2014 жылға арналған жан басы қаржыландыруы мен ата-аналар төлемінің мөлшері, мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 16 мамырдағы N 249 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 маусымда N 2840 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қаңтардағы N 01 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16 мая 2014 года N 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 июня 2014 года N 2840. Утратило силу постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 5 января 2015 года N 01

Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 05.01.2015 N 01 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1-тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған жан басы қаржыландыруы мен ата-аналар төлемінің мөлшері, мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 05.01.2015 N 01 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 8-1 пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года, акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год, согласно приложения.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің орынбасары Р.Е. Рамазановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Каменов
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 мамырдағы № 249 қаулысымен бекітілді
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім тапсырысы, бюджет есебінен қаржыландырылатын Қызылжар ауданының 2014 жылға арналған мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы жан басылық қаржыландыру мен ата-аналар төлемінің мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
Бір тәрбиеленушіге айына (теңге) кететін шығынның орташа құны
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын-орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар (балалар бөбекжайы, бала бақшалар, бөбекжай-
бақша, "мектеп-бала бақша" кешені)
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағынорталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар (балалар бөбекжайы, бала бақшалар, бөбекжай-
бақша, "мектеп-
бала бақша" кешені)
1
2
3
4
5
6
1
Қызылжар ауданы
1225
585
8509,0
19233,0
кестенің жалғасы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында айына жан басылық қаржыландыру мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы ата-аналар төлемінің айлық мөлшері (теңге)
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын-орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар (балалар бөбекжайы, бала бақшалар, бөбекжай-
бақша, "мектеп-
бала бақша" кешені)
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын-орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар (балалар бөбекжайы, бала бақшалар, бөбекжай-бақша, "мектеп-бала бақша" кешені)
толық күнге болу
толық емес күнге болу
бөбекжай топтар
мектепке дейінгі топтар
7
8
9
10
11
12
8509,0
19233,0
8660,0
3460,0
7548
8878,0

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Рамазанова Р.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района Е. Каменов
Утвержден постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16 мая 2014 года № 249
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Кызылжарского района на 2014 год, финансируемых за счет бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детские ясли, детский сад, ясли-сад, комплекс "школа-детский сад")
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детские ясли, детский сад, ясли-сад, комплекс "школа- детский сад")
1
2
3
4
5
6
1
Кызылжарский район
1225
585
8509,0
19233,0
продолжение таблицы
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детские ясли, детский сад, ясли-сад, комплекс "школа-детский сад")
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детские ясли, детский сад, ясли-сад, комплекс "школа-детский сад")
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
ясельные группы
дошкольные группы
7
8
9
10
11
12
8509,0
19233,0
8660,0
3460,0
7548
8878,0