Тайынша ауданының сайлау учаскелерін құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы N 03 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 ақпанда 2553 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің 2015 жылғы 16 қазандағы N 43 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің 16.10.2015 N 43 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабының 1, 2-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес шекараларда Тайынша ауданының сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының сайлау учаскелерін құру туралы" аудан әкімінің 2011 жылғы 16 қарашадағы № 33 шешімінің (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2011 жылдың 18 қарашасында № 13-11-218 тіркелген, 2011 жылғы 22 қарашадағы № 48 "Тайыншинские вести", 2011 жылғы 22 қарашадағы № 49 "Тайынша таңы" аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Салтықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Тайынша аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
2014 жыл 21 қантар
Ю. Солунина
Аудан әкімінің 2014 жылғы 21 қантардағы № 3 шешіміне қосымша
Келесі шекараларда Тайынша ауданның сайлау учаскелері:
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің 02.03.2015 N 05 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі).
1) № 450 сайлау учаскесі, Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 201, № 1 орта мектеп:
Күншығыс көшесі № 89 -тен № 253- ке дейін: 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139,141, 143,145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253.
№ 90 -нан № 240-қа дейін: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154,156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240;

Об образовании избирательных участков Тайыншинского района
Решение акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21 января 2014 года N 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 февраля 2014 года N 2553. Утратило силу решеним акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16 октября 2015 года N 43
Сноска. Утратило силу решением акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.10.2015 N 43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года 4 "О выборах в Республике Казахстан" аким Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки Тайыншинского района в границах, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об образовании избирательных участков Тайыншинского района" от 16 ноября 2011 года № 33 (Зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан от 18 ноября 2011 года № 13-11-218, опубликовано в районной газете "Тайыншинские вести от 22 ноября 2011 года № 48 ", "Тайынша таңы" от 22 ноября 2011 года № 49).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Салтыков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Тайыншинской районной
избирательной комиссии
21 января 2014 года
Ю. Солунина
Приложение к решению акима района от 21 января 2014 года № 3
Избирательные участки Тайыншинского района, в границах:
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 02.03.2015 N 05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1) избирательный участок № 450, город Тайынша, улица Конституции Казахстана, 201, средняя школа № 1:
улица Куншыгыс с № 89 по № 253: 89, 91, 93,95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139,141, 143,145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253.
с № 90 по № 240: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154,156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240;

Астана көшесі № 93 -тен № 277- ке дейін: 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 187, 191, 195, 197, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 277;
№ 90 –нан № 312-ге дейін: 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312;
Почтовый бұрылысы № 2, 15, 17, 27;
Чапай көшесі № 91 -ден № 209 – ға дейін: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209.
№ 90 –ден № 208-ге дейін: 90, 92, 94, 96, 98, 100,102, 106, 108, 110, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208;
Абай бұрылысы № 5, 13, 29, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29;
Пугачев бұрылысы № 13, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
Центральный бұрылысы № 7, 15, 25;
Жамбыл бұрылысы № 19, 37;
Московский бұрылысы № 4;
Ветеренарлық емдеу орны № 1;
Қазақстан Конституциясы көшесі № 115 -тен № 271 – ге дейін: 115, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 131, 133, 137, 139, 143, 145, 151, 153, 155, 157, 159, 164, 187, 189, 191, 193, 215, 217, 219,221, 225, 229, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 251, 251 А, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271.
№ 100 -ден № 284-ке дейін: 100, 102, 104, 106, 108, 112, 118, 120, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138,140,142,144,152, 154, 156, 158, 160, 162, 184,204, 216, 220, 222, 224, 228, 230, 234, 236, 238, 240, 242, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 276, 278, 280, 282, 284;
Пролетар көшесі № 121 - ден № 297 - ге дейін: 121, 123, 125, 127, 131, 133, 141, 145, 147, 151, 155, 157, 161, 163, 165, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 203, 205, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 223, 225, 229, 231, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 253, 255, 257, 259, 261, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297.

улица Астана с № 93 по № 277: 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 187, 191, 195, 197, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 277.
с № 90 по № 312: 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312;
переулок Почтовый № 2, 15, 17, 27;
улица Чапаева с № 91 по № 209: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209
с № 90 по № 208: 90, 92, 94, 96, 98, 100,102, 106, 108, 110, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208;
переулок Абая № 5,13,29, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29;
переулок Пугачева № 13, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
переулок Центральный № 7, 15, 25;
переулок Джамбула № 19, 37;
переулок Московский № 4;
ветлечебница № 1;
улица Конституции Казахстана с № 115 по № 271: 115, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 131, 133, 137, 139, 143, 145, 151, 153, 155, 157, 159, 164, 187, 189, 191, 193, 215, 217, 219,221, 225, 229, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 251, 253, 257, 259, 261, 261 А, 263, 265, 267, 269, 271.
с № 100 по № 284: 100, 102, 104, 106, 108, 112, 118, 120, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138,140,142,144,152, 154, 156, 158, 160, 162, 184, 204, 216, 220, 222, 224, 228, 230, 234, 236, 238, 240, 242, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 276, 278, 280, 282, 284;
улица Пролетарская с № 121 по № 297: 121, 123, 125, 127, 131, 133, 141, 145, 147, 151, 155, 157, 161, 163, 165, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 203, 205, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 223, 225, 229, 231, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 253, 255, 257, 259, 261, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297

№ 120 -дан № 314-ке дейін: 120, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 162, 164, 166, 168, 170, 176, 178, 180, 182, 186, 188, 200, 202, 204, 206, 208, 218, 220, 222, 224, 226, 230, 232, 236, 238, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 266, 268, 270, 274, 276, 278, 280, 282, 290,292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 310, 312, 314;
Совет көшесі № 91 -ден № 205-ке дейін: 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 181, 183, 185, 187,189, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205.
№ 90 -нан № 206-ға дейін: 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118,120, 124, 126, 128, 130, 132, 134,140,146, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 204, 206;
Крыжановский көшесі № 19 -дан № 39-ға дейін: 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 39.
№ 32 -ден № 72 –ге дейін: 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 58, 60, 62, 64, 68, 72;
Зебницкий көшесі № 84 -тен № 226-ға дейін: 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226.
№ 87 -ден № 127-ге дейін: 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 115, 117, 119,121, 125,127;
"Северный" шағын ауданы № 1, 2, 3.
2) № 451 сайлау учаскесі, Тайынша қаласы, Коммунистическая көшесі, 55, № 4 орта мектеп:
Күншығыс көшесі № 11- ден № 47-ге дейін: 11, 13,15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
№ 10 -нан № 44-ке дейін: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Октябрь көшесі (Садовая көшесінен 50 лет Октября көшесіне дейін) с № 42а -дан № 122 –ге дейін: 42а, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122.
№ 59 -дан № 123 - ке дейін (көшенің аяғына дейін): 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
Первомай көшесі № 12а -дан № 88-ге дейін (көшенің аяғына дейін): 12а, 14а, 16а, 20а, 22а, 24а, 26а, 28а, 30а, 32а, 34а, 34б, 34, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88.
№ 37 -ден № 113-ке дейін (көшенің соңына дейін): 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113;
Трудовой бұрылысы № 1;

с № 120 по № 314: 120, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 162, 164, 166, 168, 170, 176, 178, 180, 182, 186, 188, 200, 202, 204, 206, 208, 218, 220, 222, 224, 226, 230, 232, 236, 238, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 266, 268, 270, 274, 276, 278, 280, 282, 290,292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 310, 312, 314
улица Советская с № 91 по № 205: 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 181, 183, 185, 187,189, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205
с № 90 по № 206: 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118,120, 124, 126, 128, 130, 132, 134,140,146, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 204, 206;
улица Крыжановского с № 19 по № 39: 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 39.
с № 32 по № 72: 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 58, 60, 62, 64, 68, 72;
улица Зебницкого с № 84 по № 226: 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226.
с № 87 по № 127: 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 115, 117, 119,121, 125,127;
микрорайон "Северный" № 1, 2, 3.
2) избирательный участок № 451, город Тайынша, ул. Коммунистическая, 55, средняя школа № 4:
улица Куншыгыс с № 11 по № 47: 11, 13,15, 17, 19, 21, 23, ь25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
с № 10 по № 44: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Октябрьская (от улицы Садовой до улицы 50 лет Октября) с № 42а по
№ 122: 42а, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122.
с № 59 по № 123 (до конца улицы): 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
улица Первомайская с № 12а по № 88 (до конца улицы): 12а, 14а, 16а, 20а, 22а, 24а, 26а, 28а, 30а, 32а, 34а, 34б, 34, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88.
с № 37 по № 113 (до конца улицы): 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113;
переулок Трудовой № 1;

Космический бұрылысы № 57, 63, 67, 69;
Некрасов бұрылысы № 1;
Фрунзе көшесі № 38 -ден № 62-ге дейін: 38, 42, 50, 52, 62.
№ 51 -ден № 75-ке дейін (Тайыншинский көшесінен бастап): 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
Тайыншинский көшесі № 2 -ден № 42-ге дейін: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42.
№ 1 -ден № 71-ге дейін: 1, 5, 9, 11, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
Мир көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
Коммунистическая көшесі № 1 -ден № 57-ге дейін: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57.
№ 2 -ден № 54-ке дейін: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54;
Чаглинская көшесі № 8 -ден № 42-ге дейін: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 40, 42.
№ 3 -тен № 55-ке: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
Крупская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Заводская көшесі № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
Маяковский көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26;
Садовая көшесі № 19, 25, 27, 29, 31, 35, 37а, 37.
3) № 452 сайлау учаскесі, Тайынша қаласы, Совет көшесі, 63, № 3 орта мектеп:
Совет көшесі № 1 -ден № 89-ға дейін: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89.
№ 2 -ден № 88-ге дейін: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58,60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88;
Зебницкий көшесі № 1 -ден № 85-ке дейін: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85.
№ 2 -ден № 84-ке: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
Пролетар көшесі № 1 -ден № 119-ға дейін: 1, 3, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119.
№ 2 -ден № 118-ке дейін: 2, 4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 44, 46, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 74, 84, 86, 88, 92, 94, 98, 100, 106, 118;

переулок Космический № 57, 63, 67, 69;
переулок Некрасова № 1;
улица Фрунзе с № 38 по № 62: № 38, 42, 50, 52, 62.
с № 51 по № 75 (от улицы Тайыншинской): 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица Тайыншинская с № 2 по № 42: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42.
с № 1 по № 71: 1, 5, 9, 11, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
улица Мира № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
улица Коммунистическая с № 1 по № 57: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57.
с № 2 по № 54: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54;
улица Чаглинская с № 8 по № 42: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 40,42.
с № 3 по № 55: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
улица Крупская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Заводская № 1, 3, 5,6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
улица Маяковского № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23,26;
улица Садовая № 19, 25, 27, 29, 31, 35, 37а, 37а, 37
3) избирательный участок № 452, город Тайынша, улица Советская, 63, средняя школа №3:
улица Советская с № 1 по № 89: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37,39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 65, 67, 69, 73, 75, 77,79, 81, 83, 85, 87, 89.
с № 2 по № 88: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58,60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88;
улица Зебницкого с № 1 по № 85: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85.
с № 2 по № 84: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
улица Пролетарская с № 1 по № 119: 1, 3, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119.
с № 2 по № 118: 2, 4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 44, 46, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 74, 84, 86, 88, 92, 94, 98, 100, 106, 118;

Ново-Элеватор көшесі № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28;
Дзержинский көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
50 лет Октября көшесі № 66, 68;
"Светлый" шағын ауданы № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17;
М. Жұмабаев көшесі, № 1, 5, 7, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 45, 46, 47, 50, 52, 54, 62, 66, 68, 70;
Крыжановский көшесі № 2 -ден № 30-ға дейін: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
№ 5 -тен № 17-ге дейін: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Астана көшесі № 1 -ден № 87-ге дейін: 1, 3, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 87.
№ 2 -ден № 88-ге дейін: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88;
Күншығыс көшесі № 46 –дан № 88-ге дейін: 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88.
№ 49 -дан № 87-ге дейін: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75,77, 79, 81, 83, 85, 87;
Чапай көшесі № 1 -ден № 89-ға дейін: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89.
№ 2 –ден № 88-ге дейін: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88;
Қазақстан Конституциясы көшесі № 1 -ден № 113-ке дейін: 1, 3, 5, 7, 9, 19, 21, 23, 25, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 113.
№ 2 -ден № 98-ге дейін: 2, 4, 8, 10, 14, 16, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 50, 52, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
Ломоносов бұрылысы № 4, 5, 15, 17, 20;
Чехов бұрылысы № 1, 5, 6;
Стройтельный бұрылысы № 9, 10, 18, 19, 20;
Рабочий бұрылысы № 3, 14.
4) № 453 сайлау учаскесі, Тайынша қаласы, Железнодорожный шағын ауданы 15, аудандық мәдениет үйі:
Калинин көшесі № 1, 5, 7, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
Жележнодорожная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 66, 67, 68, 69, 70;

улица Ново-Элеваторская № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28;
улица Дзержинского № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица 50 лет Октября № 66, 68;
микрорайон "Светлый" № 2, 4,5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17;
улица М.Жумабаева № 1, 5, 7,11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 45, 46, 47, 50, 52, 54, 62, 66, 68, 70;
улица Крыжановского с № 2 по № 30: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
с № 5 по № 17: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Астана с № 1 по № 87: 1, 3, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 87.
с № 2 по № 88: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88;
улица Куншыгыс с № 46 по № 88: 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88.
с № 49 по № 87: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75,77, 79, 81, 83, 85, 87;
улица Чапаева с № 1 по № 89: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89.
с № 2 по № 88: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88;
улица Конституции Казахстана с № 1 по № 113: 1, 3, 5, 7, 9, 19, 21, 23, 25, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 93,95, 97, 99, 101, 103, 113.
с № 2 по № 98: 2, 4, 8, 10, 14, 16, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 50, 52, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
переулок Ломоносова № 4, 5, 15, 17, 20;
переулок Чехова № 1, 5, 6;
переулок Строительный № 9, 10, 18, 19, 20;
переулок Рабочий № 3, 14.
4) избирательный участок № 453, город Тайынша, микрорайон Железнодорожный, 15, районный дом культуры:
улица Калинина № 1, 5, 7, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Железнодорожная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21,22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42,45, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 66, 67, 68, 69, 70;

Фурманов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
Солнечный көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Южный көшесі № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Локомотивный көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22;
Островский көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Садовый көшесі № 2, 4, 6, 8, 12, 16, 20, 31, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 101, 105;
Мұнай базасы мекені № 1, 3, 4;
50 лет Октября көшесі № 2а, 2, 4, 6, 10, 11 А, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 52, 54, 56, 58;
Целинная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64, 65;
"Железнодорожный" шағын ауданы № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 19, 22, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35а, 35, 36;
"Железнодорожный" шағын ауданы № 4, 6, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Первомай көшесі № 1 -ден № 35-ке дейін: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
№ 2 -ден № 32-ге дейін: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32;
Октябрь көшесі № 1 –ден № 55-ке дейін: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37,39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55.
№ 2 -ден № 42-ге дейін: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
Фрунзе көшесі № 1 -ден № 47-ге дейін: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
№ 2 -ден № 36а-ға дейін: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а;
Дистанционный бұрылысы № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16.
5) № 454 сайлау учаскесі, Тайынша қаласы, Карл-Маркс көшесі, 75, № 2 орта мектеп:
Западная көшесі № 80 -нен № 148-ге дейін: 80, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 100, 104, 108, 112, 118, 120, 122, 128, 130, 132, 136, 140, 140а, 142, 144, 146, 148.
№ 81 -ден № 179-ға дейін: 81, 81а, 85, 91, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 129, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 149а, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173,175,177,179;
Комсомол көшесі № 36 -дан № 78-ге дейін: 36,38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 70а, 72, 78.

улица Фурманова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Солнечная № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Южная № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Локомотивная № 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22
улица Островского № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
улица Садовая № 2, 4, 6, 8, 12, 16, 20,31, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 101, 105;
усадьба Нефтебазы № 1, 3, 4;
улица 50 лет Октября № 2а, 2, 4, 6, 10, 11 А, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 52, 54, 56, 58;
улица Целинная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64, 65;
микрорайон "Железнодорожный" № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14,19, 22, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35а, 35, 36;
микрорайон "Железнодорожный" № 4, 6, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица Первомайская с № 1 по № 35: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
с № 2 по № 32: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32;
улица Октябрьская с № 1 по № 55: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37,39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55.
с № 2 по № 42: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
улица Фрунзе с № 1 по № 47: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
с № 2 по № 36а: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а;
переулок Дистанционный № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16.
5) избирательный участок № 454, город Тайынша, улица Карла Маркса, 75, средняя школа №2:
улица Западная с № 80 по № 148: 80, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 100, 104, 108, 112, 118, 120, 122, 128, 130, 132, 136, 140, 140а, 142, 144, 146, 148.
с № 81 по № 179: 81, 81а, 85, 91, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 129, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 149а, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171,173,175,177,179.
улица Комсомольская с № 36 по № 78: 36,38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66,68, 70, 70а, 72, 78.

№ 39 -дан № 85-ке дейін: 39, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 67а, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85;
Карл-Маркс көшесі № 44 -тен № 150-ге дейін: 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 64, 66, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 100, 104, 106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 150.
№ 37 -ден № 123-ке дейін: 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 65, 67, 69, 73, 83, 85, 87, 89, 93, 95, 99, 101, 105, 109, 113, 121, 123;
Куйбышев көшесі № 28 -ден № 80-ге дейін: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80.
№ 27 –ден № 79-ға дейін: 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 73, 75, 79;
Киров көшесі № 42 -ден № 122-ге дейін: 42, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 98, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116а, 118, 120, 122.
№ 47 -ден № 133-ке дейін: 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 127, 129, 131, 133;
Энгельс көшесі № 54 -тен № 88-ге дейін: 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 86, 88;
№ 53 -тен № 87-ге дейін: 53, 55, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87;
Магистральный көшесі № 32 -ден № 72-ге дейін: 32, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 72.
№ 33 –тен № 99-ға дейін: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 65, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Фабричная көшесі № 41 -ден № 93-ке дейін: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93.
6) № 455 сайлау учаскесі, Большой Изюм селосы Октябрьская көшесі, 89 орта мектеп
Большой Изюм селосы - Вагнер көшесі, Набережный көшесі Больничный бұрылысына дейін; Октябрь көшесі; Целинный көшесі.
7) № 456 сайлау учаскесі, Большой Изюм селосы Элеваторская көшесі 10/3, "Ак-жар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі клубы (келісім бойынша)
Большой Изюм селосы Больничный бұрылысынан бастап; "Ак-Жар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі тұрғын аймағы; Северное селосы, Октябрьское селосы, Терновка селосы
8) № 457 сайлау учаскесі, Ново-Приречное селосы Школьный бұрылысы 6, негізгі мектеп
Новоприречное селосы
9) № 458 сайлау учаскесі, Чермошнянка селосы Школьная көшесі 15,
орта мектеп
Чермошнянка селосы, Теңіз селосы
10) № 459 сайлау учаскесі, Бахмут селосы Школьная көшесі 4, бастауыш
мектеп
Бахмут селосы
11) № 460 сайлау учаскесі, Новоивановка селосы Школьная көшесі 13,
бастауыш мектеп
Новоивановка селосы.

с № 39 по № 85: 39, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 67а, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85.
улица Карла Маркса с № 44 по № 150: 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 64, 66, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 100, 104, 106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 150.
с № 37 по № 123: 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 65, 67, 69, 73, 83, 85, 87, 89, 93, 95, 99, 101, 105, 109, 113, 121, 123.
улица Куйбышева с № 28 по № 80: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80.
с № 27 по № 79: 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 73, 75, 79.
улица Кирова с № 42 по № 122: 42, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 98, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116а, 118, 120, 122.
с № 47 по № 133: 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 127, 129, 131, 133.
улица Энгельса с № 54 по № 88: 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 86, 88.
с № 53 по № 87: 53, 55, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87.
улица Магистральная с № 32 по № 72: 32, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 72.
с № 33 по № 99: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47,49, 51, 53, 55, 59, 61,65, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99
улица Фабричная с № 41 по № 93: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93
6) избирательный участок № 455, село Большой Изюм улица Октябрьская 89, средняя школа
село Большой Изюм, улица Вагнера, улица Набережная до переулка Больничный; улица Октябрьская; улица Целинная
7) избирательный участок № 456, село Большой Изюм улица Элеваторская 10/3, клуб товарищества с ограниченной ответственностью "Ак-жар" (по согласованию)
село Большой Изюм, от переулка Больничного; жилая зона товарищества с ограниченной ответственностью "Ак-Жар"; село Северное, село Октябрьское, село Терновка
8) избирательный участок № 457, село Ново-Приречное переулок Школьный 6, основная школа
село Новоприречное
9) избирательный участок № 458, село Чермошнянка улица Школьная 15,
средняя школа
село Чермошнянка, село Тениз
10) избирательный участок № 459, село Бахмут улица Школьная 4, начальная школа
село Бахмут
11) избирательный участок № 460, село Новоивановка улица Школьная
13, начальная школа
село Новоивановка

12) № 461 сайлау учаскесі, Леонидовка селосы Школьная көшесі 17, орта мектеп
Леонидовка селосы.
13) № 462 сайлау учаскесі, Многоцветное селосы Школьная көшесі 21, негізгі мектеп
Многоцветное селосы.
14) № 463 сайлау учаскесі, Нагорное селосы Школьная көшесі, "Поляна" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимарат (келісім бойынша)
Нагорное селосы.
15) № 464 сайлау учаскесі, Мироновка селосы Школьная көшесі 2, орта
мектеп
Мироновка селосы.
16) № 465 сайлау учаскесі, Виноградовка селосы Центральная көшесі 33,
селолық кітапхана
Виноградовка селосы.
17) № 466 сайлау учаскесі, Заречное селосы Интернациональная көшесі
10, бастауыш мектеп
Заречное селосы.
18) № 467 сайлау учаскесі, Надеждинка селосы Абая көшесі 24, мектеп ғимараты
Надеждинка селосы.
19) № 468 сайлау учаскесі, Теңдік селосы Абая көшесі, орта мектеп
Теңдік селосы
20) № 469 сайлау учаскесі, Кантемировец селосы Школьная көшесі,
негізгі мектеп
Кантемировец селосы
21) № 470 сайлау учаскесі, Котовское селосы Центральная көшесі, "Фирма Котовское СК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі (келісім бойынша).
Ескерту. 21) тармақша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің 27.03.2015 N 10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
22) № 471 сайлау учаскесі, Киров селосы Пушкина көшесі 73, ауылдық клуб
Киров селосы, Мирное селосы, Восточное селосы, Трудовое селосы.
23) № 472 сайлау учаскесі, Агроном селосы Школьная көшесі 1,
бастауыш мектеп
Агроном селосы.
24) № 473 сайлау учаскесі, Ильич селосы Абая көшесі 6, орта мектеп
Ильич селосы, Агроном селосы.
25) № 474 сайлау учаскесі, Қарағаш селосы Школьная көшесі 1, орта
мектеп
Қарағаш селосы, Тапшыл селосы.
26) № 475 сайлау учаскесі, Калиновка селосы Школьная көшесі, негізгі мектеп
Калиновка селосы.
27) № 476 сайлау учаскесі, Константиновка селосы Школьная көшесі, негізгі мектеп
Константиновка селосы.
28) № 477 сайлау учаскесі, Ақ-құдық селосы Центральная көшесі, "Племзавод Алабота" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимарат (келісім бойынша)
Аққұдық селосы.
29) № 478 сайлау учаскесі, Целинное селосы Школьная көшесі, бастауыш
мектеп
Целинное селосы, Талдыкөл селосы, Золоторунное селосы, Сүгірбай селосы.
30) № 479 сайлау учаскесі, Ясная Поляна селосы Куйбышев көшесі,
мәдениет үйі
Ясная Поляна селосы.
31) № 480 сайлау учаскесі, Вишневка селосы Центральная көшесі, мәдениет үйі
Вишневка селосы.
32) № 481 сайлау учаскесі, Новодворовка селосы Школьная көшесі,
негізгі мектеп
Новодворовка селосы.
33) № 482 сайлау учаскесі, Дашка-Николаевка селосы Школьная көшесі, селолық клуб
Дашка-Николаевка селосы.

12) избирательный участок № 461, село Леонидовка улица Школьная 17,
Средняя школа
село Леонидовка
13) избирательный участок № 462, село Многоцветное улица Школьная 21, основная школа
село Многоцветное
14) избирательный участок № 463, село Нагорное улица Школьная, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Поляна" (по согласованию)
село Нагорное
15) избирательный участок № 464, село Мироновка улица Школьная 2, средняя школа
село Мироновка
16) избирательный участок № 465, село Виноградовка улица Центральная
33, сельская библиотека
село Виноградовка
17) избирательный участок № 466, село Заречное улица Интернациональная 10, начальная школа
село Заречное
18) избирательный участок № 467, село Надеждинка улица Абая 24, здание школы
село Надеждинка
19) избирательный участок № 468, село Тендык улица Абая, средняя школа
село Тендык
20) избирательный участок № 469, село Кантемировец улица Школьная,
основная школа
село Кантемировец
21) избирательный участок № 470, село Котовское улица Центральная, контора товарищества с ограниченной ответственностью "Фирма Котовское СК" (по согласованию).
Сноска. Подпункт 21) - в редакции решения акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27.03.2015 N 10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
22) избирательный участок № 471, село Кирово улица Пушкина 73, сельский клуб
село Кирово, село Мирное, село Восточное, село Трудовое
23) избирательный участок № 472, село Агроном улица Школьная 1, начальная школа
село Агроном
24) избирательный участок № 473, село Ильич улица Абая 6, средняя школа
село Ильич
25) избирательный участок № 474, село Карагаш улица Школьная 1, средняя школа
село Карагаш, село Тапшил
26) избирательный участок № 475, село Калиновка улица Школьная, основная школа
село Калиновка
27) избирательный участок № 476, село Константиновка улица Школьная, основная школа
село Константиновка
28) избирательный участок № 477, село Аккудук улица Центральная, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Племзавод Алабота" (по согласованию)
село Аккудук
29) избирательный участок № 478, село Целинное улица Школьная, начальная школа
село Целинное, село Талдыколь, село Золоторунное, село Сугурбай
30) избирательный участок № 479, село Ясная Поляна улица Куйбышева,
дом культуры
село Ясная Поляна
31) избирательный участок № 480, село Вишневка улица Центральная, дом культуры
село Вишневка
32) избирательный участок № 481, село Новодворовка улица Школьная, основная школа
село Новодворовка
33) избирательный участок № 482, село Дашка-Николаевка улица Школьная, сельский клуб
село Дашка-Николаевка

34) № 483 сайлау учаскесі, Донецкое селосы Комарова көшесі, мәдениет үйі
Донецкое селосы.
35) № 484 сайлау учаскесі, Подольское селосы Школьная көшесі, орта мектеп
Подольское селосы.
36) № 485 сайлау учаскесі, Краснокиевка селосы Школьная көшесі, орта мектеп
Краснокиевка селосы.
37) № 486 сайлау учаскесі, Белоярка селосы Школьная көшесі, 2 медициналық пункт
Белоярка селосы.
38) № 487 сайлау учаскесі, Зеленый Гай селосы Вавровского көшесі,
мәдениет үйі
Зеленый Гай селосы
39) № 488 сайлау учаскесі, Новогречановка селосы Центральная көшесі,
"Новый труд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимарат (келісім бойынша)
Новогречановка селосы.
40) № 489 сайлау учаскесі, Тихоокеанское селосы Садовая көшесі,
селолық клуб
Тихоокеанское селосы.
41) № 490 сайлау учаскесі, Шұңқыркөл селосы Школьная көшесі, орта
мектеп
Шұңқыркөл селосы.
42) № 491 сайлау учаскесі, Алабота селосы Школьная көшесі, бұрынғы
мектебтің ғимараты
Алабота селосы.
43) № 492 сайлау учаскесі, Чкалов селосы Жамбыл көшесі 40, № 1 орта мектеп
Чкалов селосы: Куйбышев көшесі, Сейфуллин көшесі, М.Горький көшесі, Больничный бұрылы көшесі, Чкалов көшесі, Южная көшесі, Гагарин көшесі, Садовая көшесі, Юбилейная көшесі, Молодежная көшесі, Совхозная көшесі, Восточная көшесі, Степная көшесі.
44) № 493 сайлау учаскесі, Петровка селосы Школьная көшесі, орта
мектеп
Петровка селосы.
45) № 494 сайлау учаскесі, Новоберезовка селосы Школьная көшесі 3, бұрынғы мектебтің ғимараты
Новоберезовка селосы.
46) № 495 сайлау учаскесі, Амандық селосы Школьная көшесі, орта
мектеп
Амандық селосы, Жаңадәуір селосы.
47) № 496 сайлау учаскесі, Ильичевка селосы Бесқарағай көшесі, орта
мектеп
Ильичевка селосы.
48) № 497 сайлау учаскесі, Аймақ селосы Мира көшесі, негізгі мектеп
Аймақ селосы.
49) № 498 сайлау учаскесі, Келлеровка селосы Строительная көшесі 17,
мәдениет үйі
Келлеровка селосы.
50) № 499 сайлау учаскесі, село Богатыровка, ауылдық клуб
село Богатыровка.
51) № 500 сайлау учаскесі, Кременчуг селосы, бастауыш мектеп
Кременчуг селосы, Липовка селосы.
52) № 501 сайлау учаскесі, Драгомировка селосы Школьная көшесі, орта
мектеп
Драгомировка селосы.
53) № 502 сайлау учаскесі, Обуховка селосы Школьная көшесі, негізгі
мектеп
Обуховка селосы.
54) № 503 сайлау учаскесі, Ивангород селосы Школьная көшесі,
бастауыш мектеп
Ивангород селосы.
55) № 504 сайлау учаскесі, Любимовка селосы Школьная көшесі, негізгі мектеп
Любимовка селосы.
56) № 505 сайлау учаскесі, Рощинское селосы Школьная көшесі 14, орта
мектеп
Рощинское селосы, Сарыбай селосы.
57) № 506 сайлау учаскесі, Комсомолец селосы Комсомольская көшесі 3, мектеп ғимараты
Комсомолец селосы.

34) избирательный участок № 483, село Донецкое улица Комарова, дом культуры
село Донецкое
35) избирательный участок № 484, село Подольское улица Школьная, средняя школа
село Подольское
36) избирательный участок № 485, село Краснокиевка улица Школьная, средняя школа
село Краснокиевка
37) избирательный участок № 486, село Белоярка улица Школьная, 2 медицинский пункт
село Белоярка
38) избирательный участок № 487, село Зеленый Гай улица Вавровского,
дом культуры
село Зеленый Гай
39) избирательный участок № 488, село Новогречановка улица Центральная, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Новый труд" (по согласованию)
село Новогречановка
40) избирательный участок № 489, село Тихоокеанское улица Садовая, сельский клуб
село Тихоокеанское
41) избирательный участок № 490, село Шункурколь улица Школьная, средняя школа
село Шункурколь
42) избирательный участок № 491, село Алабота улица Школьная, здание бывшей школы
село Алабота
43) избирательный участок № 492, село Чкалово улица Жамбыла, 40, средняя школа № 1
село Чкалово улица Куйбышева, улица Сейфуллина, улица М.Горького, улица Больничный переулок, улица Чкалова, улица Южная, улица Гагарина, улица Садовая, улица Юбилейная, улица Молодежная, улица Совхозная, улица Восточная, улица Степная
44) избирательный участок № 493, село Петровка улица Школьная, средняя школа
село Петровка
45) избирательный участок № 494, село Новоберезовка улица Школьная
3, здание бывшей школы
село Новоберезовка
46) избирательный участок № 495, село Амандык улица Школьная, средняя школа
село Амандык, село Жанадаур.
47) избирательный участок № 496, село Ильичевка улица Бесқарағай, средняя школа
село Ильичевка
48) избирательный участок № 497, село Аймак улица Мира, основная школа
село Аймак
49) избирательный участок № 498, село Келлеровка улица Строительная
17, дом культуры
село Келлеровка
50) избирательный участок № 499, село Богатыровка, сельский клуб
село Богатыровка
51) избирательный участок № 500, село Кременчуг, улица Новая, 4 начальная школа
село Кременчуг, село Липовка
52) избирательный участок № 501, село Драгомировка улица Школьная,
средняя школа
село Драгомировка
53) избирательный участок № 502, село Обуховка улица Школьная, основная школа
село Обуховка
54) избирательный участок № 503, село Ивангород улица Школьная, начальная школа
село Ивангород
55) избирательный участок № 504, село Любимовка улица Школьная, основная школа
село Любимовка
56) избирательный участок № 505, село Рощинское улица Школьная 14, средняя школа
село Рощинское, село Сарыбай.
57) избирательный участок № 506, село Комсомолец улица Комсомольская 3, здание школы
село Комсомолец

58) № 507 сайлау учаскесі, Макашевка селосы Рабочая көшесі 7, орта
мектеп
Макашевка селосы, Краматоровка селосы.
59) № 508 сайлау учаскесі, Октябрьское селосы Молодежная көшесі 2/1, медициналық пункт
Октябрьское селосы.
60) № 509 сайлау учаскесі, Димитровка селосы Школьная көшесі 4а, мектебтің ғимараты
Димитровка селосы.
61) № 510 сайлау учаскесі, Красная Поляна селосы Кооперативная 30,
мәдениет үйі
Красная Поляна селосы.
62) № 511 сайлау учаскесі, Черниговка селосы Абая көшесі 19, мектебтің ғимараты
Черниговка селосы, Глубокое селосы.
63) № 512 сайлау учаскесі, Доброжановка селосы Центральный көшесі
40, селолық клуб
Доброжановка селосы.
64) № 513 сайлау учаскесі, Озерное селосы Садовая көшесі 14, орта
мектеп
Озерное селосы.
65) № 514 сайлау учаскесі, Степное селосы Центральная көшесі 14,
"Степной" өндірістік кооператив ғимарат (келісім бойынша)
Степное селосы.
66) № 515 сайлау учаскесі, Краснодольск селосы Школьная көшесі 18,
негізгі мектеп
Краснодольск селосы.
67) № 516 сайлау учаскесі, Южное селосы Садовая көшесі 20, селолық
клуб
Южное селосы.
68) № 517 сайлау учаскесі, Летовочное селосы Коммунистическая 17 көшесі, мәдениет үй
Летовочное селосы.
69) № 518 сайлау учаскесі, Подлесное селосы Школьная көшесі, орта
мектеп
Подлесное селосы.
70) № 519 сайлау учаскесі, Горькое селосы Пушкин көшесі, орта мектеп
Горькое селосы.
71) № 520 сайлау учаскесі, Краснокаменка селосы Центральная көшесі, негізгі мектеп
Краснокаменка селосы.
72) № 521 сайлау учаскесі, Талап селосы Мектеп көшесі, негізгі мектеп
Талап селосы.
73) № 522 сайлау учаскесі, Мәдениет селосы Школьная көшесі, негізгі
мектеп
Мәдениет селосы.
74) № 523 сайлау учаскесі, Озерное селосы Лесная көшесі, бастауыш мектеп
75) № 524 сайлау учаскесі, Чкалов селосы Жамбыл көшесі, № 2 орта мектеп
Чкалов селосы: Мира көшесі, Киров көшесі, Автотранспортная көшесі, Набережная көшесі, Озерная көшесі, Ленин көшесі, 50 лет ВЛКСМ көшесі, Советская көшесі, Жамбыл көшесі, Сыздыков көшесі.
76) № 525 сайлау учаскесі, Тайынша қаласы, Колхозная көшесі, 20, "Қабат Астық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимарат (келісім бойынша):
Западная көшесі № 2 -ден № 78-ға дейін: № 2, 8, 12, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78.
№ 1 -ден № 79-ға дейін: № 1, 5, 7, 9а, 13, 15, 17, 21, 25, 29, 31, 35; 37, 39, 45, 47, 49, 51, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79;
Комсомол көшесі № 2 -ден № 32-ге дейін: № 2, 4, 6, 8, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32.
№ 1 -ден № 33-ке дейін: № 1, 3, 5, 9, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;

58) избирательный участок № 507, село Макашевка улица Рабочая 7, средняя школа
село Макашевка, село Краматоровка.
59) избирательный участок № 508, село Октябрьское улица Молодежная 2/1, медицинский пункт
село Октябрьское
60) избирательный участок № 509, село Димитровка Школьная 4а, здание школы
село Димитровка
61) избирательный участок № 510, село Красная Поляна улица Кооперативная 30, дом культуры
село Красная Поляна.
62) избирательный участок № 511, село Черниговка улица Абая 19, здание школы
село Черниговка, село Глубокое.
63) избирательный участок № 512, село Доброжановка улица Центральная 40, сельский клуб
село Доброжановка
64) избирательный участок № 513, село Озерное улица Садовая 14, средняя школа
село Озерное.
65) избирательный участок № 514, село Степное улица Центральная 14, здание производственного кооператива "Степной" (по согласованию)
село Степное.
66) избирательный участок № 515, село Краснодольск улица Школьная 18, основная школа
село Краснодольск.
67) избирательный участок № 516, село Южное улица Садовая, 20, сельский клуб
село Южное.
68) избирательный участок № 517, село Летовочное улица Коммунистическая, 17 Дом культуры
село Летовочное.
69) избирательный участок № 518, село Подлесное улица Школьная, основная школа
село Подлесное.
70) избирательный участок № 519, село Горькое улица Пушкина, средняя
школа
село Горькое.
71) избирательный участок № 520, село Краснокаменка улица Центральная, основная школа
село Краснокаменка.
72) избирательный участок № 521, село Талап улица Мектеп, основная школа
село Талап.
73) избирательный участок № 522, село Маданиет улица Школьная, основная школа
село Маданиет.
74) избирательный участок № 523, село Озерное улица Лесная, начальная школа
село Озерное.
75) избирательный участок № 524, село Чкалово улица Жамбыла, средняя школа № 2
село Чкалово улица Мира, улица Кирова, улица Автотранспортная, улица Набережная, улица Озерная, улица Ленина, улица 50 лет ВЛКСМ, улица Советская, улица Жамбыла, улица Сыздыкова.
76) избирательный участок № 525, город Тайынша улица Колхозная, 20 здание товарищества с ограниченной ответственностью "Қабат Астық" (по согласованию)
улица Западная с № 2 по № 78: 2, 8, 12, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78.
с № 1 по № 79: 1, 5, 7, 9а, 13, 15, 17, 21, 25, 29, 31, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79;
улица Комсомольская с № 2 по № 32: 2, 4, 6, 8, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32.
с № 1 по № 33: 1, 3, 5, 9, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;

Карл-Маркс көшесі № 2 -ден № 34-ге дейін: № 2, 12, 14, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34.
№ 1 -ден № 35-ке дейін: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35;
Куйбышев көшесі № 6 -дан № 26-ге дейін: № 6, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
№ 5 –тен № 25-ға дейін: № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
Киров көшесі № 2 -ден № 34-ге дейін: № 2, 6, 10, 12, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
№ 3 -тен № 35-ке дейін: 3, 5,7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 35;
Энгельс көшесі № 4 -тен № 52-ге дейін: 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 28, 30, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 52.
№ 3 -тен № 51-ге дейін: 3, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
Магистральный көшесі № 2 -ден № 30-ге дейін: № 2, 4, 6, 10, 12, 16, 18, 20, 24, 26, 30.
№ 3 –ден № 31-ға дейін: 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 23, 27, 31;
Фабричная көшесі № 1 -ден № 39-ға дейін: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39.
№ 32-ден № 36-ға дейін: 32, 34, 36;
Кооперативная көшесі № 1 –ден № 35-ке дейін: № 1, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
№ 8 -ден № 34-ке дейін: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34;
Горький көшесі № 2 -ден № 34-ке дейін: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34.
№ 1 - ден № 35 –ке дейін: № 1, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35;
Панфилов бұрылысы № 1, № 2;
Пушкин көшесі № 4 -тен № 58-ге дейін: № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
№ 1 -тен № 79-ға дейін: 1, 11, 15, 17, 19, 21, 29, 33, 37, 41, 45, 47, 49, 49а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
Лесной бұрылысы № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Мәншүк Мәметова көшесі № 2 -ден № 48-ге дейін: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48.
№ 1 - ден № 49 - ға дейін: № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 23/1, 23/3, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 47, 49;
Колхозный көшесі № 2 –ден № 76-ға дейін: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 70, 72, 74, 76.
№ 5 -тен № 49-ға дейін: № 5, 7, 9, 11, 21, 23, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 43, 47, 49;
Степная көшесі № 4 -тен № 72-ке дейін: № 4, 6, 8, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 62, 64, 66, 68, 72;
№ 1 -ден № 57 –ге дейін: 1, 1а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 43, 47, 49, 53, 55, 57.

улица Карла Маркса с № 2 по № 34: 2, 12, 14, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34.
с № 1 по № 35: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35;
улица Куйбышева с № 6 по № 26: 6, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
с № 5 по № 25: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Кирова с № 2 по № 34: 2, 6, 10, 12, 16,18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
с № 3 по № 35: 3, 5,7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 35;
улица Энгельса с № 4 по № 52: 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 28, 30, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 52.
с № 3 по № 51: 3, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 37, 41, 43, 45,47, 49, 51;
улица Магистральная с № 2 по № 30: 2, 4, 6, 10, 12, 16, 18, 20, 24, 26, 30.
с № 3 по № 31: 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 23, 27, 31;
улица Фабричная с № 1 по № 39: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39.
с № 32 по 36: 32, 34, 36;
улица Кооперативная с № 1 по № 35: 1, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
с № 8 по № 34: 8, 10, 12, 14, 16, 18,20, 24, 26, 30, 32, 34;
улица Горького с № 2 по № 34: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34.
с № 1 по № 35: 1, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35;
переулок Панфилова № 1,2;
улица Пушкина с № 4 по № 58: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58.
с № 1 по № 79: 1, 11, 15, 17, 19, 21, 29, 33, 37, 41, 45, 47, 49, 49а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
переулок Лесной № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Маншук Маметовой с № 2 по № 48: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48.
с № 1 по № 49: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 23/1, 23/3, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 47, 49;
улица Колхозная с № 2 по № 76: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 70, 72, 74, 76.
с № 5 по № 49: 5, 7, 9, 11, 21, 23, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 43, 47, 49;
улица Степная с № 4 по № 72: 4, 6, 8, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 62, 64, 66, 68, 72.
с № 1 по № 57: 1,1а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 43, 47, 49, 53, 55, 57.