Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында шығып қалған ауылдық округтері және Тайынша қаласы әкімдерінің орнына кандидаттарға таңдаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 21 қазандағы № 524 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қазанда N 2972 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы N 656 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 24.12.2014 N 656 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабы 4, 6 тармақтарына, "Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттігін тоқтату және қызметтен босату Қағидаларының 29 тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес, Тайынша аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында шығып қалған ауылдық округтері және Тайынша қаласы әкімдерінің орнына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. 2 қосымшасының тізбесіне сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында шығып қалған ауылдық округтері және Тайынша қаласы әкімдерінің орнына барлық кандидатарға таңдаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізінде үй-жайлар берілсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының әкімі
С. Салтықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
21 қазан 2014 жыл
Ю. Солунина
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қазандағы № 524 қаулысына 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында шығып қалған ауылдық округтері және Тайынша қаласы әкімдерінің орнына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
р/с
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
1.
Тайынша қаласы
"Достық" орталық аландағы ақпараттық стенд, Железнодорожный ш.а. мекен жайы бойынша орналасқан темір жол вокзалы ғимаратының алдындағы ақпараттық стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов и города Тайынши вместо выбывших на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21 октября 2014 года № 524. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 октября 2014 года № 2972. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года N 656
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24.12.2014 N 656.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 "О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа", акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Тайыншинской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов и города Тайынши вместо выбывших на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещение для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы сельских округов и города Тайынши вместо выбывших на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 2.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Салтыков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Тайыншинской
районной избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
21 октября 2014 года
Ю. Солунина
Приложение 1 к постановлению акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21 октября 2014 года № 524
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов и города Тайынши вместо выбывших на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения печатных агитационных материалов
1
г. Тайынша
Информационный стенд на центральной площади "Достык",
информационный стенд у здания железнодорожного вокзала, расположенного по адресу: мкр. Железнодорожный.

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қазандағы № 524 қаулысына 2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында шығып қалған ауылдық округтері және Тайынша қаласы әкімдерінің орнына барлық кандидаттарға таңдаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізінде берілетін үй-жай
р/с
Елді мекен атауы
Таңдаушылармен кездесуі үшін үй-жай
1.
Тайынша қаласы
Аудандық мәдениет үйі

Приложение 2 к постановлению акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21 октября 2014 года № 524
Помещение для проведения встреч с выборщиками, предоставляемые на договорной основе всем кандидатам в акимы сельских округов и города Тайынши вместо выбывших на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование населенного пункта
Помещение для проведения встреч с выборщиками
1.
г. Тайынша
Районный дом культуры