Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының № 10 сайлау округінің аумағында аудандық мәслихаттың депутатына үмiткерлердiң сайлаушылармен кездесулерiн өткiзу үшiн үй-жайларды беру және үгiттiк басылым материалдарын орналастыру орындарын белгiлеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі N 309 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қыркүйекте N 2936 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімі аппаратының 2015 жылғы 13 шілдедегі N 11.1.2-9/897 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімі аппаратының 13.07.2015 N 11.1.2-9/897 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 28-бабы 4, 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына 2-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мамлют аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірге (келісім бойынша) аудандық мәслихаттың депутатына барлық үміткерлер үшін № 10 сайлау округі аумағында үгiттiк басылым материалдарын орналастыру орны болып, Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы (орталық бөлік) мекенжайы бойынша орналасқан "Сказка" дүкенінің ғимараты жанындағы тақта белгiленсiн.
2. Аудандық мәслихаттың депутатына барлық үмiткерлердiң сайлаушылармен № 10 сайлау округі аумағында кездесулер өткiзу үшiн шартты негізде Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы (орталық бөлік), Ленина көшесі, 47, мекенжайы бойынша орналасқан мәдениет Үйінің акт залы ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкiмiнiң аппарат басшысы Қ.С. Сарбалиновқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы бiрiншi ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының әкімі
Е. Бекшенов
"КЕЛІСІЛДІ":
Мамлют аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы
11 қыркүйек 2014 жыл
В. В. Целуйко

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты районного маслихата на территории избирательного округа № 10 Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 11 сентября 2014 года N 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 сентября 2014 года N 2936. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 13 июля 2015 года N 11.1.2-9/897)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 13.07.2015 N 11.1.2-9/897).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Мамлютской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты районного маслихата на территории избирательного округа № 10, расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, город Мамлютка (центральная часть), щит на территории, прилегающей к зданию магазина "Сказка".
2. Предоставить помещение для проведения встреч кандидатов в депутаты районного маслихата на территории избирательного округа № 10 с избирателями на договорной основе расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, город Мамлютка (центральная часть), улица Ленина, 47, актовый зал Дома культуры.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области Сарбалинова К.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Е. Бекшенов
"СОГЛАСОВАНО"
председатель Мамлютской
районной территориальной
избирательной комиссии
11 сентября 2014 года
В.В. Целуйко