2014 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері және субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтініштерді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 мамырдағы N 180 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 маусымда N 2815 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 06.11.2014 N 376 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 06.11.2014 N 376 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген өсімдік шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау Қағидасының 12-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес, 2014 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтініш беру мерзімідері айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі орынбасары Ж.Т. Еслямовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 мамырдан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 8 сәуірдегі № 113
қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бойынша 2014 жылға субсидияланған басымды ауыл шаруашылық дақылдардың әрбір түрі бойынша егісті өткізудің оңтайлы мерзімдері
Дақыл
2014 жылы субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдері
Ауыл шаруашылық дақылдарды егуді өткізудің оңтайлы мерзімдері
1-орманды дала
2-далалық жазық, алқап
Белое, Дубровное, Краснознамен, Ленин, Пригород, Становое ауылдық округтері
Андреев, Воскресенов, Қызыләскер, Леденев, Новомихайлов ауылдық округтері
1
Жазғы жұмсақ бидай, орта кеш, орташа пісетін сорттар
15 мамырға дейін
15 мамырдан 5 маусымға дейін
15 мамырдан 5 маусымға дейін
2
Жазғы жұмсақ бидай, орта ерте, сорттар
15 мамырға дейін
15 мамырдан 5 маусымға дейін
15 мамырдан 5 маусымға дейін
3
Жазғы жұмсақ бидай, орта кеш, орташа пісетін сорттар
15 мамырға дейін
15 мамырдан 5 маусымға дейін
15 мамырдан 5 маусымға дейін
4
Жазғы қатты бидай
15 мамырға дейін
15 мамырдан 5 маусымға дейін
15 мамырдан 5 маусымға дейін
5
Арпа – орташа кешмерзімді сорты
15 мамырға дейін
15 мамырдан 5 маусымға дейін
15 мамырдан 5 маусымға дейін
6
Арпа- орташа сорт
15 мамырға дейін
15 мамырдан 5 маусымға дейін
15 мамырдан 5 маусымға дейін
7
Сұлы
15 мамырға дейін
15 мамырдан 5 маусымға дейін
15 мамырдан 5 маусымға дейін
8
Қарақұмық
15 мамырға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Мамлютскому району Северо-Казахстанской области в 2014 году
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 16 мая 2014 года N 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 июня 2014 года N 2815. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 06.11.2014 N 376
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 06.11.2014 N 376.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениводства», акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Мамлютскому району Северо-Казахстанской области в 2014 году согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области по вопросам сельского хозяйства.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распротраняется на правоотношения, возникшие с 1 мая 2014 года.
Аким района
В. Бубенко
Приложение
к постановлению акимата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 8 апреля 2014 года № 113
Оптимальные сроки проведения сева по каждому виду субсидируемых сельскохозяйственных культур по Мамлютскому району Северо-Казахстанской области на 2014 год
п/
п
Культура
Сроки пре-
доставления заявки на включение в список получателей субсидий в 2014 году
Оптимальные сроки проведения посева сельскохозяйственных культур
1 - лесостепная
2 - степная равнинная, колочно-степная
Беловский, Дубровинский, Краснознаменский, Ленинский, Пригородный, Становской сельские округа
Андреевский, Воскресеновский, Кызыласкерский, Леденевский, Новомихайловский сельские округа
1
Яровая мягкая пшеница, среднеранние сорта
до 15 мая
с 15 мая по 5 июня
с 15 мая по 5 июня
2
Яровая мягкая пшеница среднеспелые сорта
до 15 мая
с 15 мая по 5 июня
с 15 мая по 5 июня
3
Яровая мягкая пшеница, среднепоздние сорта
до 15 мая
с 15 мая по 5 июня
с 15 мая по 5 июня
4
Яровая твердая пшеница
до 15 мая
с 15 мая по 5 июня
с 15 мая по 5 июня
5
Ячмень – раннеспелые сорта
до 15 мая
с 15 мая по 5 июня
с 15 мая по 5 июня
6
Ячмень – среднеспелые сорта
до 15 мая
с 15 мая по 5 июня
с 15 мая по 5 июня
7
Овес
до 15 мая
с 15 мая по 5 июня
с 15 мая по 5 июня
8
Гречиха
до 15 мая

20 мамырдан 25 мамырға дейін
20 мамырдан 27 мамырға дейін
9
Тары
15 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
10
Нут
10 мамырға дейін
12 мамырдан 17 мамырға дейін
13 мамырдан 18 мамырға дейін
11
Бұршақ
15 мамырға дейін
20 мамырдан 27 мамырға дейін
20 мамырдан 27 мамырға дейін
12
Соя
15 мамырға дейін
22 мамырдан 25 мамырға дейін
22 мамырдан 28 мамырға дейін
13
Инек
15 мамырға дейін
22 мамырдан 28 мамырға дейін
23 мамырдан 30 мамырға дейін
14
Рапс - дәстүрлік пар бойынша
10 мамырға дейін
12 мамырдан 20 мамырға дейін
12 мамырдан 20 мамырға дейін
15
Рапс - минималды нольдік танап бойынша
15 мамырға дейін
18 мамырдан 28 мамырға дейін
20 мамырдан 28 мамырға дейін
16
Зығыр, горчица
10 мамырға дейін
15 мамырдан 22 мамырға дейін
18 мамырдан 25 мамырға дейін
17
Май тұқымдарына күнбағыс
12 мамырға дейін
15 мамырдан 20 мамырға дейін
15 мамырдан 20 мамырға дейін
18
Силосқа күнбағыс
15мамырға дейін
18 мамырдан 24 мамырға дейін
18 мамырдан 24 мамырға дейін
19
Рыжик
15мамырға дейін
20 мамырдан 25 мамырға дейін
20 мамырдан 26 мамырға дейін
20
Картоп
12 мамырға дейін
15 мамырдан 30 мамырға дейін
15 мамырдан 30 мамырға дейін
21
Силосқа жүгері
12 мамырға дейін
16 мамырдан 20 мамырға дейін
16 мамырдан 20 мамырға дейін
22
Бір жылдық шөптер, сенаж, жасыл азық (сұлы, бұршақ, бұршақ + сұлы + арпа), шөп (судан шөбі, тары, могар, сұлы + вика) сенаж сұлы-арпа + бұршақ + бидай, сұлы + бұршақ, тары + бұршақ
15 мамырға дейін
с 5 маусымнан 10 маусымға дейін
с 5 маусымнан 10 маусымға дейін
23
Жасыл конвейер (Бір жылдық шөптер) I мерзім (бұршақ + сұлы)
5 мамырға дейін
8 мамырдан 10 мамырға дейін
8 мамырдан 10 мамырға дейін
24
II мерзім (сұлы + арпа + бұршақ, судан шөбі + бұршақ, тары + бұршақ)
15 мамырға дейін
23 мамырдан 25 мамырға дейін
23 мамырдан 25 мамырға дейін
25
III мерзім (бұршақ + сұлы + арпа, судан шөбі + бұршақ, сұлы + бұршақ)
15 мамырға дейін
8 маусымнан 10 маусымға дейін
8 маусымнан 10 маусымға дейін
26
IV мерзім (рапс, сұлы)
15 мамырға дейін
8 шілдеден 10 шілдеге дейін
8 шілдеден 10 шілдеге дейін
27
Көп жылдық шөптер 1 мерзім (люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк)
5 мамырға дейін
5 мамырдан 15 мамырға дейін
5 мамырдан 15 мамырға дейін
28
II мерзім (люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк)
15 мамырға дейін
5 шілдеден 20 шілдеге дейін
5 шілдеден 20 шілдеге дейін
29
қысқы бидай (жасыл тағамға)
15 мамырға дейін
10 тамыздан 15 тамызға дейін
10 тамыздан 15 тамызға дейін
30
Сәбіз (тұқымдар)
8 мамырға дейін
10 мамырдан 20 мамырға дейін
10 мамырдан 20 мамырға дейін
31
Пияз (тұқымдар)
8 мамырға дейін
10 мамырдан 20 мамырға дейін
10 мамырдан 20 мамырға дейін
32
Қызылша
15 мамырға дейін
25 мамырдан 5 маусымға дейін
25 мамырдан 5 маусымға дейін
33
Қияр
15 мамырға дейін
16 мамырдан 5 маусымға дейін
16 мамырдан 5 маусымға дейін
34
Қырыққабат көшеті
15 мамырға дейін
25 мамырдан 12 маусымға дейін
25 мамырдан 12 маусымға дейін
35
Томат көшеттері
15 мамырға дейін
28 мамырдан 12 маусымға дейін
28 мамырдан 12 маусымға дейін
36
Қысқы қара бидай
15 мамырға дейін
10 тамыздан 15 тамызға дейін
10 тамыздан 15 тамызға дейін

с 20 мая по 25 мая
с 20 мая по 27 мая
9
Просо
до 15 мая
с 25 мая по 30 мая
с 25 мая по 30 мая
10
Нут
до 10 мая
с 12 мая по 17 мая
с 13 мая по 18 мая
11
Горох
до 15 мая
с 20 мая по 27мая
с 20 мая по 27 мая
12
Соя
до 15 мая
с 22 мая по 25 мая
с 22 мая по 28 мая
13
Чечевица
до 15 мая
с 22 мая по 28 мая
с 23 мая по 30 мая
14
Рапс - посев по традиционному пару
до 10 мая
с 12 мая по 20 мая
с 12 мая по 20 мая
15
Рапс по минимально и нулевому пару
до 15 мая
с 18 мая по 28 мая
с 20 мая по 28 мая
16
Лен, горчица
до 10 мая
с 15 мая по 22 мая
с 18 мая по 25 мая
17
Подсолнечник на маслосемена
до 12 мая
с 15 мая по 20 мая
с 15 мая по 20 мая
18
Подсолнечник на силос
до 15 мая
с 18 мая по 24 мая
с 18 мая по 24 мая
19
Рыжик
до 15 мая
с 20 мая по 25 мая
с 20 мая по 26 мая
20
Картофель
до 12 мая
с 15 мая по 30 мая
с 15 мая по 30 мая
21
Кукуруза на силос
до 12 мая
с 16 мая по 20 мая
с 16 мая по 20 мая
22
Однолетние травы на зеленый корм (овес + горох, горох + овес + ячмень), на сено (суданская трава, просо, могар, овес + вика), на сенаж (овес + ячмень горох + пшеница, овес + грох, просо + горох)
до 15 мая
с 5 июня по 10 июня
с 5 июня по 10 июня
23
Зеленый конвейер: (однолетние травы)
І срок (горох + овес)
до 5 мая
с 8 мая по 10 мая
с 8 мая по 10 мая
24
ІІ срок (овес + ячмень + горох, суданская трава + горох, просо + горох)
до 15 мая
с 23 мая по 25 мая
с 23 мая по 25 мая
25
ІІІ срок (горох + овес + ячмень, суданская трава + горох, овес + горох
до 15 мая
с 8 июня по 10 июня
с 8 июня по 10 июня
26
ІV срок (рапс, овес)
до 15 мая
с 8 июля по 10 июля
с 8 июля по 10 июля
27
Многолетние травы:
І срок (люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк)
до 5 мая
с 5 мая по 15 мая
с 5 мая по 15 мая
28
ІІ срок (люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк)
до 15 мая
с 5 июля по 20 июля
с 5 июля по 20 июля
29
Озимая рожь (на зеленый корм)
до 15 мая
с 10 августа по 15 августа
с 10 августа по 15 августа
30
Морковь (семена)
до 8 мая
с 10 мая по 20 мая
с 10 мая по 20 мая
31
Лук (семена)
до 8 мая
с 10 мая по 20 мая
с 10 мая по 20 мая
32
Свекла
до 15 мая
с 25 мая по 5 июня
с 25 мая по 5 июня
33
Огурцы
до 15 мая
с 16 мая по 5 июня
с 16 мая по 5 июня
34
Рассада капусты
до 15 мая
с 25 мая по 12июня
с 25 мая по12 июня
35
Рассада томатов
до 15 мая
с 28 мая по 12 июня
с 28 мая по 12 июня
36
Озимая рожь
до 15 мая
с 10 августа по 15 августа
с 10 августа по 15 августа