Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 26 ақпандағы N 52 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 наурызда N 2616 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы N 08 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 20.01.2016 N 08 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабы 3-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына сәйкес, Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев әкімдігінің "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін жергілікті бюджет есебінен лауазымдық ақылардың және тарифтік ставкаларының жиырма бес пайызға көтерілуіне құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарының лауазымдар тізбесін анықтау туралы" 2008 жылғы 7 наурыздағы № 104 (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiзiлiмiнде 2008 жылы 18 сәуірде № 13-9-72 бойынша тіркелді, 2008 жылғы 25 тамыздағы аудандық "Вести" газетінде жарияланды) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстiк Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданының
әкімі
Қ. Пішенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстiк Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданының
мәслихатының хатшысы
Т.Ә. Әбілмәжінов
Солтүстік Қазақтан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 26 ақпандағы
№ 52 қаулысына
қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 26 февраля 2014 года N 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 марта 2014 года N 2616. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 20 января 2016 года N 08
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 20.01.2016 N 08 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышение на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, за счет средств местного бюджета" от 7 марта 2008 года № 104 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 апреля 2008 года под № 13-9-72, опубликовано 29 августа 2008 года в районной газете "Вести").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
К. Пшенбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Т.А. Абильмажинов
Приложение
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 26 февраля 2014 года № 52
Перечень
должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности

1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары:
1) үйде әлеуметтік көмек бөлімшесінің меңгерушісі;
2) күтім бойынша әлеуметтік жұмысшы.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің басшысы;
2) мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары;
3) мемлекеттік мекеме басшысының бірінші орынбасары;
4) қазыналық кәсіпорынның басшысы;
5) қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
6) қазыналық кәсіпорын басшысының бірінші орынбасары;
7) мектепке дейінгі мемлекеттік мекеменің басшысы;
8) мектепке дейінгі мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары;
9) мектепке дейінгі мемлекеттік мекеме басшысының бірінші орынбасары;
10) мектепке дейінгі қазыналық кәсіпорынның басшысы;
11) мектепке дейінгі қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
12) мектепке дейінгі қазыналық кәсіпорын басшысының бірінші орынбасары;
13) мұғалім;
14) социолог;
15) психолог;
16) тәрбиеші;
17) музыкалық жетекші;
18) нұсқаушы;
19) әдістемелік кабинеттің жетекшісі;
20) әдіскер;
21) шебер;
22) оқытушы;
23) вожатый;
24) кітапхана меңгерушісі;
25) жата қхана меңгерушісі;
26) шеберхана меңгерушісі.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің басшысы;
2) мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары;
3) мемлекеттік мекеме басшысының бірінші орынбасары;
4) қазыналық кәсіпорынның басшысы;
5) қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
6) қазыналық кәсіпорын басшысының бірінші орынбасары;
7) бөлімше басшысы;
8) кітапхананың меңгерушісі;
9) мәдениет үйінің меңгерушісі;
10) әдіскер;
11) кітапханашы;
12) аға кітапханашы;
13) библиограф;
14) режиссер;
15) аккомпониатор;
16) мәдени ұйымдастырушы;
17) хореограф.
4. Денсаулық сақтау мамандарының лауазымдары:
1) дәрігер;
2) медициналық бике;
3) диетикалық бике.
5. Спорт мамандарының лауазымдары:
1) бас маман;
2) аға маман;
3) нұсқаушы;
4) шебер;
5) әдістемеші;
6) жатты қтырушы.
6. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1) ветеринариялық дәрігер;
2) ветеринариялық фельдшер.

1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) заведующий отделением социальной помощи на дому;
2) социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель государственного учреждения;
2) заместитель руководителя государственного учреждения;
3) первый заместитель руководителя государственного учреждения;
4) руководитель казенного предприятия;
5) заместитель руководителя казенного предприятия;
6) первый заместитель руководителя казенного предприятия;
7) руководитель дошкольного государственного учреждения;
8) заместитель руководителя дошкольного государственного учреждения;
9) первый заместитель руководителя дошкольного государственного учреждения;
10) руководитель дошкольного казенного предприятия;
11) заместитель руководителя дошкольного казенного предприятия;
12) первый заместитель руководителя дошкольного казенного предприятия;
13) учитель;
14) социолог;
15) психолог;
16) воспитатель;
17) музыкальный руководитель;
18) инструктор;
19) руководитель методического кабинета;
20) методист;
21) мастер;
22) преподаватель;
23) вожатый;
24) заведующий библиотекой;
25) заведующий интернатом;
26) заведующий мастерской.
3. Должности специалистов культуры:
1) руководитель государственного учреждения;
2) заместитель руководителя государственного учреждения;
3) первый заместитель руководителя государственного учреждения;
4) руководитель казенного предприятия;
5) заместитель руководителя казенного предприятия;
6) первый заместитель руководителя казенного предприятия;
7) руководитель подразделения;
8) заведующий библиотекой;
9) заведующий клубом;
10) методист;
11) библиотекарь;
12) старший библиотекарь;
13) библиограф;
14) режиссер;
15) аккомпаниатор;
16) культорганизатор;
17) хореограф.
4. Должности специалистов здравоохранения:
1) врач;
2) медицинская сестра;
3) диетическая сестра.
5. Должности специалистов спорта:
1) главный специалист;
2) старший специалист;
3) инструктор;
4) мастер;
5) методист;
6) тренер.
6. Должности специалистов ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринарный фельдшер.