Тимирязев ауданы бойынша 2014 жылға субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімдер ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрі бойынша егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 22 мамырдағы N 180 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 мамырда N 2812 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 шілдедегі N 256 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 23.07.2014 256 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 31-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекiтiлген, Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы бойынша субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімдер ұсыну мерзімдері және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрі бойынша егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің орынбасары А.Т. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 5 мамырдан туындаған құқық қатынастарына таратылады.
Аудан әкімі                                Е. Базарханов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 22 мамырдағы
№ 180 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы бойынша 2014 жылға субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімдер ұсыну мерзімдері және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрі бойынша егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдері
Егіншілік
зонасы,
топырақты-
егіншілік
ауданы
Дақылдардың атауы
Субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімдер ұсыну мерзімдері
Егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдері
ІІ-тегіс далалық, шақпақты далалық
Жаздық жұмсақ бидай, орташа ерте пісетін сорттар
28 мамырға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тимирязевскому району на 2014 год
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2014 года N 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 мая 2014 года N 2812. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 23 июля 2014 года N 256
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 23.07.2014 N 256
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Искакова А.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 5 мая 2014 года.
Аким района                                Е. Базарханов
Приложение
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от 22 мая 2014 года № 180
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области на 2014 год
Земледель-
ческая зона,
почвенно-
земледель-
ческий район
Наименование культуры
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий
Оптимальные сроки проведения сева
II степная равнинная, колочно-
степная
Яровая мягкая пшеница, среднеранние сорта
до 28 мая

28 мамырдан 5 маусымға дейін
Жаздық жұмсақ бидай, орташа пісетін сорттар
20 мамырға дейін
20 мамырдан 30 мамырға дейін
Жаздық жұмсақ бидай, орташа кештеу пісетін сорттар
18 мамырға дейін
18 мамырдан 25 мамырға дейін
Жаздық қатты бидай
20 мамырға дейін
20 мамырдан 25 мамырға дейін
Арпа – ерте пісетін сорттар
30 мамырға дейін
30 мамырдан 5 маусымға дейін
Арпа - орташа пісетін сорттар
25 мамырға дейін
25 мамырдан 3 маусымға дейын
Сұлы
25 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Қарақұмық
20 мамырға дейін
20 мамырдан 27 мамырға дейін
Тары
25 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Нут
13 мамырға дейін
13 мамырдан 18 мамырға дейін
Бұршақ
20 мамырға дейін
20 мамырдан 27 мамырға дейін
Соя
22 мамырға дейін
22 мамырдан 28 мамырға дейін
Жасымық
23 мамырға дейін
23 мамырдан 30 мамырға дейін
Рапс (дәстүрлі айдалған жер бойынша себу)
12 мамырға дейін
12 мамырдан 20 мамырға дейін
Рапс (минималды және нөлдік айдалған жер бойынша себу)
20 мамырға дейін
20 мамырдан 28 мамырға дейін
Зығыр, қыша
18 мамырға дейін
18 мамырдан 25 мамырға дейін
Майлы тұқымдарға арналған күнбағыс
15 мамырға дейін
15 мамырдан 20 мамырға дейін
Рыжик
20 мамырға дейін
20 мамырдан 26 мамырға дейін
Картоп
15 мамырға дейін
15 мамырдан 30 мамырға дейін
Силосқа арналған жүгері
16 мамырға дейін
16 мамырдан 20 мамырға дейін
Сәбіз
10 мамырға дейін
10 мамырдан 20 мамырға дейін
Пияз (тұқымдар)
10 мамырға дейін
10 мамырдан 20 мамырға дейін
Қызылша
25 мамырға дейін
25 мамырдан 5 маусымға дейін
Қияр
16 мамырға дейін
16 мамырдан 5 маусымға дейін
Орамжапырақ көшеттері
25 мамырға дейін
25 мамырдан 12 маусымға дейін
Қызанақ көшеттері
28 мамырға дейін
28 мамырдан 12 маусымға дейін
Астық дақылы технологиясы бойынша силосқа арналған жүгері
16 мамырға дейін
16 мамырдан 20 мамырға дейін
Силосқа арналған күнбағыс
18 мамырға дейін
18 мамырдан 24 мамырға дейін
Жасыл азыққа арналған бір жылдық шөптер (сұлы, бұршақ, бұршақ + сұлы + арпа), шөп (судан шөбі, тары, могар, сұлы + вика) және сенаж (сұлы + арпа + бұршақ, сұлы + бұршақ, тары + бұршақ)
5 маусымға дейін
5 маусымнан 10 маусымға дейін
Жасыл конвейер: (бір жылдық шөптер)
I мерзім (бұршақ + сұлы)
8 мамырға дейін
8 мамырдан 10 мамырға дейін
II мерзім (сұлы + арпа + бұршақ + бидай, судан шөбі + бұршақ, тары + бұршақ)
23 мамырға дейін
23 мамырдан 25 мамырға дейін
III мерзім (бұршак + сұлы + арпа, судан шөбі + бұршақ, сұлы + бұршақ)
8 маусымға дейін
8 маусымнан 10 маусымға дейін
IV мерзімі (рапс, сұлы)
8 шілдеге дейін
8 шілдеден 10 шілдеге дейін
Көп жылдық шөптер:
I мерзім
Жоңышқа
Донник
Эспарцет
Козлятник
Кострец
Бидайық
5 мамырға дейін
5 мамырдан 15 мамырға дейін
Көп жылдық шөптер:
II мерзім
Жоңышқа
Донник
Эспарцет
Козлятник
Кострец
Бидайық
5 шілдеге дейін
5 шілдеден 20 шілдеге дейін
Қыстық қарабидай
(жасыл азыққа арналған)
10 тамызға дейін
10 тамыздан 15 тамызға дейін

с 28 мая по 5 июня
Яровая мягкая пшеница, среднеспелые сорта
до 20 мая
с 20 мая по 30 мая
Яровая мягкая пшеница, среднепоздние сорта
до 18 мая
с 18 мая по 25 мая
Яровая твердая пшеница
до 20 мая
с 20 мая по 25 мая
Ячмень – раннеспелые сорта
до 30 мая
с 30 мая по 5 июня
Ячмень – среднеспелые сорта
до 25 мая
с 25 мая по 3 июня
Овес
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
Гречиха
до 20 мая
с 20 мая по 27 мая
Просо
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
Нут
до 13 мая
с 13 мая по 18 мая
Горох
до 20 мая
с 20 мая по 27 мая
Соя
до 22 мая
с 22 мая по 28 мая
Чечевица
до 23 мая
с 23 мая по 30 мая
Рапс (посев по традиционному пару)
до 12 мая
с 12 мая по 20 мая
Рапс (посев по минимальному и нулевому пару)
до 20 мая
с 20 мая по 28 мая
Лен, горчица
до 18 мая
с 18 мая по 25 мая
Подсолнечник на маслосемена
до 15 мая
с 15 мая по 20 мая
Рыжик
до 20 мая
с 20 мая по 26 мая
Картофель
до 15 мая
с 15 мая по 30 мая
Кукуруза на силос
до 16 мая
с 16 мая по 20 мая
Морковь
до 10 мая
с 10 мая по 20 мая
Лук (семена)
до 10 мая
с 10 мая по 20 мая
Свекла
до 25 мая
с 25 мая по 5 июня
Огурцы
до 16 мая
с 16 мая по 5 июня
Рассада капусты
до 25 мая
с 25 мая по 12 июня
Рассада томатов
до 28 мая
с 28 мая по 12 июня
Кукуруза на силос по зерновой технологии
до 16 мая
с 16 мая по 20 мая
Подсолнечник на силос
до 18 мая
с 18 мая по 24 мая
Однолетние травы на зеленый корм (овес, горох, горох + овес + ячмень), сено (суданская трава, просо, могар, овес + вика) и сенаж (овес + ячмень + горох, овес + горох, просо + горох)
до 5 июня
с 5 июня по 10 июня
Зеленый конвейер: (однолетние травы)
I срок (горох + овес)
до 8 мая
с 8 мая по 10 мая
II срок (овес + ячмень + горох + пшеница, суданская трава + горох, просо + горох)
до 23 мая
с 23 мая по 25 мая
III срок (горох + овес + ячмень, суданская трава + горох, овес + горох)
до 8 июня
с 8 июня по 10 июня
IV срок (рапс, овес)
до 8 июля
с 8 июля по 10 июля
Многолетние травы:
I срок
Люцерна
Донник
Эспарцет
Козлятник
Кострец
Житняк
до 5 мая
с 5 мая по 15 мая
Многолетние травы:
II срок
Люцерна
Донник
Эспарцет
Козлятник
Кострец
Житняк
до 5 июля
с 5 июля по 20 июля
Озимая рожь (на зеленый корм)
до 10 августа
с 10 августа по 15 августа