қ. О. Ысқақов

Об организации и обеспечении на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области приписки и медицинского освидетельствования граждан мужского пола Республики Казахстан с января по март 2015 года
Решение акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 13 ноября 2014 года N 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 декабря 2014 года N 3010. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16 июня 2015 года N 8.1.5-2/615)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16.06.2015 N 8.1.5-2/615).
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 "Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников", аким Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку и медицинское освидетельствование граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку Республиканского государственного учреждения "Отдел по делам обороны Жамбылского района Северо-Казахстанской области" (по согласованию) с января по март 2015 года.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района И. Турков
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник
Республиканского
государственного учреждения
"Отдел по дела обороны
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области"
Министерства обороны
Республики Казахстан
13 ноября 2014 года
Искаков К.О.