"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 32/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 қазанда N 2951 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 07 тамыздағы N 15.2.02-04/168 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 07.08.2015 N 15.2.02-04/168 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабы 1-тармағына, 109-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2 шешіміне (2014 жылдың 10 қаңтарында № 2478 нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелген, 2014 жылғы 31 қаңтарында аудандық "Парыз" газетінде, 2014 жылғы 31 қаңтарында аудандық "Новатор" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакциясында баяндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісіне 1, 2-қосымшаларға сай бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде:
1) кіріс – 2 010 354,7 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 239 578,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 412,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түскен түсімдер – 12 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1 751 364,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 027 757,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 3748,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несие – 5193,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1444,1 мың теңге;
4) қаржылық активтармен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатқаннан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – -21151,5 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру – 21151,5 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 5193,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1444,1 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланатын қалдықтар – 17 402,6 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 23 декабря 2013 года №24/2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 сентября 2014 года № 32/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 октября 2014 года № 2951. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07 августа 2015 года N 15.2.02-04/168)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.08.2015 N 15.2.02-04/168).
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 23 декабря 2013 года № 24/2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №2478 от 10 января 2014 года, опубликовано от 31 января 2014 года в районной газете "Парыз", 31 января 2014 года в районной газете "Новатор") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 010 354,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 239 578,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 412,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 751 364,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 027 757,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 748,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 193,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 444,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21151,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 21151,5 тысяч тенге;
поступление займов – 5 193 тысяч тенге;
погашение займов – 1 444,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17 402,6 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімдегі 1, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына келісті жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қантарынан іске енеді.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының
ХХХIІ сессиясының төрағасы
C. Руткаускас
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
Н. Дятлов
Шал ақын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 32/1 шешіміне 1-қосымша

приложения 1, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель ХХХII сессии
маслихата район Шал акына
Северо-Казахстанской области
С. Руткаускас
Секретарь маслихата
район Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н. Дятлов
Приложение 1 к решению маслихата района Шал акына от 18 сентября 2014 года № 32/1