Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім беру мекемелеріндегі 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 17 ақпандағы N 25 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 наурызда N 2612 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімі аппаратының 2015 жылғы 12 қаңтардағы N 10.1.5-7/24 хаты)

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в учреждениях образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 17 февраля 2014 года N 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 марта 2014 года N 2612. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 12 января 2015 года N 10.1.5-7/24)

Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімі аппаратының 12.01.2015 N 10.1.5-7/24 хаты).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 "Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010-2014 жылдарға арналған "Балапан" бағдарламасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 12.01.2015 N 10.1.5-7/24).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 "Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением "Балапан" на 2010-2014 годы" акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім беру мекемелеріндегі 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Пішенбаев

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в учреждениях образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Пшенбаев

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 25 қаулысымен бекітілді
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім беру мекемелеріндегі 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқыту мекемелерінің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқыту мекемелеріндегі тәрбиеленушілер саны (адам)
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқыту ұйымдарында тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың айлық құны
(тенге)
Ата-ананың бір айлық ақы төлеу мөлшері (тенге)
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын айлық шығыстардың орташа кұны
(тенге)
Мемлекеттік бюджеттен каржыландырылған "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарақоға ауылының "Балапан" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75

Утвержден постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 17 февраля 2014 года № 25
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в учреждениях образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц
(тенге)
Размер родительской платы в месяц
(тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц
(тенге)
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" села Каракога" государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области", финансируемого из республиканского бюджета
75

24465,0
5000,0
24465,0
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылған "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Булаев қаласының "Балдәурен" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Возвышенка ауылының "Бөбек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Золотая Нива уылының "Дюймовочка" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Таман ауылының "Колосок" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
240
21461,1
4181,25
21461,1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылған мектепке дейінгі шағын орталықтары
595
11274,08
2201,6
11274,08
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылған мектепке дейінгі шағын орталықтары
355
14445,0
3114,02
14445,0

24465,0
5000,0
24465,0
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" города Булаево" государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области", государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Бөбек" села Возвышенка" государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области", государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Дюймовочка" села Золотая Нива" государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области", государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Колосок" села Таманское" государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области", финансируемые из районного бюджета
240
21461,1
4181,25
21461,1
Дошкольные мини-центры, финансируемые из республиканского бюджета
595
11274,08
2201,6
11274,08
Дошкольные мини-центры, финансируемые из районного бюджета
355
14445,0
3114,02
14445,0