2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 34/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қаңтарда N 3046 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 2016 жылғы 11 ақпандағы N 15.2.02-04/31 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 11.02.2016 N 15.2.02-04/31 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісіне 1, 2 қосымшаларға сай бекітілсін, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемде:
1) кіріс – 2 081 322,0 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 331 160,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 071,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түскен түсімдер – 25 406,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1 715 684,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 087 628,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 4 154,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несие – 5 946,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 791,1 мың теңге;
4) қаржылық активтармен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатқаннан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті(профициті) – -10461,0 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру – 10461,0 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 5 946,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 791,1 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланатын қалдықтар – 6 306,1 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 27.10.2015 N 43/4 шешімімен (01.01.2015 іске енеді).
2. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің кірісі Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес, келесі салықтық түсімдер есебінен құрылды деп белгіленсін:
облыстық мәслихатымен белгіленген кірістерді тарату нормативтері бойынша әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалардың, жеке кәсіпкерлердің мүлігіне салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
келесілерге акциздер:
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген спирттің барлық түріне;

О районном бюджете на 2015 - 2017 годы
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 34/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 января 2015 года № 3046. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 11 февраля 2016 года N 15.2.02-04/31)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 11.02.2016 N 15.2.02-04/31).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 081 322,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 331 160,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 071,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 406,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 715 684,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2 087 628,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 154,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 946,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 791,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10461,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 10461,0 тысяч тенге;
поступление займов – 5 946,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 791,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 306,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 27.10.2015 N 43/4 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2015 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
социального налога по нормативам распределения доходов, установленного областным маслихатом;
налога на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
акцизы на:
все виды спирта, произведенные на территории Республики Казахстан;
алкогольную продукцию, произведенную на территории Республики Казахстан;

Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген этил спиртінің көлемдік үлесі 0,5 проценттен артық емес сыра;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген темекі өнімдері;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген жеңiл автомобильдер (арнайы мүгедектерге арналған, қолмен басқарылатын немесе қолмен басқару адаптері бар автомобильдерден басқа);
бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отыны;
табиғи және басқа да ресурстрады пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
консулдық алымдар мен республика бюджетінің есебіне түсетін мемлекеттік баждардан басқа мемлекеттік баж.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің кірісі келесі салықтық емес түсімдер есебінен құрылады деп белгіленсін:
мемлекеттік жеке меншіктен кірістер;
басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Аудандық бюджеттің кірісі негізгі капиталдысатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптасуы белгіленсін:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жер және материалдық емес активтерді сату.
5. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілген бюджеттік субвенция түсімі – 1425251 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 4, 5, 6 қосымшаға сәйкес 2015-2017 жылдарға арналған Сергеевка қаласы және селолық округтерінің бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.
7. 7 қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында қысқартылуға жатпайын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізімі бекітілсін.
8. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде 280836,0 мың теңге сомасында республика бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) мемлекеттік қызметші болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің және де жергілікті бюджет есебінен қаржыландыратын мемлекеттік қазынашылық кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына еңбектің ерекше жағдайы үшін айсайынғы үстемақы төлеу – 114888,0 мың теңге;
2) әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақы төлеу деңгейін арттыру – 0 мың теңге;
3) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру – 103420,0 мың теңге;
4) үш деңгейлі жүйе бойынша санатын жоғарлатудан өткен мұғалімдерге еңбек ақысын жоғарлату – 29133,0 мың теңге;
5) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеу – 293,0 мың теңге;
6) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеу – 866,0 мың теңге;
7) халыққа әлеуметтік көмек көрсетуге – 5371,0 мың теңге;
8) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу – 14189,0 мың теңге;

пиво с объемным содержанием этилового спирта не более 0,5 процента, произведенное на территории Республики Казахстан;
табачные изделия, произведенные на территории Республики Казахстан;
легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным управлением или адаптером ручного управления, специально предназначенных для инвалидов), произведенные на территории Республики Казахстан;
бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.
3. Установить, что доходы районного бюджета на 2015 год формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходов от государственной собственности;
прочих неналоговых поступлений в бюджет района.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет поступлений от продажи основного капитала:
продаж государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажи земли и нематериальных активов.
5. Утвердить поступление бюджетной субвенции, переданной из областного бюджета в бюджет района в сумме – 1425251 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджетные программы города Сергеевка и сельских округов на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 4, 5, 6.
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год согласно приложению 7.
8. Утвердить в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 280836,0 тысяч тенге, согласно приложению 8:
1) выплата ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 114888,0 тысяч тенге;
2) повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих - 0 тысяч тенге;
3) реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 103420,0 тысяч тенге;
4) повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 29133,0 тысяч тенге;
5) выплату государственной адресной социальной помощи - 293,0 тысяч тенге;
6) выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 866,0 тысяч тенге;
7) оказание социальной помощи населению – 5371,0 тысяч тенге;
8) проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 14189,0 тысяч тенге;

9) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру – 0 мың теңге;
10) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау – 0 мың теңге;
11) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер – 5946,0 мың теңге;
12) агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органының бөлімшесін ұстау – 5691,0 мың теңге;
13) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штаттық санын ұстау – 1039,0 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 31.03.2015 N 36/3 шешімімен (01.01.2015 іске енеді).
9. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде 15909,0 мың теңге сомасында облыстық бюджетінен нысаналы трансферттер 8 қосымшаға сәйкес қарастырылсын:
1) патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға – 0 мың теңге;
2) Жұмыспен қамтужол картасы 2020 шегінде аудандық маңызы бар жолдарға ағымдағы жөндеуді ортақ қаржыландыру – 0 мың теңге;
3) ҰОС Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу (біржолғы материалдық көмекке) – 2319,0 мың теңге;
4) балалар-жасөспірімдер мектебін күтіп-ұстауға – 0 мың теңге;
5) балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету – 0 мың теңге;
6) ауданның әкімшілік шекарасында елді-мекендердің базалық ставкаларын түзету – 0 мың теңге;
7) энзоотиялық ауруларға қарсы алдын-алу іс-шаралын өткізу – 573,0 мың теңге;
8) ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту – 0 мың теңге;
9) Интернет жүйесіне қызмет көрсету – 3411,0 мың теңге;
10) ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру мемлекеттік мекемелері үшін оқулықтарды, оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу – 4448,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 31.03.2015 N 36/3 шешімімен (01.01.2015 іске енеді).
10. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған қоры 3108,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 31.03.2015 N 36/3 шешімімен (01.01.2015 іске енеді).
11. Бюджеттік аясындағы жұмыскелерге еңбек ақысын толық көлемде қамтылсын.
12. Ауылдық елді-мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария қызметкерлерінің лауазымдық ақылары мен тарифтік ставкалары қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын азаматтық қызметкерлердің лауазымдық ақысы мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайыздан кем емес белгіленсін. Осы тармақтың қолданысы ветеринария саласында қызметін жүзеге асыратын ветеринарлық пункттердің ветеринарлық мамандарына қолданады.

9) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 0 тысяч тенге;
10) проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда - 0 тысяч тенге;
11) бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов – 5946,0 тысяч тенге;
12) содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 5691,0 тысяч тенге;
13) содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 1039,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2015 N 36/3 (вводится в действие с 01.01.2015).
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2015 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 15909,0 тысяч тенге, согласно приложению 8:
1) содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям - 0 тысяч тенге;
2) софинансирование текущего ремонта дорог районного значения в рамках Дорожной карты занятости 2020 - 0 тысяч тенге;
3) проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне (на единовременную материальную помощь) - 2319,0 тысяч тенге;
4) содержание детско-юношеской школы - 0 тысяч тенге;
5) обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению - 0 тысяч тенге;
6) корректировка базовой ставки населенных пунктов в административных границах района - 0 тысяч тенге;
7) проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней - 5731,0 тысяч тенге;
8) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах - 0 тысяч тенге;
9) предоставление услуг к сети Интернет - 3411,0 тысяч тенге;
10) приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения) – 4448,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2015 N 36/3 (вводится в действие с 01.01.2015).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 3108,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2015 N 36/3 (вводится в действие с 01.01.2015).
11. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
12. Установить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях. Действие настоящего пункта распространяется на ветеринарных специалистов, ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.

13. 2015 жылға жергілікті атқарушы органның қарыз лимиті 1791 мың теңге сомасында белгіленсін.
13-1. 4 қосымшаға сәйкес, 2014 жылы пайдаланбаған жыл басына құрылған бюджеттік қаражатының бос қалдықтары және пайдаланбаған нысаналы трансферттерді қайтару және 2014 жылы республика бюджетінен дамытуға бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) сомасын және 2015 жылы пайдалану (толық пайдалану) есебінен аудан бюджетінің шығындары қарастырылсын.

13. Установить лимит долга местного исполнительного органа на 2015 год в сумме 1791 тысяч тенге.
13-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2014 году и использование (доиспользование) в 2015 году, неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2014 году, согласно приложению 4.

Ескерту. Шешім 13-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 31.03.2015 N 36/3 шешімімен (01.01.2015 іске енеді).
14. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан ісіне енеді.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
ХХХІV сессиясының төрағасы
Д.Жарқынбаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
хатшысы
Н. Дятлов
Шал ақын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 34/1 шешіміне № 1 қосымша
2015 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 13-1 в соответствии с решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2015 N 36/3 (вводится в действие с 01.01.2015).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель ХXXІV сессии
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Д. Жаркинбаев
Секретарь маслихата
район Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н. Дятлов
Приложение № 1 к решению маслихата района Шал акына от 24 декабря 2014 года № 34/1
Бюджет района Шал акына на 2015 год

8230,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8230,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21488,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19792,8
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
781,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
915,0
02
Қорғаныс
6515,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6515,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6075,0
006
удан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
220,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
220,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
640,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
640,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
640,0
04
Білім беру
1504325,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
23753,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
23753,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3878,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3878,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1458331,0
003
Жалпы білім беру
1249608,0
006
Балаларға қосымша білім беру
56972,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
149,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
103420,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
16586,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5602,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

8230,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8230,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21488,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19792,8
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
781,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
915,0
02
Оборона
6515,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6515,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6075,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
220,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
220,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
640,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
640,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
640,0
04
Образование
1504325,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
23753,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
23753,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения,поселка, села,сельского округа
3878,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
3878,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1458331,0
003
Общеобразовательное обучение
1249608,0
006
Дополнительное образование для детей
56972,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
149,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
103420,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16586,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5602,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)