Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 10а және Атырау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 11-V "Жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" қаулысы мен шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 106 қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 245-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 мамырда № 2909 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 10-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 627, 37-баптарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және V шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХХІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 10а және Атырау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 11-V "Жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" қаулысы мен шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2609 санымен тіркелген, 2012 жылғы 28 ақпандағы "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулы мен шешімнің мемлекеттік тілдегі мәтінінің қосымшасындағы "Селолық" деген сөз "Ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Ғ.И. Дүйсембаевқа және Атырау облыстық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы Т.Б. Мұқатановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Сессия төрағасы
Б. Ізмұхамбетов                            Ө. Жанбала
Мәслихат хатшысы                           С. Лұқпанов

О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 23 января 2012 года № 10а и решение Атырауского областного маслихата от 25 января 2012 года № 11-V "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки"
Постановление областного акимата от 8 апреля 2014 года № 106 и решение областного маслихата Атырауской области от 10 апреля 2014 года № 245-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 мая 2014 года № 2909
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.        В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 62737 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат V созыва на очередной ХХІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 23 января 2012 года № 10а и решение Атырауского областного маслихата от 25 января 2012 года № 11-V "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2609, опубликовано 28 февраля 2012 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующее изменение:
в тексте на государственном языке приложения к постановлению и решению слово "Селолық" заменить словом "Ауылдық".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на Дюсембаева Г.И. – первого заместителя акима области и Мукатанова Т.Б. - председателя постоянной комиссии по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правозащите Атырауского областного маслихата.
3. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Председатель сессии
Б. Измухамбетов                            У. Жанбала
Секретарь маслихата                        С. Лукпанов