Тайынша ауданы азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласында мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 шілдедегі N 392 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 тамызда N 2914 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы N 522 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 21.12.2015 N 522 қаулысымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 3-тармағына сәйкес Солтүстiк Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тайынша ауданы азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласында мамандары лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 10 ақпандағы № 93 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын азаматтық қызметкерлердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының Тізбесін айқындау туралы" қаулысының (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тiзiлiмiнде 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 13-11-145 тiркелдi, 2009 жылғы 17 сәуірдегі "Тайынша таңы" аудандық газетiнде, 2009 жылғы 17 сәуірдегі "Тайыншинские вести" аудандық газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің өнеркәсіп, құрылыс және жедел мәселелер жөніндегі жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының әкімі
С. Салтықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
мәслихатының хатшысы
Қ. Шәріпов
2014 жыл
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 18 шілдедегі
№ 392 қаулысына
қосымша
Тайынша ауданы азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласында мамандары лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Тайыншинского района
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 18 июля 2014 года N 392. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 августа 2014 года N 2914. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года N 522
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21.12.2015 N 522 (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Тайыншинского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2009 года № 93 "Об определении Перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях за счет средств районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-11-145 от 7 апреля 2009 года, опубликовано 17 апреля 2009 года в районной газете "Тайынша таңы", 17 апреля 2009 года в районной газете "Тайыншинские вести").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района Северо- Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Салтыков
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К. Шарипов
2014 год
Приложение
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 18 июля 2014 года № 392
Перечень
должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Тайыншинского района

1. Денсаулық сақтау саласында мамандарының лауазымдары:
дәрігер;
медициналық бике;
диетикалық бике.
2. Әлеуметтік қамсыздандыру саласында мамандарының лауазымдары:
үйде әлеуметтік көмек бөлімшесінің меңгерушісі;
күтім бойынша әлеуметтік жұмысшы;
әлеуметтік жұмыс бойынша кеңесші;
жұмыспен қамту орталығының маманы.
3. Білім беру саласында мамандарының лауазымдары:
мемлекеттік мекеменің басшысы,
мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары,
мемлекеттік мекеме басшысының бірінші орынбасары,
қазыналық кәсіпорынның басшысы,
қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары,
қазыналық кәсіпорын басшысының бірінші орынбасары;
мұғалім;
социолог;
психолог;
тәрбиеші;
музыкалық жетекші;
нұсқаушы;
әдістемелік кабинеттің жетекшісі;
әдіскер;
шебер;
оқытушы;
вожатый;
кітапхана меңгерушісі,
жатақхана меңгерушісі,
шеберхана меңгерушісі.
4. Мәдениет саласында мамандарының лауазымдары:
мемлекеттік мекеменің басшысы,
мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары,
мемлекеттік мекеме басшысының бірінші орынбасары,
қазыналық кәсіпорынның басшысы,
қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары,
қазыналық кәсіпорын басшысының бірінші орынбасары;
бөлімше басшысы;
кітапхананың меңгерушісі,
мәдениет үйінің меңгерушісі;
әдіскер;
кітапханашы,
аға кітапханашы;
библиограф;
режиссер;
аккомпаниатор;
мәдени ұйымдастырушы;
хореограф.
5. Спорт саласында мамандарының лауазымдары:
бас маман,
аға маман,
нұсқаушы,
әдіскер,
жаттықтырушы.
6. Ветеринария саласында мамандарының лауазымдары:
ветеринарлық дәрігер;
ветеринарлық фельдшер.

1. Должности специалистов в области здравоохранения:
врач;
медицинская сестра;
диетическая сестра.
2. Должности специалистов в области социального обеспечения:
заведующий отделением социальной помощи на дому;
социальный работник по уходу;
консультант по социальной работе;
специалист центра занятости.
3. Должности специалистов в области образования:
руководитель государственного учреждения,
заместитель руководителя государственного учреждения,
первый заместитель руководителя государственного учреждения,
руководитель казенного предприятия,
заместитель руководителя казенного предприятия,
первый заместитель руководителя казенного предприятия;
учитель;
социолог;
психолог;
воспитатель;
музыкальный руководитель;
инструктор;
руководитель методического кабинета;
методист;
мастер;
преподаватель;
вожатый;
заведующий библиотекой,
заведующий интернатом,
заведующий мастерской.
4. Должности специалистов в области культуры:
руководитель государственного учреждения,
заместитель руководителя государственного учреждения,
первый заместитель руководителя государственного учреждения,
руководитель казенного предприятия,
заместитель руководителя казенного предприятия,
первый заместитель руководителя казенного предприятия;
руководитель подразделения,
заведующий библиотекой,
заведующий клубом,
методист,
библиотекарь,
старший библиотекарь;
библиограф;
режиссер;
аккомпаниатор;
культорганизатор;
хореограф.
5. Должности специалистов в области спорта:
главный специалист,
старший специалист,
инструктор,
методист,
тренер.
6. Должности специалистов в области ветеринарии:
ветеринарный врач;
ветеринарный фельдшер.