Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған арнайы орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 наурыздағы N 46 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 сәуірде N 2680 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы N 20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 29.01.2016 N 20 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27-бабына, "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындар белгілесін, қосымшаға сай.
2. Осы қаулының орындалуына жауапкершілік "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулының орындауын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция
комитетінің Шал ақын
аудандық аумақтық
инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін
атқарушы
2014 жылғы 17 наурыз
М. Есенеев
"Қазақстан Республикасы
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау агенттігінің
Солтүстік Қазақстан облысы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің
Шал ақын ауданы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысының
міндет атқарушы
2014 жылғы 17 наурыз
Г. Шәріпова
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 18 наурыз
№ 46 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған арнайы орындар
р\н
Автодүкендерді және (немесе) палаткаларды орналастыру орындары
1.
Сергеевка қаласы, Победа көшесі 35, орталық алаңы
2.
Сергеевка қаласы, Мира көшесі, стадион
3.
Сергеевка қаласы, Мира көшесі, автотұрағы
4.
Сергеевка қаласы, Ленинградский, 2 тұйық көшесі, насос тұрағы
5.
Афанасьев ауылы, "Придорожка" және "Дуэт" дүкендерінің ауданы
6.
Қаратал ауылы, "Самрұқ" дүкенінің ауданы
7.
Ысқақ Ыбыраев ауылы, бала бақшасының ауданы
8.
Көктерек ауылы, "Победа" ескерткішінің ауданы
9.
Ақан барақ ауылы, Прусс жеке кәсіпкер техникалық қызмет тұрағының ауданы
10.
Мерген ауылы, "Рахимов" дүкенінің ауданы
11.
Городецк ауылы, ауылдық округ әкімдігі аумағының ауданы
12.
Бағанаты ауылы, кітапхана аумағының ауданы
13.
Конаваловка ауылы, кітапханасының ауданы
14.
Жаңажол ауылы, Жиентаева А.Е. дүкенінің ауданы
15.
Кеңес ауылы, Махметова Г.Е. дүкенінің ауданы
16.
Кривощеков ауылы, Мәдениет үйі аумағының ауданы
17.
Алқа ағаш ауылы, "Арайлым" дүкенінің ауданы
18.
Социал ауылы, "Рахім" дүкенінің ауданы
19.
Ұзынжар ауылы, "Удача" дүкенінің ауданы
20.
Водопроводный ауылы, "Меркурий" дүкенінің ауданы
21.
Повозочное ауылы, Мира көшесі, орталық алаңының ауданы
22.
Бірлік ауылы, Длинная көшесі, үйірмесінің ауданы
23.
Минеевка ауылы, Школьная көшесі, ескі дүкенінің ауданы
24.
Новопокровка ауылы, "Дарина" дүкенінің ауданы
25.
Ақсу ауылы, Наргужиндер дүкенінің ауданы
26.
Белоглинка ауылы, бұрынғы мектебінің ауданы
27.
Еңбек ауылы, ауылдық әкімдіктің ғимаратынің ауданы
28.
Жаңасу ауылы, Ескендировтар дүкенінің ауданы
29.
Семиполка ауылы, ауылдық асханасының ауданы
30.
Ступинка ауылы, "Изюминка" дүкенінің ауданы
31.
Жалтыр ауылы, "Айнұр" дүкенінің ауданы
32.
Астаған ауылы, "Славутич" дүкенінің ауданы
33.
Сухорабовка ауылы, "ТНС 2020" жауапкершiлiгi шектеулi серіктестігі асханасының ауданы
34.
Ольгинка ауылы, "ТНС 2020" жауапкершiлiгi шектеулi серіктестігі асханасының ауданы
35.
Крещенка ауылы, "ТНС 2020" жауапкершiлiгi шектеулi серіктестігі кеңсесінің ауданы
36.
Белоградовка ауылы, "Асель" дүкенінің ауданы
37.
Куприяновка ауылы, кітапханасының ауданы

Об определении специальных мест для осуществления выездной торговли на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 марта 2014 года N 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 апреля 2014 года N 2680. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 29 января 2016 года N 20
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 29.01.2016 N 20 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специальные места для осуществления выездной торговли на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области, согласно приложению.
2. Ответственность за исполнение настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел предпринимательства района Шал акына Северо-Казахстанской области".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Шал акына Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения
"Территориальная инспекция
района Шал акына
Комитета
государственной инспекции
в агропромышленном
комплексе Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
17 марта 2014 год
М. Есенеев
Исполняющий обязанности
руководителя
Республиканского
государственного учреждения
"Управление по защите прав
потребителей
района Шал акына
Департамента по защите прав
потребителей
Северо-Казахстанской области
Агенства Республики Казастан
по защите прав потребителей"
17 марта 2014 год
Г. Шарипова
Утверждено
постановлением акимата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 18 марта 2014 года № 46
Специальные места для осуществления выездной торговли на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области
п/п
Места установки автолавки и (или) палатки
1.
город Сергеевка, улица Победы, 35, Центральная площадь
2.
город Сергеевка, улица Мира, стадион
3.
город Сергеевка, улица Мира, автостанция
4.
город Сергеевка, переулок Ленинградский, 2 район насосной станции
5.
село Афанасьевка район магазинов "Придорожка" и "Дуэт"
6.
село Каратал, район магазина "Самрук"
7.
село Ыскака Ыбыраева, район детского сада
8.
село Коктерек, район памятника "Победы"
9.
село Акан-барак, район станции технического обслуживания индивидуального предпринимателя Прусс
10.
село Мерген, район магазина "Рахимов"
11.
село Городецкое, район территории сельского акимата
12.
село Баганаты, район территории библиотеки
13.
село Коноваловка, район библиотеки
14.
село Жана-жол, район магазина Жиентаева А.Е.
15.
село Кенес, район магазина Махметова Г.Е.
16.
село Кривощеково, район территории Дома культуры
17.
село Алка-Агаш, район магазина "Арайлым"
18.
село Социал, район магазина "Рахим"
19.
село Узынжар, район магазина "Удача"
20.
село Водопроводное, район магазина "Меркурий"
21.
село Повозочное, улица Мира, район центральной площади
22.
село Берлик, улица Длинная район клуба
23.
село Минеевка, улица Школьная район магазина
24.
село Новопокровка, район магазина "Дарина"
25.
село Аксу, район магазина Наргужиных
26.
село Белоглинка, район бывшей школы
27.
село Енбек, район здания сельского акимата
28.
село Жанасу, район магазина Ескендировых
29.
село Семиполка, район сельской столовой
30.
село Ступинка, район магазина "Изюминка"
31.
село Жалтырь, район магазина "Айнур"
32.
село Астаган, район магазина "Славутич"
33.
село Сухорабовка, район столовой товарищества с ограниченной ответственностью "ТНС 2020"
34.
село Ольгинка, район столовой товарищества с ограниченной ответственностью "ТНС 2020"
35.
село Крещенка, район конторы товарищества с ограниченной ответственностью "ТНС 2020"
36.
село Белоградовка, район магазина "Асель"
37.
село Куприяновка, район библиотеки